Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

UFO - Czy istnieje?

2239 postów w tym temacie

Dnia 26.04.2008 o 20:47, jcl99 napisał:

P.S Słyszeliście chyba o tej katastrofie w Rosswell?


Z Rosswell związana jest jedna z największych teorii spiskowych..
No a skoro Amerykańska Federacja już ujawniła, że UFO istnieje, to czemu ciągle się to neguje? I to często w USA?..
Też czuje, że ktoś wymyślił ten fakt, że już to ogłoszono..

Dekerinho6
>Ale to raczej nie teraz tyko za 1000 i więcej lat :P

Czemu tak późno? Według wstępnych planów NASA kolonizacja Marsa stanie się faktem w tym albo przyszłym stuleciu.. A więc o jedno zero za dużo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie słyszałem, a co tam było? :D

Ja myślę, że jak są inteligentne te UFO to nie będą chciały się pokazywać i (oczywiście przyjmując, że istnieją), i zanim je znajdziemy to też długi czas minie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 18:51, Homo sum napisał:

Chiny i tak były ogromne i przegrały z białymi diabłami jak to mówią Japończycy.. Oni
się "zatrzymali w rozwoju", więc jacy by nie byli potężni, biały człowiek wraz coraz
lepszą bronią i organizacją by ich pobił..


No niewiem. Gdyby 400 lat przed "nami" odkryli amerykę, bo jakoś tak byla datowana ta mapa, to mogło by być nieciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 20:47, jcl99 napisał:

Amerykańska federacja już 2001 roku ujawniła, że UFO istnieje na jakiejś tam konferencji
(Było to gdzieś na nautilusie), teraz podobno ma to ujawnić jeszcze angielska, francuska
i japońska federacja. Jedni mówią, że są przyjaźni inni nie.
P.S Słyszeliście chyba o tej katastrofie w Rosswell?


W tym temacie jest gdzieś link do tej konferencji. A to czy są przyjaźni czy nie to tak samo jak np. czesi nas nie lubia, ale za to litwini już bardziej or sth.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, ja o ufo, czy może raczej kosmitach (bo UFO to tylko "Niezidentyfikowany Obiekt Latający" czyli np. latawiec :P) mogę powiedzieć to co powiedział gość w kryminalnych zagadkach Las Vegas:
-Nie wątpię że oni istnieją, ba! Pewnie doskonale nas znają i dlatego unikają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 04:40, Homo sum napisał:

...A co to za strona?..
Bo ja też mogę kupić adres i napisać bzdury, w tym to, że tak powiedziały władze np USA


A materiał wideo oczywiście zmontowali. Bo, że zdjęcia są fotomontażami nawet nie wspominam, to się rozumie samo przez się. Jak się wypowiadasz to chociaż przeczytałbyś co tam pisze i suwakiem przejechał do końca strony :/ Naprawdę wkurza mnie taka ignorancja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No może jednak trochę przedobrzyłem :P ale no jak mówisz w przyszłym stuleciu to i tak jest trochę czasu i czy to może sie udać na Marsie trudno w tej chwili powiedzieć. Ale wiem jedno ( tak na marginesie ) :P Kiedyś my albo kosmici sie spotkamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie konkretna ściema fanatyków UFO a muszę ci powiedzieć że ludzie opętani tą manią są naprawdę zdolni do wszystkiego a nawiązując do odpowiedzi jednego z użytkowników tego forum który napisał że nasza rasa z coraz to potężniejszą bronią może kiedyś zniszczyć ufo to muszę ci powiedzieć tak.Pomyśl sobie że te bronie które "niby" my wymyślamy dla obcej cywilizacji (o ile taka istnieje) mogą po prostu być takim zabytkiem jak dla nas teraz miecze czy też kusze,łuki więc gdyby ufo istniało to i tak myślę że zawsze byli by przed nami o krok do przodu jak nie więcej.

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz sobie pomyślcie, że ufo tam na jakiejś tam odległej planecie prowadzi podobną rozmowę co tutaj na ich tam serwisie o grach komputerowych... oczywiście w ich znaczeniu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 20:12, kamciu609 napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=kOPZkBad8mQ to jest prawda czy fake ?

Fake, już kiedyś o tym czytałem.
Czy wierze w UFO? Cóż, w to, co znaczy to słowo wierze. W statki kosmiczne kosmitów, przylatujące do nas... już mniej. To, że istnieją inne cywilizacje w wszechświecie jest pewne w 90%. Większość obserwacji UFO, to tak naprawdę: zjawiska metrologiczne, samoloty, złudzenia optyczne. Jakiś 5% trudno wytłumaczyć racjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wszechświecie jest jeszcze na pewno kilka ras o których nie wiemy . A co do Ufo , to tak naprawdę wszystko jest możliwe , choć osobiście nie widziałem , są przecież ludzie , którzy tego doświadczyli , sądzę , że nie wymyślili sobie tego od tak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Heatonem a także widziałem jeszcze tam kiedyś dokument jak ludzie mieli implanty w ciele których w ogóle nie czyli a nasza medycyna nie potrafiła dojść do tego jaki to materiał (znaczy ten implant) więc ja już sam nie wiem,też czytałem mnóstwo o tym rosvell itp. i niby teraz za niedługo rząd brytyjski ma ujawnić całą tą tajemnice która ciągnie się od rozbicia tego obiektu w rosvell...więc jeżeli nasi frends z GB nie ściemniają to ta tajemnica może okazać się ciekawym odkryciem o ile znowu nie będzie to potwierdzenie i zapieranie się rządu że ufo nie istnieje!

ps. może przez te wszystkie lata kombinowali ściemę ale to taką żeby każdy z ludzi to kupił a tak naprawdę UFO dalej jest ;D powiem tyle że chciałbym dożyć spotkania się z nimi,chociaż porwania na parę minut wtedy wiedział bym co o tym myśleć i nie wyśmiewał się z innych ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio niezłą sensację zrobiła wypowiedź amerykańskiego astronauty, który stwierdził, że UFO nie tylko istnieje, ale również regularnie odwiedza Ziemię. A co do słynnych kręgów w zbożu, to uważam, że to bujda. Wiele razy pokazywano w telewizji jak to zrobić. Takie najbardziej skomplikowane wymagają około 6 do 9 godzin pracy, czyli akurat w nockę się można wyrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No może i masz racje ReViS ale nie zapominaj że byli tacy naukowcy którzy właśnie spędzali te nocki na obserwacji pola by zidentyfikować twórców tych kręgów i pomimo ich starań i cało nocnej warty to następnego dnia i tak jakimś niezauważalnym cudem powstawały nowe kręgi a jedyne wyjaśnienie naukowców z nocnej eskapady "Widzieliśmy jakieś światło ale nic się nie zbliżało do ziemi więc nie reagowaliśmy" a kręgi skąd? ;D


Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UFO może gdzieś tam istnieje. Ale jakoś nie wierzę w latające statki odwiedzające Ziemię i czasem się o nią rozbijające, w szaraki robiące eksperymenty na ludziach/ na których ludzie robią eksperymenty ani rozmaite teorie spiskowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 12:38, lukmistrz napisał:

UFO może gdzieś tam istnieje. Ale jakoś nie wierzę w latające statki odwiedzające Ziemię
i czasem się o nią rozbijające, w szaraki robiące eksperymenty na ludziach/ na których
ludzie robią eksperymenty ani rozmaite teorie spiskowe.


pomyśl....jeśli wszechświat jest niezmierzony...ziemia tak mała...nasz układ tak mało znaczący to dlaczego mamy być sami w tym wszystkim ;]

trzeba być głęboko wierzącym w boga żeby mieć poczucie tego że jesteśmy sami w niezmierzonym wszechświecie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałem, że nie wierzę z istnienie życia gdzieś we wszechświecie, bo na to że ono istnieje jest duża szansa, ale nie przekonują mnie rozmaite materiały na temat rzekomego kontaktu człowieka z ufokami. <haha>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować