Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

UFO - Czy istnieje?

2239 postów w tym temacie

Dnia 22.03.2009 o 17:41, driv4r napisał:

Wiem może Ty na miotle leciałeś xD joke
To były takie dwie ukośnie inie światła i sobie leciały.


Są różne zjawiska które w kosmosie występują.To by sie może dało i wyjaśnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 17:51, Dekerinho6 napisał:

Są różne zjawiska które w kosmosie występują.To by sie może dało i wyjaśnić.


Pewnie tak ale skoro nie wiemy co to jest to niech to będzie ufo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra powie mi ktoś czy naprawdę widziano jakieś zjawiska , bo jak czytam gazety to śmiać mi się chcę raz piszą że ufo latało sobie nad zatoką gdańską oO .
coś słyszałem że była katastrofa ufo z nowym meksyku ale czy to prawda ? , czy ściema e tam mogliby chociaż coś powiedzieć , a nie tylko w tajemicy sobie trzymają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest prawda i tak nigdy się o tym nie dowiemy bo człowiek jest trochę ograniczony i nie wszystko może pojąć i albo zmyśla i zyje w głupocie albo nie daje wiary i tez zyje w niewiedzy:)

O prawdzie jak to jest z tymi obcymi to dowiedziec się raczej nikt nie dowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 23:38, Alruhn napisał:

Dobra powie mi ktoś czy naprawdę widziano jakieś zjawiska , bo jak czytam gazety to śmiać
mi się chcę raz piszą że ufo latało sobie nad zatoką gdańską oO .
coś słyszałem że była katastrofa ufo z nowym meksyku ale czy to prawda ? , czy ściema
e tam mogliby chociaż coś powiedzieć , a nie tylko w tajemicy sobie trzymają.


eee.. jeżeli by do czegoś takiego kiedykolwiek doszło w co wątpie, zapewne nikt by o tym nic nie wiedział. Daliby przykrywkę typu wypadku samolotu podczas ćwiczeń czy coś ten teqez. Poprostu jak to bywa z wyobraźnią człowieka, pewnie ktoś kiedys sobie siedział patrzył na gwiazdy i wpadł na pomysł, ze przecież gdzieś "tam" mogą być istoty podobne do nas. Tak powstało UFO. Zapewne wpływ na to miały pierwsze loty człowieka do kosmosu. Przecież w latach 70-80 mieli bzika na tym punkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpadł na pomysł?...
Poczytaj sobie o Janie Wolskim, Andrzeju Domale czy chociażby o przypadku Michela Desmarqueta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 09:28, jcl99 napisał:

Wpadł na pomysł?...
Poczytaj sobie o Janie Wolskim, Andrzeju Domale czy chociażby o przypadku Michela Desmarqueta.


co mi da, ze przeczytam ? :D relacje jakiegoś wieśniaka Wolskiego który rzekomo widział zielone ludki :D a film który ewidętnie jest fotomontażem ma być podstawą do stwierdzenia, ze to ufo? dziecko nie łącz realizmu z jakąś fantazją. Bo wszystkie te niby "dowody" na jakieś statki kosmiczne to zazwyczaj żałosne przekręty robione wyłacznie dla rozgłosu i komercji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nazywasz mnie dzieckiem dlatego, że ci podałem kilka przypadków do zapoznania się z nimi? No sorry bardzo, jeśli się nie umie dziwić i boi się nieznanego to lepiej wyzywać ;P Przecież my musimy być jedyni! Tylko na naszej planecie jest życie, nawet nie dopuszczam myśli że może być inaczej! ;P Tylko jakoś nikt nie poda argumentów przeciw "ich: istnieniu. Co z tego, że Jan Wolski jest ze wsi? Czy to powoduje, że jest gorszy? Badało go grono psychologów i psychiatrów, którzy zgodnie stwierdzili że nie kłamie. Ciekawe czy np. gdyby Barack Obama nagle ogłosił, że "oni" istnieją też by ot tak sobie zrobił to dla rozgłosu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 21:56, jcl99 napisał:

Nazywasz mnie dzieckiem dlatego, że ci podałem kilka przypadków do zapoznania się z nimi?
No sorry bardzo, jeśli się nie umie dziwić i boi się nieznanego to lepiej wyzywać ;P
Przecież my musimy być jedyni! Tylko na naszej planecie jest życie, nawet nie dopuszczam
myśli że może być inaczej! ;P Tylko jakoś nikt nie poda argumentów przeciw "ich: istnieniu.
Co z tego, że Jan Wolski jest ze wsi? Czy to powoduje, że jest gorszy? Badało go grono
psychologów i psychiatrów, którzy zgodnie stwierdzili że nie kłamie. Ciekawe czy np.
gdyby Barack Obama nagle ogłosił, że "oni" istnieją też by ot tak sobie zrobił to dla
rozgłosu...


dobra, wybacz. Wiesz, nie mozna oczywiście wykluczyć, ze tylko my jesteśmy jednyną tak rozwiniętą cywilizacją w przeświecie. Kosmos to dosłownie nie kończąca sie przestrzeń, mająca mnóstwo galaktyk, gdzie pewnie wiele planet może być zamieszkanych przez niewiadomo co. Ale jeżeli słyszy sie głupoty, że kosmici pochodzą z marsa, gdy czyta się artykuły rzekomo oparte na prawdziwych zdarzeniach opisanych, co ciekawe zazwyczaj tylko przez jedną osobę ewentualnie dwie, że widzieli ufo ba!,że zostali porwani do badań, to na prawdę traci sie do tego poważne podejście. To tyle.
pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam za bardzo nie wierze by istoty z innych planet przedostawały się na Ziemie bez żadnego oporu, ale mimo wszystko wierze że gdzieś tam w kosmosie jest jakaś cywilizacja. A swoją drogą zrobiłem zdjęcie nad moim miastem które przedstawia dziwny punkt na niebie. Przypatrywałem się trochę temu grając na komputerze na początku myślałem że to samolot lub coś w tym stylu ale potem zobaczyłem że punkt się nie porusza po 10 minutach po prostu zniknął. Zrobiłem zdjecie telefonem, niestety jakość niezbyt komfortowa.

20090421203805

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 23:38, Alruhn napisał:

Dobra powie mi ktoś czy naprawdę widziano jakieś zjawiska , bo jak czytam gazety to śmiać
mi się chcę raz piszą że ufo latało sobie nad zatoką gdańską oO .
coś słyszałem że była katastrofa ufo z nowym meksyku ale czy to prawda ? , czy ściema
e tam mogliby chociaż coś powiedzieć , a nie tylko w tajemicy sobie trzymają.


To akurat jest raczej prawda (raczej bo sam nie widziałem), z tego co pamiętam miało to miejsce w lecie 1979 albo 1980 roku, wzmianki były we wszystkich gazetach pomorskich. Opis z tego co pamiętam był mniej więcej taki, że kula ognia wyłoniła się z wody zawisła na ok 10 min nad wodą i następnie wzniosła się pionowo w górę z zawrotną prędkością. Ile w tym prawdy to nie wiem, ale faktem jest, że zjawisko to odnotowały radary wojskowe a kilkudziesięciu plażowiczów musiano hospitalizować z silnymi oparzeniami, niektórych przez kilka miesięcy. Zjawisko widziało kilkaset osób, było dochodzenie milicji i wojska. Wysnówano różne teorie:tajna broń hitlera, ufo, itd. sprawa jednak z czasem poszła w zapomnienie i tyle, sprawy nie wyjaśniono. I patrzcie jaki paradoks, dowód wydawałoby się nie podważalny a po 30 latach ludzie pukają się w głowę z ironicznymi uśmieszkami i oczekują "prawdziwego" dowodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 13:45, Szzkot napisał:


To akurat jest raczej prawda (raczej bo sam nie widziałem), z tego co pamiętam miało
to miejsce w lecie 1979 albo 1980 roku, wzmianki były we wszystkich gazetach pomorskich.
Opis z tego co pamiętam był mniej więcej taki, że kula ognia wyłoniła się z wody zawisła
na ok 10 min nad wodą i następnie wzniosła się pionowo w górę z zawrotną prędkością.
Ile w tym prawdy to nie wiem, ale faktem jest, że zjawisko to odnotowały radary wojskowe
a kilkudziesięciu plażowiczów musiano hospitalizować z silnymi oparzeniami, niektórych
przez kilka miesięcy. Zjawisko widziało kilkaset osób, było dochodzenie milicji i wojska.
Wysnówano różne teorie:tajna broń hitlera, ufo, itd. sprawa jednak z czasem poszła w
zapomnienie i tyle, sprawy nie wyjaśniono. I patrzcie jaki paradoks, dowód wydawałoby
się nie podważalny a po 30 latach ludzie pukają się w głowę z ironicznymi uśmieszkami
i oczekują "prawdziwego" dowodu.


Chętnie bym zobaczył gazetę z artykułem o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować