Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

UFO - Czy istnieje?

2239 postów w tym temacie

Tak to Twej teorii. Powiedz mi jedno. Jakie mianowicie jest racjonalne wytłumaczenie do tworzenia "od podstaw" człowieka (przeciez to procesz rozłożony na tysiące lat), skoro dużo łatwiej wykorzystać maszyny. A niech już nawet będzie, ze byli w stanie jednym pstryknięciem stworzyc człowieka. Ale jaka była jego wydajność pracy przy wydobyciu tego złota, węgla czy czego tam, w porównaniu z maszyną? No bo chyba nie było tak, że ci marsjanie i nibirowcy byli w stanie stworzyć rozumną istotę, a nie byli w stanie wyprodukować przyzwoitego urządzenia mechanicznego? No bo czymze by latali. Na kaczkach?
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Baluk i Dux. To odnosnie tego jak od homo erectus przeszlismy do homo sapiens to ja mowilem w duuuuzym uogolnieniu. Dlaczego? POniewaz dajmy na to wystarczy zmienic jedno bialko kodujace geny i ogolny kod genetyczny bedzie juz zupelnie inny. To jest zasada kwantow. Ze rzeczy w skali mikro wplywaja na rzeczy w skali makro. Tak mniej wiecej przez sprytna podmianke jedengo bialka w kodzie gentycznym mozna w skali makro doprowadzic do wielkich zmian ktore powoduja wielka zmiane w ogromnej skali. Waszym problemem jest to ze nie bierzecie pod uwage ze obecne badania archeologiczne i paleontologiczne mowia nam o tym ze sredni okres zycia Homo erectus wynosil okolo 25 lat przy czym w tym czasie samica homo erectus byla w stanie urodzic nawet 4 dzieci. Przy takiej skali Rozrodu ewolucja postepowala o wiele szybciej niz teraz mamy bo kod genetyczny mogl kilku krotnie szybciej kodowac cechy przystosowujace organizm do innych warunkow a jednoczesnie lagodnie pozwalajac mutowac(bo takie przystosowanie do nowych warunkow to nic innego jak mutacja).

Skad pojawila sie bomba atomowa 20 tys lat temu? Wlasnie to byl efekt wojen pomiedzy Enkim i Enilem. Jak mowie to tylko teoria choc bede jej sie staral bronic - a mam nadzieje ze ktos mi pomoze i poda jakies nowe fakty o ktorych ja nie slyszalem wczesniej:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, rozumiem. A czy jak już napisał Dux, nie łatwiej byłoby zrobić maszyny, o wiele więcej niż ludzi, pracujące około 10x szybciej? Skoro byli wstanie zmieniać kody genetyczne, to dlaczego by nie zrobić swego rodzaju myślącej maszyny?

Co do bomby...Myślisz, że gdyby to była prawda, to ludzie by się jarali taką ,,cienizną" jak dynamit? Skoro już w czasach Jezusa były bomby jądrowe? Jeżeli to o tej bombie była by prawda...Wyobraź sobie taką np. bitwę pod Grunwaldem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 21:43, Baluk25 napisał:

Dobra, rozumiem. A czy jak już napisał Dux, nie łatwiej byłoby zrobić maszyny, o wiele
więcej niż ludzi, pracujące około 10x szybciej? Skoro byli wstanie zmieniać kody genetyczne,
to dlaczego by nie zrobić swego rodzaju myślącej maszyny?

Co do bomby...Myślisz, że gdyby to była prawda, to ludzie by się jarali taką ,,cienizną"
jak dynamit? Skoro już w czasach Jezusa były bomby jądrowe? Jeżeli to o tej bombie była
by prawda...Wyobraź sobie taką np. bitwę pod Grunwaldem. :)


Ehh:). Szkoda ze nie wyciagacie faktow z informacji ktore juz sa napisane:P. Napisalem ze to byl projekt dwoch nacji planety Nibiru i Marsa. Nibiru chcieli tylko i wylacznie energie pobierac z ziemi natomiast Mars chcial stowrzyc tutaj nowy gatunek ktory byl przede wszystkim rozumny(miedzyplanetarna polityka:P).

Czemu bomby jadrowe byly wtedy nieznane? To proste - ludzie a raczej ich wiedza byla zbyt prymitywna. Teraz mamy taki zasob wiedzy ze dla jednego czlowieka jest ona nie do ograniecia chocbysmy nie wiem jak dlugo uczyli sie i wertowali. Zastanawiajace jest to czemu dopiero w czasie drugiej wojny opracowano prymitywna bombe nuklearna? Wcale nie, bo nawet teraz jak widac tlyko DOMYSLAMY sie co sie dzialo przed dwoma tysiacami lat a co dopiero rozwazac co sie dzialao przed dziesiatkami tysiecy lat.

Mala dygresja: wszyscy ludzie mniej wiecej wiedza dlaczego bomba jadrowa wybucha z taka sila jednak niewiele osob wie dokladnie na czym polega fuzja jadrowa i tutaj nawet google ci zbytnio nie pomoze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 23:14, cmurder napisał:

Jeden z najlepszych filmów ostatnich lat o tematyce UFO z polskimi napisami . Pozycja
obowiązkowa

http://prawda2.info/viewtopic.php?t=6395


Oglądałem kiedyś dokument o tych rodach. Różne były teorie. Całkowicie nieznane stworzenie, coś z innego wymiaru, sondy ufo :/ W końcu wzięli się za to nie fantaści tylko spece od fotografii i filmów. Po testach doszli do tego, że zwykła ćma zostawia na filmie dokładnie dokładnie taki sam ślad jak te domniemane stworzenia z innego wymiaru :/ Jest to związane z rejestrowaniem na kolejnych klatkach nieścisłości związanych z małym i szybko poruszającym się obiektem, przez co wychodzi taka smuga z poprzeczkami (to są skrzydełka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.03.2009 o 10:44, Astropath napisał:

Oglądałem kiedyś dokument o tych rodach. Różne były teorie. Całkowicie nieznane stworzenie,
coś z innego wymiaru, sondy ufo :/ W końcu wzięli się za to nie fantaści tylko spece
od fotografii i filmów. Po testach doszli do tego, że zwykła ćma zostawia na filmie dokładnie
dokładnie taki sam ślad jak te domniemane stworzenia z innego wymiaru :/ Jest to związane
z rejestrowaniem na kolejnych klatkach nieścisłości związanych z małym i szybko poruszającym
się obiektem, przez co wychodzi taka smuga z poprzeczkami (to są skrzydełka).


nie widziałem dokumentu , ale postaram się zapoznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 19:36, owczar4 napisał:

> Ja wierze w to co widze czyli inaczej niewierze w UFO 1% ze takie cos istnieje

A więc w Boga tez nie wierzysz.


Nie nie wierze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 18:50, jcl99 napisał:

Powietrza też nie widzisz, więc skąd wiesz że istnieje?


Tylko gdybyś niewiedział to udowodniono ze powietrze istnieje......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Neo17 typowy z ciebie przyklad czlowieka ktory twardo stapa po ziemi, tylko ze chyba jednak zbyt twardo. Albo raczej z leku lub niecheci do poznawania nowych rzeczy:P. Generalnie nie mialem o tym pisac ale wkurza mnie takie cos ze czlowiek jak czegos nie widzi to w to nie wierzy... choc to bardziej kwestia wiary nie wiedzy... Gdyby nagle udowodnili ze UFO istnieje to bys uwierzyl? Swoja droga zmiana sposobu myslenia wymaga zmieny calkowitych pogladow na wiele tematow, generalnie na myslenie w sposob calosciowy w skali makroskopijnej nie wszyscy tak mysla koncentrujac sie na ich wlasnym swiecie czyli tym co ich otacza i nic poza tym. Swoja droga to ciekawi mnie jakbys zareagowal gdyby nagle cie wzieli na statek by przeprowadzic na tobie pare eksperymentow:P:D. Uznalbys ze to sen pewnie:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 13:31, goomis74 napisał:

gdyby nagle udowodnili
ze UFO istnieje to bys uwierzyl?


Dalej by nie wierzył bo nie było by w co wierzyć. Po prostu wiedział by że istnieją obce istoty, polecam wziąć słownik i zapoznać się z definicją słowa "wiara".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 14:06, wyszatek napisał:

Nie można udowodnić, że UFO istnieje dopóki "oficjalnie" nie wylądują. Też nie można
udowodnić, że nie istnieje. Jestem bardziej zwolennikiem słów "nie jesteśmy sami w wszechświecie".


Wiesz również jestem zwolennikiem tych słów " Nie jesteśmy sami we wszechświecie" Ale co do tego lądowania na ziemi to w to wątpię ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 20:57, kurczak-AFC napisał:

UFO istnieje, sprawdź definicję tego słowa a raczej skrótowca.

no nie wiadomo morżna zawsze dać ściemę /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UFO- Unidentified Flying Object. Znasz angielski choć trochę? Jeśli to Ci przetłumaczę co to znaczy. NIEZIDENTYFIKOWANY OBIEKT LATAJĄCY. Jak rzucisz talerzem z prędkością 100km/h dla Twoich sąsiadów ten talerz będzie UFO. Rozumiesz? Jak na niebie pojawi się ogromny różowy królik, dla ludzi, którzy twierdzą, że króliki istnieją i uznają królestwo zajęcy (jak to się odmienia oO?), to będzie UFO. Czaisz o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 23:29, kurczak-AFC napisał:

UFO- Unidentified Flying Object. Znasz angielski choć trochę? Jeśli to Ci przetłumaczę
co to znaczy. NIEZIDENTYFIKOWANY OBIEKT LATAJĄCY. Jak rzucisz talerzem z prędkością 100km/h
dla Twoich sąsiadów ten talerz będzie UFO. Rozumiesz? Jak na niebie pojawi się ogromny
różowy królik, dla ludzi, którzy twierdzą, że króliki istnieją i uznają królestwo zajęcy
(jak to się odmienia oO?), to będzie UFO. Czaisz o co chodzi?

Mhm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 22:01, Nagaroth napisał:

Słowniki znane są z tego że dają ścieme


Zależy jakie ;P Te stare to może i dają, ale te najnowsze to już rzadko się zdarza ... ;-D
Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować