Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

UFO - Czy istnieje?

2239 postów w tym temacie

Dnia 22.03.2006 o 11:53, HumanGhost napisał:

> a strefa 51 w USA.nie wiadomo do końca co oni tam znaleźli. żaden tego nie ujawni, żeby,
jak oni to mówia, nie wywołać paniki.

To akurat wiadomo: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=608&pid=24 :-)
Ta strefa to po prrostu baza wojskowa w której mają broń nuklearną. Nie dajmy sie ponosić teoriom
spiskowym. :-)



tylko że tego też tak naprawde nie wiemy na 100%.tak samo jak pisało kiedys w jakiejs gazecie ze atak na world trade center przeprowadzily amerykańskie służby bo w tych budynkach podobno znajdowały sie dokumenty kompromitujące najważniejsze osoby w stanach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 12:43, janusz82 napisał:

tylko że tego też tak naprawde nie wiemy na 100%.tak samo jak pisało kiedys w jakiejs gazecie ze atak na world trade center przeprowadzily amerykańskie służby bo w tych budynkach podobno znajdowały sie dokumenty kompromitujące najważniejsze osoby w stanach.


Hmm to o tym nie słyszałem. Też fajna bajka. Ale tak powaznie to jest to jednak najbardziej prawdopodobna wersja zdarzeń o jakiej słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TVN emituje w tej chwili już 2 odcinek serialu "Wybrańcy obcych". Bez przerwy są tam Ufoki, spodki itd.
Serial jest zresztą oparty o tzw. wydarzenia z Roswell.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 09:05, janusz82 napisał:

a strefa 51 w USA.nie wiadomo do końca co oni tam znaleźli. żaden tego nie ujawni, żeby, jak
oni to mówia, nie wywołać paniki.

A co cieszył byś się jakbyś wiedział, że obcy przylatująna Ziemie od 50 lat i szykują się do totalnej wojnt (jestem optymistą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 00:35, A-cis napisał:

TVN emituje w tej chwili już 2 odcinek serialu "Wybrańcy obcych". Bez przerwy są tam Ufoki,
spodki itd.
Serial jest zresztą oparty o tzw. wydarzenia z Roswell.

TAAAAA a Godzilla była oparta na wydarzeniach w stanie wojennym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 08:36, Gynvael napisał:

> a strefa 51 w USA.nie wiadomo do końca co oni tam znaleźli. żaden tego nie ujawni, żeby,
jak
> oni to mówia, nie wywołać paniki.
A co cieszył byś się jakbyś wiedział, że obcy przylatująna Ziemie od 50 lat i szykują się do
totalnej wojnt (jestem optymistą:)



chce po prostu znać prawdę. dlaczego służby specjalne mają wiedzieć wiecej od nas zwykłych obywateli. przecież wszyscy jesteśmy jednakowymi mieszkańcami tej planety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 07:35, HumanGhost napisał:

Hehehe bajka bajka bajka. ;-D

Bajka, nie bajka - nie o to chodzi. Po prostu informuję o serialu, a akurat sporo osób na świecie wierzy w wydarzenia z Roswell i na ten temat było sporo filmów.
Ten ma przynajmniej tą zaletę, że jest chyba najświeższy (bo z 2002r) a więc robiony z zastosowaniem nowych technik komputerowych.
Przynajmniej Obcy nie wyglądają na kukiełki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 07:35, HumanGhost napisał:

> Serial jest zresztą oparty o tzw. wydarzenia z Roswell.

Hehehe bajka bajka bajka. ;-D


a skad wiesz że te wydarzenia sa nieprawdziwe. może władze specjalnie wciskaja nam kit że to nie było ufo żeby ukryc prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 10:10, janusz82 napisał:

chce po prostu znać prawdę. dlaczego służby specjalne mają wiedzieć wiecej od nas zwykłych
obywateli. przecież wszyscy jesteśmy jednakowymi mieszkańcami tej planety.


Bo przewrociło by to światem? Panika itp?
Czasem jest lepiej życ w błogiej nieświadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 10:34, janusz82 napisał:

a skad wiesz że te wydarzenia sa nieprawdziwe. może władze specjalnie wciskaja nam kit że to nie było ufo żeby ukryc prawdę.


Hehehe taaa, jasnee. Poczytaj mój post na poczatku tego wątku to sie dowiesz czemu tak twierdzę. :-) Dawałem nawet niedawno do niego link. Poszukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 12:24, HumanGhost napisał:

> a skad wiesz że te wydarzenia sa nieprawdziwe. może władze specjalnie wciskaja nam kit
że to nie było ufo żeby ukryc prawdę.

Hehehe taaa, jasnee. Poczytaj mój post na poczatku tego wątku to sie dowiesz czemu tak twierdzę.
:-) Dawałem nawet niedawno do niego link. Poszukaj.



tak samo jak to miało miejsce z pierwszym lądowaniem na księzycu. zadnego lądowania wtedy nie było a to co widzieli ludzie w tv to było to co mieli zobaczyć. są dowody na to że to wszystko było nakręcone w studiu bo prawdziwa misja sie nie powiodła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Księżyca to nie jestem przekonany do żadnej z teorii. Jesli lądowanie było farsą to była to największa mistyfikacja w historii ludzkości. Z drugiej strony skoro to była farsa to czemu jeszcze potem ją powtarzano? Ale jest też trzecia wątpliwosć - skoro lądowanie jednak się odbyło to czemu na przestrzeni kilku dziesięcioleci nie latano ponownie na Księżyc?
Sliska sprawa ogólnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odlądałem wypowiedzi amerykańskich uczonych którzy stwierdzili że to co widzieliśmy na ekranach tv nie mogło sie zdarzyć z naukowego punktu widzenia. a mianowicie powiewająca flaga na wietrze którego nie ma na księżycu, niezabezpieczona kamera którą astronauci kręcili lądowanie, lampy które widać na rzekomym niebie. nastepne lądowania juz mogły być prawdziwe ale te pierwsze nie. nawet bliscy współpracownicy ówczesnego prezydenta wypowiadali sie na ten temat. wtedy też trwała wojna w wietnamie i amerykanie wyraźnie ją przegrywali więc kazano nakręcić to lądowanie aby podnieść morale amerykanów. dokonano tego nagrania bo wiedzieli że prawdziwa misja sie nie udała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 13:01, janusz82 napisał:

dokonano tego nagrania bo wiedzieli że prawdziwa misja sie nie udała.


Tak czy siak nigdy nikt się tego nie dowie. Kto wie, ten trzyma to dla siebie.. jeśli jeszcze żyje. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 13:01, janusz82 napisał:

odlądałem wypowiedzi amerykańskich uczonych którzy stwierdzili że to co widzieliśmy na ekranach
tv nie mogło sie zdarzyć z naukowego punktu widzenia. a mianowicie powiewająca flaga na wietrze

Nie amerykańskich uczonych tylko niedouków i zwolenników spiskowej teorii dziejów :)
Wymień choć jednego amerykańskiego uczonego, który by podważał fakt lądowania na Księżycu :))

HumanGhost <---
Nie latali potem, bo nie było potrzeby. Lot na Księżyc i lądowanie tam to był efekt wyścigu z ZSRR. Wyłącznie sprawa prestiżowa.
USA rzucono rękawicę przez to, że ZSRR wysłał pierwszego człowieka w Kosmos i USA musiały udowodnić, że są w stanie dokonać czegoś większego. Gdy już to zrobili, zabrakło wyzwania a zatem i potrzeby udowadniania czegokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 18:08, A-cis napisał:

HumanGhost <---
Nie latali potem, bo nie było potrzeby.


W sumie fakt. Pasowałoby to do tego co pisałem o Roswell. Po takiej wpadce trzeba było udowodnić, że wszystko jest w porządku na wszystkich polach.
Ale jak dożyjemy to już niedługo się odczekamy ponownego lądowania na Księżycu. Z tego co pamiętam to Amerykanie chcą znów tam polecieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować