Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

UFO - Czy istnieje?

2239 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2005 o 21:09, KrzysztofMarek napisał:

No i wyszło, jak bym to ja odkrywał Amerykę, przepraszam.

Nie ma za co przepraszać. ;-) Każdy z nas "odkrywa na nowo" i ciąglę Ameryki... taka już nasz natura. ;-)Mi podoba się tak isposób "dochodzenia" do pewnych rzeczy "istniejących". :) Sam Budda nas do tego zaprasza ciągle( poprzez wlasne dążenia). ;-) Ostatnie było pół-żartem, no nikt nas nie wyzwoli poza naszą własną działalnością. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak według mnie Ufo istnieje. Nie sądzę aby ktoś wymyślał takie rzeczy i kłamałby, że ufo go porwała, ale taki przypaki też się zdarzają. Jest wiele zdjęć które to potwierdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 21:05, KrzysztofMarek napisał:

Młody ten Twój koleś, młody i niedoświadczony.
Gdyby był starszy, żonaty, to widziałby nie tylko latające spodki a latające talerze, nawet latające patelnie...



Ja wiem czy młody jak to nauczyciel i zone pewno tez juz ma, a nikt nie mowi ze on cos widzial tylko mowil ze da sie cos takiego zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 20:53, Illidan Shando napisał:

Dzisiaj na lekcji poruszylem ten
temat o i koles powiedzial ze ludzie od dawana maja teorie zrobienia latajacego spodka tylko jakos tak nie mozna praktycznie
tego zrobic


Odpowiem na swoj post ;P
ten "Koles" tlumaczyl to jakos tak ze: Jeśli bedziemy miec dwa okregi o tej samej masie obracajace sie w przeciwna strone jeden o dwa razy dluzszym promieniu od mniejszego. wiekszy krecacy sie z pretkoscia bliska swiatla a drugi o polowe mniejsza. To podobno cialo ktore dazy do pretkosci swiatla to jego masa dazy do nieskonczonosci i moze nadac temu statkowi ped potrzebny do uniesienia go i poruszania nim. No ale jest wlasnie ten problem praktyczny bo ludzie jeszcze nie wynalezli takiego materialy co by wytrzymal takie sily odsrodkowe i sie nie rozsypał a juz nie mowiac o silniku jakims co nada taka predkosc.

Jakos tak to bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 16:58, KHRoN napisał:

wiem że nie ty xD ale i tak pozdrowić warto... chociaż gość miał pojęcie o świecie zjechane, to w sumie był ok:)

W takim razie również pozdrawiam. ;D A już miałem obawy że.. niedawno jechałem i nie pamiętam, zrobilem fakultety jak oszalaly i papierki na nie mi "wcieło" ;-) oraz że wdałem się w dyskusję gdy ja .. przewaznie skupiam się na obserwcji pejzaży z okien pociągu. No.. może i życia - jeśli widoczne jest ale nie z pozycji Kosmity. ;-) Głównie obserwuję pejzażyki, pociągi mają atmosferę i nigdzie nie jest to tak frapujące dla mnie jak własnie z okien ich.
Pozdrowienia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 14:24, Złooty napisał:

Tak według mnie Ufo istnieje. Nie sądzę aby ktoś wymyślał takie rzeczy i kłamałby, że ufo go porwała, ale taki przypaki
też się zdarzają. Jest wiele zdjęć które to potwierdzają.

Phi, takie zdjęcia... W Matrixie to były zdjęcia, albo w Gwiezdnych Wojnach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 16:10, Illidan Shando napisał:

...
Odpowiem na swoj post ;P
ten "Koles" tlumaczyl to jakos
tak ze: Jeśli bedziemy miec dwa okregi o tej samej masie obracajace sie w przeciwna strone jeden o dwa razy dluzszym promieniu
od mniejszego. wiekszy krecacy sie z pretkoscia bliska swiatla a drugi o polowe mniejsza. To podobno cialo ktore dazy do
pretkosci swiatla to jego masa dazy do nieskonczonosci i moze nadac temu statkowi ped potrzebny do uniesienia go i poruszania
nim. No ale jest wlasnie ten problem praktyczny bo ludzie jeszcze nie wynalezli takiego materialy co by wytrzymal takie
sily odsrodkowe i sie nie rozsypał a juz nie mowiac o silniku jakims co nada taka predkosc.

Jakos tak to bylo


Jest tylko jeden problem - "słynny" wzór Einsteina na energię E=mc^2 (nie trzeba chyba komentować co się dzieje, gdy masa dąży do nieskończoności ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale ja głupi jestem. Mam u siebie w domu UFO od ponad.... 9 lat !!!

Opis:

Małe, głupie, śmierdzi. Jest natrętne i wkurzające. Co to? Moja 9 letnia siostra :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 15:51, Blackhand napisał:

Jest tylko jeden
problem - "słynny" wzór Einsteina na energię E=mc^2 (nie trzeba chyba komentować co się dzieje, gdy masa dąży do nieskończoności
;))


No oczywiscie nie trzeba energia tez tam dazy :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 19:34, olki77 napisał:

Ufo jest czasami straszne


A moze byś to rozwinął w celu kontynuowania wątku? ;-) Co miałes na myśli pisząc to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że UFO istnieje. Mnie jakieś 4 lata temu porwali i podpisali ze mną umowę. Przeprowadzają na mnie eksperymenty naukowe, ale regularnie, co tydzień teleportują mi do domciu banknoty 100$. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 19:39, olki77 napisał:

TO nie moj temat wiec co mam na pisac ufo jest straszne wez se wyobraz przychodzi ufo wyciaga cie z lozka a pozniej cie rozcinaja


No i o to chodziło. Znaczy sie wierzysz w UFO. W to, że przylatują na Ziemie i robią eksperymenty na ludziach i wykorzystują krowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować