Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

UFO - Czy istnieje?

2239 postów w tym temacie

Ja kiedyś widziałem dwie mgiełki wirujące naprzeciwko siebie. Były na niebie zupełnie znikąd, bo nie było widać żadnej wiązki światła z ziemi. Była wtedy noc i przemieszczały się cały czas się obracając. A tak swoją drogą, to gdzie to widziałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2014 o 21:21, Prince_Miki napisał:

Ja kiedyś widziałem dwie mgiełki wirujące naprzeciwko siebie. Były na niebie zupełnie
znikąd, bo nie było widać żadnej wiązki światła z ziemi. Była wtedy noc i przemieszczały
się cały czas się obracając. A tak swoją drogą, to gdzie to widziałeś?


Na południu Polski, woj. opolskie. Byłem z dwójką znajomych, nikt nie potrafil tego wytłumaczyć.

To było w tamtym roku jeszcze, jak dobrze pamiętam. Szkoda, że nie mam żadnych zdjęć ani nic, ale było to dokladnie to, co widać na tym filmiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm osobiście UFo jako kosmitów tudzież jaszuroludów, którzy kontrolują ludzkość nie wierzę.
Jednak UFO jako Inny Inteligetny Gatunek wierze, bo niemożliwym jest żeby przy tak wielkim Wszechświecie nie było życia poza Ziemią.

Podsumowując UFO na pewno gdzieś istnieje w tej drugiej formie jest bardzo prawdopobne. Powiedziałbym, że UFO istnieje, ale Bóg nie jeśli miałbym porównywać dystans w prawdobieństwie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2014 o 15:47, Prince_Miki napisał:

[Treść posta usunięta na prośbę autora - m-I]

Wystarczy, że wyszła cienia/cokolwiek w ten deseń co powoduje reakcję nazywaną akomodacją oka (o ile dobrze pamiętam) i następuje poszerzenie maksymalne źrenic, do tego ciemne tęczówki (córka mojego stryja ma tak "mhoczne" tęczówki, że faktycznie wyglądają jakby były niemal czarne) i wydaje się, że oczy są całkowicie czarnego koloru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2014 o 16:00, Prince_Miki napisał:

Może masz rację, że tak się złożyło. Trochę się przestraszyłem, bo to naprawdę dziwnie
wyglądało, ale nie wykluczam, że trochę mogło mi się przewidzieć. :)


Mogła też wracać od okulisty, gdzie zakroplono jej do oka atropinę, czyli środek rozszerzający źrenice - wtedy oczy są całe czarne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2014 o 15:47, Prince_Miki napisał:

Czy Wy też coś takiego widzieliście, czy może ja coś wyimaginowałem sobie?

Moja koleżanka często bawi się soczewkami do oczu. Ma w swojej kolekcji czarne, które po założeniu na oczy robią z nich dwa ciemne otwory w oczodołach. Przynajmniej tak to wygląda... Wygoogluj sobie coś o czarnych soczewkach i porównaj czy to było to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2014 o 15:47, Prince_Miki napisał:

[Treść posta usunięta na prośbę autora - m-I]


Jakoś od niedawna popularne są tatuaże w gałkach ocznych. Może to jakaś fanka Popka, króla Albanii czy czegoś tam ;D On też ma "czarne oczy" wg Twojego rozumienia.
Dla porównania:

https://www.google.pl/search?q=popek&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=6YScVNvZLY2yaf7PgqgM&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1920&bih=920

Poza tym, ta historia brzmi, jakbyś nieźle po Wigilii się spił. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o "ufo" to znam jedna bardzo dobra ksiazke wyjasniajaca wlasciwie chyba wszystko co trzeba wiedziec na ten temat.Autor William Bramley tytul "Bogowie Edenu" ciezka lektura historyczna napewno nie do podusi.Wlasciwie chyba kazdy obywatel ziemi powinien ja przeczytac chociaz raz,jezeli ktos juz ja czytal chetnie podyskutuj,trollom mowie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować