Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

UFO - Czy istnieje?

2239 postów w tym temacie

Dnia 24.02.2009 o 21:56, jcl99 napisał:

Dlaczego telepatia ma niby nie być możliwa?

Już ci kolega napisał dlaczego.

Dnia 24.02.2009 o 21:56, jcl99 napisał:

W końcu w kontaktach 3-ciego stopnia (o ile są prawdziwe) ona głównie występuje ;P

Chodzi ci o film Stevena Spilberga? Nie nie występuje.

W klasyfikacji kontaktów trzeciego stopnia też nie występuje, oto ich definicja:

CE III – Close Encounter of The Third Kind (bliskie Spotkania III stopnia) – UFO obserwowany z dowolnej odległości wraz z jego humanoidalną (rzadziej niehumanoidalną) załogą. Ten typ obserwacji dzieli się na siedem podgrup:

* Typ A (CE-III-A) – obserwacja istoty / istot wewnątrz UFO.
* Typ B (CE-III-B) – obserwacja istoty / istot wychodzących bądź wchodzących do UFO.
* Typ C (CE-III-C) – obserwacje istoty / istot w pobliżu UFO.
* Typ D (CE-III-D) – obserwacje istoty / istot w rejonie obserwacji UFO.
* Typ E (CE-III-E) – obserwacja istoty / istot bez jednoczesnej obserwacji UFO.
* Typ F (CE-III-F) – obserwacja UFO oraz słyszenie jakiegoś głosu, mimo braku obserwacji istoty / istot.
* Typ G (CE-III-G) – zdarzenie określane jako „wzięcie” oznaczające zabranie na pewien czas człowieka do UFO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 21:56, jcl99 napisał:

Potraktuj to pytanie trochę luźniej ;P
Dlaczego telepatia ma niby nie być możliwa?

Jest możliwa, tylko że musiałbyś mieć mózg wielkości Drogi Mlecznej i każdy by usłyszał to co myślisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja doskonale wiem, że powietrze istnieje bo dzięki niemu mogę oddychać, jakieś konkretne dowody na ufo ?? nie ma !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale przecież powietrza nie widzisz ;P
Nie ma dowodów na UFO?
Ależ są! Relacje wojskowych, zdjecia i filmy które nie są fotomontażem (patrz vide Meier), zresztą Wszechświat jest zbyt wielki, abyśmy byli sami.
Może ktoś poda dowody na nieistnienie UFO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to i prawda, ale mnie do UFO i do wszystkiego co do nich podobne zraziły filmy i dokumety z lat 70/80 to były czasy gdy zaczeły powstawać filmy o UFO i Kosmitach -- to wszystko według mnie wyglądało tak śmiesznie że nic na ten temat nie chciałem słuchać. Ale teraz jest co innego .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UFO istnieje. Rzuć talerzem, dla ludzi patrzących z daleka, będzie to ufo. Bo ufo to nie istoty pozaziemskie... Ty mówisz o takich właśnie istotach. A to dwa różne pojęcia :P. Tak gwoli ścisłości ;).
A pytanie o dowody na nieistnienie obcych cywilizacji jest jak najbardziej trafne. W ogóle nie rozumiem, jak ludzie mogą myśleć, że jesteśmy sami w tak ogromnej przestrzeni jaką jest wszechświat ;/. Przecież to jest NIEMOŻLIWE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 18:26, neo117 napisał:

Ja wierze w to co widze czyli inaczej niewierze w UFO 1% ze takie cos istnieje

A więc w Boga tez nie wierzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 19:44, jcl99 napisał:

To samo pytanie mogę zadać i tobie.

Ale ja nie mówię że wierzę tylko w to co widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jest to z tego linka co podałeś. Z pewnymi rzeczami sie zgodze z pewnymi nie. Od siebie polecam Danikena jeżeli szukasz dowodów na wpływ cywilizacji pozaziemskich na nasz świat i religie. W Twoim linku kosmici mówili, że oni nie mają z tym nic wspólnego. No dobra, ale jacy oni? Oni ogólnie, czy akuratnio ich rasa? Wg mnie religie są właśnie z powodu błędnego wzięcia kosmitów za bogów. Do tego gość żyje z renty, trochę to podważa jego wiarygodność tak jak by szukał sensacji i chciał an tym zarobić jako drugi Daniken. Też Szwajcar ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dyskusji o ufo nie powinno się pomijać człowieka od którego wszystko się zaczęło czyli Georga Adamskiego i jego zdjęcia ufo. Zdjęcie okazało się nędznym fotomontażem: kilka piłeczek pingpongowych przyklejonych do pokrywy bodajże pralki. :P Mimo to ciągle można je znaleźć wśród tych "prawdziwych".

20090225224911

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 18:26, neo117 napisał:

Ja wierze w to co widze czyli inaczej niewierze w UFO 1% ze takie cos istnieje


Ja mam podobnie. A z tym "procentem" ( 1%) to wierzysz czy nie ? Bo tego nie rozumiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matko! Kosmici nie mogliby przyjechać, bo to za daleko! I widza nas jako małpy! Po co mieliby jechać parę milionów lat świetlnych po małpy?
Kosmici istnieją, bo wszechświat jest ogromny, jednak nie mogą przyjeżdżać na naszą planetę.

@Ceteris Paribus.
1. Kosmici nie przyjeżdżali na Ziemię.
2. Te "dowody" da się wytłumaczyć racjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie uważają nas za małpy. To znaczy, chyba nie. Albo inaczej, cholera wie co uważają bo to obcy i myślą całkowicie inaczej niż my. Może przebycie tysięcy lat świetlnych po małpy ma dla nich jakiś sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może jesteśmy dla nich jak dżdżownice? W końcu mogą nas wyprzedzać o tysiące lat i to nie tylko w sferze technologicznej. Co do Meiera uważam że ściemnia, zresztą spójrzcie na tą "plejadankę" i obejrzyjcie w telewizji jakiś film z lat 70''tych, widzicie podobieństwo? Zresztą te zdjęcia smierdzą na kilometr. Jednak uważam że kosmici przylatują na ziemię, obserwują nas, uważam również że mieli swój udział w starożytnych mitach, religiach bla bla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 12:40, Twoortza napisał:

@Ceteris Paribus.
1. Kosmici nie przyjeżdżali na Ziemię.
2. Te "dowody" da się wytłumaczyć racjonalnie.


Możesz to jakoś udowodnic? Póki co jestem podobnego zdania co owczar4:

Dnia 26.02.2009 o 12:40, Twoortza napisał:

Jednak uważam że kosmici przylatują na ziemię, obserwują nas, uważam również że mieli swój udział w
starożytnych mitach, religiach bla bla...


Do końca tego być pewnym nie mogę, ale zakładam na 99%, że teoria "bogowie = kosmici" jest prawdziwą. Nie mam jak tego udowodnić. Są tylko przekazy religijne, ktore jednak nie wszystkim wystarczają...
Ten 1% pozostawięłm sobie na coś czego nie przewidziałem i to, że mogę się mylic. Mylić się jest rzeczą ludzką więc nie będzie mi z tego powodu wstyd, a jako zwierz ciekawy chętnie bym dowiedział się jak jest na prawdę. Wdzięczny bym Ci był gdybyś wyprowadził mnie z błędu i pokazał nową drogę.

owczar4:

Ja myślę, że dla nich jesteśmy jak mroweczki. Nie mają interesu z nami się kontaktować a czasem od czasu do czasu "wkładają patyk w nasze mrowisko", by poobserwowac naszą reakcje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 12:50, Nagaroth napisał:

Nie, nie uważają nas za małpy. To znaczy, chyba nie. Albo inaczej, cholera wie co uważają
bo to obcy i myślą całkowicie inaczej niż my. Może przebycie tysięcy lat świetlnych po
małpy ma dla nich jakiś sens.

Powiedziałem widzą nas jak małpy. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Światło potrzebuje czasu by do nich dojść. Będą nas widzieli takimi jak teraz za 1-10 mln lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować