Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

UFO - Czy istnieje?

2239 postów w tym temacie

Dnia 19.06.2006 o 16:44, exilem napisał:

mój błąd. A słyszeliście o tym że udało się stworzyc mini czarną dziurę w warunkach laboratoryjnych?


Słyszałem tylko, że na razie jest w planach stworzenie mini czarnej dziury w warunkach laboratoryjnych. Ale to wydaje się niemal niemożliwe, bo nawet maleńka czarna dziura może posiadać olbrzymie ilości energii. Nie jestem fizykiem, ale to chyba niewykonalne w obecnych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z góry ostrzegam, że nie przeczytałem całego tematu bo zaraz jade do internatu :).

Ogólnie UFO, to Unidentifity Flying Object (Czy cuś takiego, nie idzie mi z pisaniem po Angielsku :P). Wiecie, ja oglądałem program o UFO nie pamiętam na czym (Discovery lub National). Nie tak dawno, bo jest to świeży program, były tam wypowiedzi ludzi którzy pracowali nad latającymi spodkami :). Ja wierze w życie poza ziemskie, ale na jakim poziomie jest to nie mam pojęcia. Wrcając do pracowników, opowiadali oni o tym jak nad tym pracowali podczas zimnej wojny, dzieki zdobytym planom niemieckim (Niemcy stworzyli teorie odnosnie takiego wlasnie ksztaltu pojazdu latajacego i jego areodynamiki). I nie tylko oni, bo ruscy też, a katastrofa balonu meteorologicznego w Roswell spadła im z nieba. Rozumiecie, proste to jest, dobra przykrywka. Bo lepiej by ludzie mysleli ze to pozaziemskie prawda? Z reszta prace nad takimi pojazdami trwaja do dzis.

Co by się zgadzało z moim poglądem na świat i na ludzkość.

A jeżeli chodzi o koniec świata związany z atakiem UFo, czy kometami, dziurami czy innymi kosmicznymi zabawkami. To ja bym się zaczoł martwić nad działaniami obecnie człowieka. Chiny się zbroja i robią sie kolejną światową potęgą, a amerykanom się to nie podoba a poza tym zaczeli zajmować strategiczne złoża ropy na ziemi (Zaczeło się od iraku, ciekawe co nastepne?). Nie wiem jak wam ale mi się to nie podoba bardziej niż atak ufo :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 17:15, Polish napisał:

A jeżeli chodzi o koniec świata związany z atakiem UFo, czy kometami, dziurami czy innymi kosmicznymi
zabawkami. To ja bym się zaczoł martwić nad działaniami obecnie człowieka. Chiny się zbroja
i robią sie kolejną światową potęgą, a amerykanom się to nie podoba a poza tym zaczeli zajmować
strategiczne złoża ropy na ziemi (Zaczeło się od iraku, ciekawe co nastepne?). Nie wiem jak
wam ale mi się to nie podoba bardziej niż atak ufo :/.

To jest prawda, jeszcze Iran wydobywa uran "na cele pokojowe". Być może, ale pewno chodzi o bomby atomowe. Dość niesprawiedliwe jest to, że Amerykanie taką bombe posiadać mogą, a Iran nie. Może i chca mieć bombe, ale napewno nie użyli by jej byle gdzie i niewiadomo kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 17:58, lis899 napisał:

Dość niesprawiedliwe jest to, że Amerykanie taką bombe posiadać mogą, a Iran nie. Może i chca mieć bombe, ale napewno nie użyli by jej byle gdzie i niewiadomo kiedy


Tu nie chodzi o sprawiedliwość. Odsyłam do mojego posta: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=146&pid=4702
I wszystko jasne. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 16:44, exilem napisał:

mój błąd. A słyszeliście o tym że udało się stworzyc mini czarną dziurę w warunkach laboratoryjnych?


No nie wiem. Najpierw musieliby stworzyć jakiś obiekt i zmniejszać mu promień aż będzie mniejszy bądź równy promieniowi grawitacyjnemu. Potem to już z górki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mawiał Albert Einstein " Jedynym dowodem na to, że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to, że się z nami nie kontaktuje." Hehe. Bywają artykuły na ten temat w Focusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ufo istnieje. Jak zobaczycie coś w powietrzu i nie będziecie wiedzieć, co to jest, a będzie to gołąb, to jest on UFO, czyli Niezidentyfikowanym Obiektem Latającym - bo go nie zidentyfikowaliście. W definicji UFO nie ma ani słowa o tym, że muszą to być kosmici.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jakies 10 moze 8 lat temu ostro sie interesowalem ufo i wogole zjawiskami paranormalnymi... kupowalem faktor-x ogladalem z archiwum x i czynnik PSI ;) teraz juz mnie to nie bawi i nie wierze w to ze ufoludki przylatuja na ziemie spodkami i nas porywaja w celu badan genetycznych... :) ale wierze za to ze istnieje zycie pozaziemskie. gdzies w odleglej (a moze tej blizszej... :) ) galaktyce na pewno jest planeta gdzie warunki atmosferyczne sprzyjaja zyciu. nie mowie tu o wysoko rozwinietej cywilizacji ale chociazby o jedno komorkowcach czy najprostrzych organizmach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 07:04, military napisał:

W definicji UFO nie ma ani słowa o tym, że muszą to być kosmici.:)


Racja, bo to mogą być Rosjanie(bez urazy), a poza tym takie UFO kosmitów nie istnieje, bo jedyna rasa inteligentna to ludzie i ogórki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 18:40, Deejay napisał:

wierze za to ze istnieje zycie pozaziemskie. gdzies w odleglej (a moze tej blizszej... :) ) galaktyce na pewno jest
planeta gdzie warunki atmosferyczne sprzyjaja zyciu. nie mowie tu o wysoko rozwinietej cywilizacji ale chociazby
o jedno komorkowcach czy najprostrzych organizmach...

Takie życie może istnieć nawet w naszym układzie słonecznym. Jedynym takim miejscem wg naukowców jest księżyc Jowisza - Europa. Na Europie jest ocean wodny przykryty grubą lodową skorupą. A gdzie jest woda - może być życie.
W każdym bądź razie, naukowcy nie wykluczaja takiej ewentualności. W związku z tym, za kilka lat będzie wysłana w kierunku Jowisza specjalna sonda (jest już chyba nawet zaprojektowana), która wyląduje na powierzchni Europy, przewierci się przez lód i wypuści specjalny próbnik-łódź podwodną wyposażony w kamerę. Ta zacznie pływać, pobierać próbki, a obraz z kamery przekaże na Ziemię.
Prawdopodobnie będziemy to mogli oglądać na żywo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w Ufo raczej nie wierzę. Chodź był taki moment w moim zyciu zę to mnie baardzo interesowało. Dużo czytałem o tym w internecie. Pisało tam o "facetach w czerni". Chodziło tam o to ze jakis gosciu w Ameryce zobaczył jakąs niezidentyfikowaną postać poczym zrobił jej zdjecie. I to zdjećie było na stronie ( troche mało prawdopodobne ale moze ). Po jakimś czasie przyjechali do niego jacyś goście ubran9i na czarno i chcieli to zdjęcie. I zagadką było skad oni wiedzili o tym zdjeciu. A, mówili jeszcze oni ze pracuja w CIA. Facet zadzwonił do siedziby CIA czy gdzieś tam i dowiedział sie ze tacy ludzie nie pracują tam. Hehe, wydaje to sie troche śmieszne ale kto wie czy to prawda :).

A druga rzecz jaka troche pamieam zwiazana z UFo to było coś, że Hitler ( jak każdy wie to był zchizun i był chory psychicznie ) chciał zbudować ( czy zbudowac ? nie pamietam ) pojazd wojenny w kształcie Ufo. Ten gosć naprawde miał niepokolei w główce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wieże w ufo ale nie żeby było w naszym układzie słonecznym. To by było troche beznadziejne jakbyśmy byli jedyną rasa we wszechświecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 20:35, NFSU2.00 napisał:

Napewno jest jakaś obca forma życia w kosmosie ale nie w naszym układzie słonecznym.


A masz na to jakieś dowody? Wg. mnie gdyby na innych planetach istniało jakieś życie, to było by o tym wspomniane w biblii. O ile wiem, nic o marsjanach itp. tam nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować