Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

UFO - Czy istnieje?

2239 postów w tym temacie

Mieszkańcy Nowego Jorku byli świadkami niecodziennego zdarzenia. Nad Manhattanem pojawił się niezidentyfikowany obiekt latający (w skrócie UFO), który wywołał lawinę spekulacji dotyczących jego pochodzenia - informuje serwis nydailynews.com.

Wczoraj, około godziny 13.30 policja i Federalna Administracja Lotnicza (FAA) otrzymały informacje od ludzi, którzy zebrali się w okolicach 23. ulicy i ósmej alei, żeby obserwować "małą, srebrną plamkę" na niebie. Z relacji świadków wynika, że obserwacja wymagała uważnego przyglądania się żeby dostrzec tajemniczy obiekt.

http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/niezwykle-wydarzenie-ufo-nad-manhattanem,1,3733548,wiadomosc.html

Niedługo po tym w serwisie Twitter pojawiły się przesyłane przez użytkowników linki do wydanej niedawno publikacji, w której autor, emerytowany oficer Dowództwa Obrony Północnoamerykańskiej Przestrzeni Powietrznej i Kosmicznej, przewiduje, że właśnie 13 października UFO będzie przelatywać nad głównymi miastami Stanów Zjednoczonych.
Link do publikacji http://www.prweb.com/releases/2010/09/prweb4491804.htm

Ciekawe czy będzie sztuczna inwazja (blue beam), lub coś na wzór w serialu "V" (gady w postaci ludzi jako istotu które chca pomóc ziemi), czy rzeczywiście ktoś będzie chciał nam pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


"W szokującym oświadczeniu, szef Wydziału Archeologii Uniwersytetu w Kairze, dr Ala Shaheen powiedział publiczności, że prawdziwa może być teoria, jakoby obcy pomagali starożytnym Egipcjanom zbudować najstarsze z piramid, piramidy w Gizie. Będąc później zapytany przez Marka Nowaka, delegata z Polski, czy piramidy mogą wciąż zawierać technologię obcych, a nawet skrywać UFO, dr Shaheen odpowiedział dyplomatycznie: "Nie mogę potwierdzić ani zaprzeczyć temu, ale jest coś wewnątrz piramidy, co jest "nie z tego świata"".
Delegaci na konferencji na temat architektury starożytnego Egiptu byli zszokowani, jednak dr Shaheen odmówił dalszych komentarzy lub opracowań na temat oświadczeń związanych z UFO."

http://www.allnewsweb.com/page1199999458.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście podejrzewam,że za UFO stoi rząd, który mówiąc kolokwialnie zapodaje bajeczki o ufoludkach. Mają szereg ludzi, którzy opisują swoje spotkania z ufo a dodatkowo, rzekomo rząd utajnia wszystko aby wprowadzić aurę tajemniczości i tego, że rząd coś ukrywa. Owszem ukrywa, ale moim zdaniem to nie są zielone ludziki, które nas odwiedziły jakiś czas temu tylko eksperymenty wojskowe, mające na celu opracowania jak najlepszych produktów militarnych takich jak np. latające spodki...jeśli chodzi o ufoludków to sądzę, że faktycznie ludzie mieli z nimi styczność tylko,że...oni pochodzą z Ziemi..a mianowicie sądzę, że są ludźmi zmodyfikowanymi genetycznie,by móc testować na nich broń lub wykorzystywać do niebezpiecznych zadań. Pewnym dowodem na to, są odkryte niedawno plany nazistowskich latających statków (i relacje naocznych światków), a jak wiadomo po wojnie naukowcy niemieccy zostali wysłani do stanów zjednoczonych, gdzie możliwe, że po kryjomu kontynuowali swe eksperymenty...Ponadto często słyszymy o niewiarygodnych eksperymentach, w które ciężko uwierzyć np. blue beam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2011 o 17:04, Zarkadius napisał:

Pewnym dowodem na to, są odkryte niedawno plany nazistowskich latających statków
(i relacje naocznych światków), a jak wiadomo po wojnie naukowcy niemieccy zostali wysłani
do stanów zjednoczonych, gdzie możliwe, że po kryjomu kontynuowali swe eksperymenty...Ponadto
często słyszymy o niewiarygodnych eksperymentach, w które ciężko uwierzyć np. blue beam.


Chodzi o die Glocke. Spotkałem się z ciekawą teorią. Jak wiadomo naziści wysłali swego czasu ekspedycje naukową do Tybetu w poszukiwaniu czegoś czego nie znaleźli. Wg tej teorii instrukcja jak zbudować ufo, czyli die glocke, byłyu umieszczone w starych przekazach religijnych. Tybetańczycy mieli mieć coś czego nie rozumieli, ewentualnie otaczali kultem religijnym co miało zawierać plany budowy ufo :) Daniken też "trochę" pisze na te tematy. Kto wie, może coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej! Dzisiaj przeglądając internet zupełnie przypadkowo trafiłem na pewien post na Onecie. Może i jest to żart, ale skoro w tak długim tekście na forum Onetu nie ma żadnego błędu ortograficznego, to raczej nie pisał tego zwykły użytkownik forum tego portalu:)
http://strefatajemnic.onet.pl/forum/forum.html?hashr=1&discId=10938280&threadId=83945950&page=1#forum:MSwzNjcsOCw4Mzk0NTk1MCwyMTI1MDA0MjUsMTA5MzgyODAsMSxmb3J1bTAwMS5qcw==

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem, momentami brzmi jak bełkot. Ktoś ma po prostu przeglądarkę która sprawdza ortografię. Poza tym taka informacja gdyby była prawdziwa na pewno nie pojawiła by się na onecie w języku polskim :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja raz zetknąłem się z UFO. I nie mam na myśli kosmitów, ale niezidentyfikowany obiekt.

Wyglądam DOKŁADNIE jak ten:

http://youtu.be/i66ihNWFiMg?t=12m3s

były to takie światła w kształcie jakiegoś trójkąta... tylko że w ''moim'' przypadku trwało to dość długo, nie ruszały się, później ten trójkąt zaczął zmieniać swoje rozmiary i później światła znikły. Dotąd się zastanawiam co to mogło być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować