Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

UFO - Czy istnieje?

2239 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2009 o 11:08, jcl99 napisał:

W większości powód jest jeden: obserwowanie nas, czy to jak jesteśmy marni w rozwoju
duchowym i pomaganiu w podnoszeniu jego.

Rozumiem, że cywilizację mogącą podróżować w czasie uznajesz dla idiotów lecących przez pół galaktyki dla małp (tak nas teraz widzą), nie wiedząc czy nie wyginęliśmy z powodu epoki lodowcowej, tak?
EDIT: Żeby nie było. Nie chodzi mi oto, że dla nich jesteśmy małpami, tylko że światło potrzebowałoby ok. 2 mln lat by do nich dotrzeć. W tym czasie byliśmy małpami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 11:16, jcl99 napisał:

Gdybyś siedział w "tym" tyle co ja i czytał codziennie masę artykułów i relacji też miałbyś
pewność ;)


Wiesz siedziałbym w tym, ale czas mi na to póki co nie pozwala, więc wiem to co przeczytam w wolnym czasie co mam ;]

Dnia 02.05.2009 o 11:16, jcl99 napisał:

Co do mikroorganizmów, to są zapewne na kilku planetach naszego układu oraz ich księżycach.


Być może i są, ale za nim do tego dojdziemy to jeszcze trochę wody na ziemi upłynie ...
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 11:11, The_Deker_10 napisał:

> No Ameryki nie odkryłeś, nie wiadomo czego można się spodziewać.
> A ludzie (tacy jak my) to raczej nie. Ha, w zasadzie to na pewno nie. Nie sądzę,
żeby
> gdzieś były takie same warunki jak na Ziemi i żeby tam ewolucja przebiegła dokładnie

> tak jak na naszej planecie.

No wiesz Ziemia ma swoją historię powstawania, a inne planety mają swoją, więc ten przebieg
mógł powstawać inaczej, a jednak i tak samo.Ale jak było na prawdę tego prędko się nie
dowiemy. Podobno na księżycu Saturna ( Europie ) Jest gruba warstwa lodu a pod nią prawdopodobnie
woda, więc już coś się może nasuwać na myśl ...

"więc ten przebieg mógł powstawać inaczej, a jednak i tak samo" :D
Jasne. Chodzi mi o to, że ewolucja, powstanie człowieka to dość skomplikowany proces, więc raczej nie do powtórzenia gdzieś indziej. Więc nie łudź się, że poznasz jakąś laskę z innej galaktyki ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 11:24, kitek0101 napisał:

Jasne. Chodzi mi o to, że ewolucja, powstanie człowieka to dość skomplikowany proces,
więc raczej nie do powtórzenia gdzieś indziej. Więc nie łudź się, że poznasz jakąś laskę
z innej galaktyki ;).


No wiesz racja był to skomplikowany proces człowieka itp. Ale może się powtórzyć i jeszcze z raz :P

A na tą laskę nie liczę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 11:29, The_Deker_10 napisał:

> Jasne. Chodzi mi o to, że ewolucja, powstanie człowieka to dość skomplikowany proces,

> więc raczej nie do powtórzenia gdzieś indziej. Więc nie łudź się, że poznasz jakąś
laskę
> z innej galaktyki ;).

No wiesz racja był to skomplikowany proces człowieka itp. Ale może się powtórzyć i jeszcze
z raz :P

A na tą laskę nie liczę :P

No pewnie, że może się powtórzyć. A ja mogę wygrać 10 mln złotych, nie grając i oddać Ci połowę wygranej. No w zasadzie to czemu nie..? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.05.2009 o 11:16, Twoortza napisał:

..., tylko że światło
potrzebowałoby ok. 2 mln lat by do nich dotrzeć. W tym czasie byliśmy małpami.


To ty wiesz gdzie są kosmici ? W promieniu 2 mln lat świetlnych od nas jest tyle gwiazd że głowa boli. Najbliższa gwiazda poza Słońcem to raptem 4 lata świetlne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 11:32, kitek0101 napisał:

No pewnie, że może się powtórzyć. A ja mogę wygrać 10 mln złotych, nie grając i oddać
Ci połowę wygranej. No w zasadzie to czemu nie..? ;)


Wiesz na razie nie mamy wiele dowodów na których moglibyśmy bazować że takowe życie w innych galaktykach jest mówię o UFO :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2009 o 09:06, Twoortza napisał:

> to up to do mnie ?
Podawałem dowody, że statki kosmiczne obcej cywilizacji nie mogą być w naszym układzie
gwiezdnym, ale oczywiście ufo-maniacy wiedzą lepiej...
Kosmici są, ale nie mogą lądować na naszej planecie bo jest za daleko. Nie da
się poruszać szybciej od światła, wiesz w ogóle jak długi jest rok świetlny? Ale tacy
jak ty wiedzą lepiej i pokazują kolejne "niezbite" "dowody", pokaż mi dowód na to, że
kosmici byli na Ziemi.
@ev1l_on3
Taaa, jasne... A mój kran na pewno nie jest kranem tylko odbiornikiem kosmicznych wiadomości.
Dlaczego miałbym kłamać?

DOWODY : http://www.ufoinfo.fora.pl/zjawisko-ufo,1/historia-zjawiska-ufo-od-starozytnosci-po-wspolczesnosc,31.html
-
http://www.ufoinfo.fora.pl/zjawisko-ufo,1/zwloki-obcych-w-grobowcu-tutankhamona,442.html
-
http://www.ufoinfo.fora.pl/zjawisko-ufo,1/amerykanie-pokaza-zywego-kosmite,240.html
-
http://www.ufoonline.pl/OBJAWIENIA.htm
-
http://www.ufoonline.pl/roswell.htm
-
http://www.ufoonline.pl/UFO-FILMY.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 15:06, ev1l_on3 napisał:

To ty wiesz gdzie są kosmici ? W promieniu 2 mln lat świetlnych od nas jest tyle gwiazd
że głowa boli. Najbliższa gwiazda poza Słońcem to raptem 4 lata świetlne...

Tyle, że nie ma tam planet. Najbardziej prawdopodobnie jest znaleźć w Galaktyce Andromedy odległą o 2 mln lat drogi światła. Jeśli nawet życie jest w naszej galaktyce to i tak jest za daleko.

@up
Zdjęcie przedstawia zmumifikowane dziecko może z chorobą genetyczną. Ale oczywiście ufomaniacy wiedzą lepiej. -.-'
Zdjęcia, które "dowodzą" są często zbyt wyraźne by prawdziwe. Ufoludek jest łatwe do sfałszowania. Technika i animatronika posunęła się zbyt daleko bym uwierzył w taki "dowód". Słownych relacji to mógłbym dać więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 17:21, Twoortza napisał:

> To ty wiesz gdzie są kosmici ? W promieniu 2 mln lat świetlnych od nas jest tyle
gwiazd
> że głowa boli. Najbliższa gwiazda poza Słońcem to raptem 4 lata świetlne...
Tyle, że nie ma tam planet. Najbardziej prawdopodobnie jest znaleźć w Galaktyce Andromedy
odległą o 2 mln lat drogi światła. Jeśli nawet życie jest w naszej galaktyce to i tak
jest za daleko.


Człowieku "nasza" galaktyka ma "tylko" 100 000 lat świetlnych w poprzek. Układów planetarnych jest tu tyle że szok , w OGROMNEJ większości jeszcze nie odkrytych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 17:50, ev1l_on3 napisał:

Człowieku "nasza" galaktyka ma "tylko" 100 000 lat świetlnych w poprzek. Układów planetarnych
jest tu tyle że szok , w OGROMNEJ większości jeszcze nie odkrytych.

W OGROMNEJ większości są niezdatne do zamieszkania. Zresztą 100 000 lat świetlnych to za daleko i za dawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 16:16, The_Deker_10 napisał:

> No pewnie, że może się powtórzyć. A ja mogę wygrać 10 mln złotych, nie grając i
oddać
> Ci połowę wygranej. No w zasadzie to czemu nie..? ;)

Wiesz na razie nie mamy wiele dowodów na których moglibyśmy bazować że takowe życie w
innych galaktykach jest mówię o UFO :P

Nie za bardzo rozumiem o co Ci chodzi :/.
Jakie życie? Jakie dowody? No i nie zapominajmy, że UFO to nie jest jakaś forma życia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 17:55, Twoortza napisał:

> Człowieku "nasza" galaktyka ma "tylko" 100 000 lat świetlnych w poprzek. Układów
planetarnych
> jest tu tyle że szok , w OGROMNEJ większości jeszcze nie odkrytych.
W OGROMNEJ większości są niezdatne do zamieszkania. Zresztą 100 000 lat świetlnych to
za daleko i za dawno.


OOoooo no tak ty już oczywiście wiesz że są niezdatne do zamieszkania zanim je odkryją... Dosyć ja już nie mam zamiaru z tobą dalej gadać. Na koniec zobacz sobie ten filmik , to MOŻE uzmysłowisz sobie jak WIELKI jest wszechświat i jak NIEPRAWDOPODOBNE jest to że nasza planeta jest jedyną zdatną do zamieszkania.

http://www.youtube.com/watch?v=Zr7wNQw12l8&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 17:57, kitek0101 napisał:

Nie za bardzo rozumiem o co Ci chodzi :/.
Jakie życie? Jakie dowody? No i nie zapominajmy, że UFO to nie jest jakaś forma życia
:P

Nie ma żadnych dowodów. Są tylko słowne relacje i zawsze niewyraźne zdjęcia robione przez amatorów. Każdy gapi się bez powodu w niebo i o! UFO leci. Co za niezwykły zbieg okoliczności. :-P

@up

Dnia 02.05.2009 o 17:57, kitek0101 napisał:

> > Człowieku "nasza" galaktyka ma "tylko" 100 000 lat świetlnych w poprzek. Układów

> planetarnych
> > jest tu tyle że szok , w OGROMNEJ większości jeszcze nie odkrytych.
> W OGROMNEJ większości są niezdatne do zamieszkania. Zresztą 100 000 lat świetlnych
to
> za daleko i za dawno.
>

OOoooo no tak ty już oczywiście wiesz że są niezdatne do zamieszkania zanim je odkryją...
Dosyć ja już nie mam zamiaru z tobą dalej gadać. Na koniec zobacz sobie ten filmik ,
to MOŻE uzmysłowisz sobie jak WIELKI jest wszechświat i jak NIEPRAWDOPODOBNE jest to
że nasza planeta jest jedyną zdatną do zamieszkania.

http://www.youtube.com/watch?v=Zr7wNQw12l8&feature=related


Nie mówię, że nie ma planet zdatnych oprócz naszej tylko, że są one za daleko. Ten filmik tylko potwierdza mój pogląd. Wszechświat jest ZBYT duży, by kosmici nas odwiedzali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz niezbitego dowodu?
Billy Eduard Meier.
Możesz także zapoznać się z przypadkiem Michela Desmarequeta lub Andrzeja Domały.
Co z tego, że wszechświat jest duży? Z technologią którą mają mogą dotrzeć do nas w ułamku sekundy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 18:06, jcl99 napisał:

Chcesz niezbitego dowodu?
Billy Eduard Meier.

Ha ha ha ha ha ha!! To ma być "niezbity dowód"?! Ja też tak umiem! Właśnie odebrałem wiadomość z innej galaktyki oddalonej o 1200000000000000 lat świetlnych. Nie przeszkadzają mi wcale telewizory, radia, komputery i inne nadajniki fal elektromagnetycznych. Wcale! W dodatku nie muszę czekać te 1200000000000000 lat by odebrać wiadomość, dostaję ją błyskawicznie! I mimo, że pasmo fal mózgowych jest BARDZO wąskie tylko ja je odbieram! Nie rozśmieszaj mnie.

EDIT:
Polecam lekturę "Wszechświatów Równoległych" autorstwa Michio Kaku. Książka przedstawia sposoby podróży w czasie jednak czas podróży nigdy nie zbliży się do dziesięcioleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nie ma żadnych dowodów. Są tylko słowne relacje i zawsze niewyraźne zdjęcia robione przez amatorów. Każdy gapi się bez powodu w niebo i o! UFO leci. Co za niezwykły zbieg okoliczności. :-P
E tam, ja lubię się pogapić w gwiazdy - tak bez powodu, ale UFO jeszcze nigdy nie widziałem... ;)
A jak widzisz jcl99 podał niezbite dowody. Jak widać zapoznał się z kosmitami, którzy zapoznali go ze swoją technologią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 18:15, kitek0101 napisał:

A jak widzisz jcl99 podał niezbite dowody. Jak widać zapoznał się z kosmitami, którzy
zapoznali go ze swoją technologią :D

Ja też mam dowód! Wiadomość telepatyczną od 209ur03t98u-2jc80mnthmv20c9dq8ux - nr 23a kosmity z galaktyki oddalonej o te 120000000000 lat świetlnych. Mówi on, że w 2012 Ziemia wybuchnie z powodu ataku wściekłych różowych norników! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować