Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

UFO - Czy istnieje?

2239 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2008 o 11:04, Ceteris Paribus napisał:

Znaczy sieon to tam napisałe, tak? Czy on stwierdził, że to Cheops? Już dokładnie tego
nie pamiętam :)

"Na jednym z odnalezionych w komorze kartuszy widniało imię faraona Hwfw (Chufu). Tym samym dostarczono dowodu, że opatrzony tym napisem monolit przeznaczony był dla Cheopsa/Chufu. Sensacyjna wiadomość poszła w świat, Howard Vyse dopiął swego!
(...)
W rozdziale 13. swojej książki Schody w Kosmos i dwóch innych pracach opublikowanych w "Ancient Skies" amerykański orientalista Zacharin Sitchin demaskuje Howarda Vyse jako oszusta." (Oczy Sfinksa * Tajemnica Piramid).

Dnia 05.04.2008 o 11:04, Ceteris Paribus napisał:

Co przerobiles z Danikena? Wiem, gdzie sa w necei jego ksiazki do sciagniecia pol legalnie
jak bys chcial ;) Sam mam gdzies tam daleko w otchlani dysku, ale jakos wole papierowe
wydania.

Przeczytałem: "Dzień, w którym przybyli bogowie", "Z powrotem do gwiazd", "W imieniu Zeusa", no i oczywiście "Oczy Sfinksa * Tajemnice Piramid". Pół legalnie, czyli jak? Bo nie chcę dostać bana. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 11:21, Radykał napisał:

Przeczytałem: "Dzień, w którym przybyli bogowie", "Z powrotem do gwiazd", "W imieniu
Zeusa", no i oczywiście "Oczy Sfinksa * Tajemnice Piramid". Pół legalnie, czyli jak?
Bo nie chcę dostać bana. :P


też to przerobiłem oprócz Zeusa, no i przeczytałem coś jeszcze czego nei wymienieś, ale teraz nie pamietam.

Pól legalnie tzn. musisz utwór skasować po 24h zgodnei z naszym prawem ;)
Jesto to zbiór paru ksiażek. Namiary podaję na Twoim gS w komentarzu 2 in 1 oredzie, bo zawsze bedizesz mogl wszystko skasowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.04.2008 o 11:28, Ceteris Paribus napisał:

Pól legalnie tzn. musisz utwór skasować po 24h zgodnei z naszym prawem ;)

Czyli jak się do tego dostosuje, to będzie całkowicie legalnie. Z reguły szybko czytam. :)

Dnia 05.04.2008 o 11:28, Ceteris Paribus napisał:

Jesto to zbiór paru ksiażek. Namiary podaję na Twoim gS w komentarzu 2 in 1 oredzie,
bo zawsze bedizesz mogl wszystko skasowac :)

Nie trzeba, skoro to legalne. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 11:43, Radykał napisał:

Dzięki.


Nie ma za co :) jestem zwolennikiem propagowania tych treści wśród znajomych i nieznajomych w imie poszeżenia świadomości i uruchiomienia oewnych trybikow w glowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 14:40, 332 napisał:

A jak wyjaśnic te zdjęcia?

Tak że w XX wieku w Rosswell (nie wiem czy dobrze napisałem) rozbił się statek ufo. Zwłoki i części statku przeniesiono do "Strefy 51" gdzie zostały zrobione zamieszczone przez ciebie zdjęcia, wiem o ty z programu który niedawno był emitowany w telewizji ,podajże na Discovery Civilisation .Nie wiem jak wy ale ja w to wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 14:45, napster6 napisał:

> A jak wyjaśnic te zdjęcia?
Tak że w XX wieku w Rosswell (nie wiem czy dobrze napisałem) rozbił się statek ufo.
Zwłoki i części statku przeniesiono do "Strefy 51" gdzie zostały zrobione zamieszczone
przez ciebie zdjęcia, wiem o ty z programu który niedawno był emitowany w telewizji
,podajże na Discovery Civilisation .Nie wiem jak wy ale ja w to wierze.



Ja też zaczynam wierzyc ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kosmici na ziemi raczej niemożliwe. No pewno gdzieś są w innych galaktykach planetach ale u nas na pewno ich nie ma. Zresztą jakby byli to by sie już dawno nam ukazali itp. A tak to nic.Jeśli o mnie chodzi to nie wierze w żadne UFa ani kosmitów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 15:02, Dekerinho6 napisał:

Kosmici na ziemi raczej niemożliwe. No pewno gdzieś są w innych galaktykach planetach
ale u nas na pewno ich nie ma. Zresztą jakby byli to by sie już dawno nam ukazali itp.
A tak to nic.Jeśli o mnie chodzi to nie wierze w żadne UFa ani kosmitów.


Oczywiście że sie nam nie pokażą bo nie żyją . Są tylko ich szczątki z rozbitych statków w owej Strefie 51.Podobno tutejsi naukowcy pracują nad tym aby uzyskać podobną technologię jaką posiada UFO czyli statki itp z materiałów dostępnych na ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Tak przynajmniej się mówi, ja osobiście uważam, że jest to prawdą. Gdyż ''''Strefa 51'''' od pewnego czasu stała się najbardziej strzeżonym miejscem na świecie. Z drugiej jednak strony jakoś nie widzi mi się, iż kosmita sobie leci i rozbija się jak człowiek jadąc np samochodem... A nawet jeżeli w ''''Strefie 51'''' znajduje się coś więcej aniżeli tylko ciała kosmitów to dlaczego wie o tym tak niewielki odsetek ludzi? Natomiast Ci, którzy kończą tak pracę poddawani są praniu mózgu i nic nie wiedzą... Innymi słowy moim zdaniem pośród tych piasków może być ukryte coś, co pewne osoby za wszelką cenę chcą zataić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 15:10, napster6 napisał:

> Kosmici na ziemi raczej niemożliwe. No pewno gdzieś są w innych galaktykach planetach

> ale u nas na pewno ich nie ma. Zresztą jakby byli to by sie już dawno nam ukazali
itp.
> A tak to nic.Jeśli o mnie chodzi to nie wierze w żadne UFa ani kosmitów.

Oczywiście że sie nam nie pokażą bo nie żyją . Są tylko ich szczątki z rozbitych statków
a owej Strefie 51....

Taka strefa istnieje ale wiesz może i sie kiedyś rozbili i są szczątki ale teraz ich nie ma :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 14:40, 332 napisał:

A jak wyjaśnic te zdjęcia?

Z tego co wiem to zwykły fake. Pewien nie jestem, ale czytałem że autor słynnego filmu z badania ciała kosmity przyznał się do tego, że to nie była prawda. Nie wiem czy o te zdjęcia chodzi, ale jeżeli nie to i tak raczej fake. Jestem sceptyczny.;P Znaczy się w obce cywilizacje wierzę, myślę że nas odwiedzają ale w same zdjęcia z nimi związane już raczej nie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam rozumiesz , rzad pod każdym względem chce ukryć co się tam dzieje. Gdyby ludzie się o tym dowiedzieli najprawdopodobniej wybuchła by panika a rzad bardzo się tego obawia. Z informacji ludzi którzy obserwują Area 51 nad nią w powietrzu przez cały czas są prowadzone jakieś testy co dowodzi ze testują jakieś wynalazki podobne do statków UFO .Ale o tym że byli pracownicy są poddawani praniu mózgu to jakiś absurd. Ja słyszałem że taka ludziom całkowicie czyszczą kartotekę aby nie było żadnego śladu że kiedykolwiek mieli związek z tym miejscem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 15:17, napster6 napisał:

Sam rozumiesz , rzad pod każdym względem chce ukryć co się tam dzieje. Gdyby ludzie
się o tym dowiedzieli najprawdopodobniej wybuchła by panika a rzad bardzo się tego obawia.
Z informacji ludzi którzy obserwują Area 51 nad nią w powietrzu przez cały czas są prowadzone
jakieś testy co dowodzi ze testują jakieś wynalazki podobne do statków UFO .Ale o tym
że byli pracownicy są poddawani praniu mózgu to jakiś absurd. Ja słyszałem że taka ludziom
całkowicie czyszczą kartotekę aby nie było żadnego śladu że kiedykolwiek mieli związek
z tym miejscem...



Zgadzam się. Robią tak by ludzie się nie bali i nie wpadali w panike ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Tylko czy aby na pewno rząd wie co się tam ukrywa? Bo kiedyś czytałem, albo oglądałem (już nie pamiętam ) ,iż nawet prezydent Bush nie ma wstępu do Strefy 51. Co by oznaczało, że ludzie mający tam wstęp kierują się innymi motywami. Spójrzmy jednak na to jak bardzo rozwinięta jest technologia amerykańska. Skąd ludzie nagle tak się rozwinęli umysłowo? W jednej chwili nastąpił tak gwałtowny skok technologii. Może jakiś kosmita przeżył i jest przetrzymywany w Strefie 51 gdzie ''''pomaga'''' ludziom z Ziemi... ;P No więc odpowiedz mi na jedno pytanie. Masz stu ludzi , i teraz każdemu z nich powierzasz jakąś tajemnicę ( 99% tych ludzi nie jest z grona Twoich przyjaciół, którym bezgranicznie możesz zaufać ) teraz pytanie ilu z nich się wygada? Tak samo mogłoby być tam. Nie sądzisz chyba, że ludzie, którzy tak pracują nie mają jakiś 100% dowodów na potwierdzenie istnienia cywilizacji pozaziemskiej? Teraz zastanów się czy reszta pozwoliłaby na ''''puszczenie pary z gęby'''' takiej osobie, narażając się na skutek, który jest wiadomy... ? Nie zapominaj jednak, że to są ludzie - których łatwo idzie przekupić. Taka metoda byłaby zbyt banalna i mało bezpieczna ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 14:40, 332 napisał:

A jak wyjaśnic te zdjęcia?

Kolejny dowod na istnienie ufo ja mieszkam niedaleko wylatowa i tam pojawiały sie dziwne piptogramy daje foto. A co do Rosvell to uwazam ze zad to ukrył

20080405153834

20080405153838

20080405153853

20080405153859

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo, oficjalnie Area 51 jest właśnie miejscem testowania nowych technologii - tyle, że nie pochodzenia pozaziemskiego, a naszych, nowych zwyczajnych samolocików. Przynajmniej tak tłumaczą się z tych latających różności nad terenem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie że pojechałeś do Roswell i spotkałeś profesora który nieustannie twierdzi że pracował w Strefie 51 i przy reprodukcji statków kosmicznych. I co uwierzysz mu ? Wracając do Strefy to prawda , tam nastąpił ten "Gwałtowny skok technologii" To właśnie w tym miejscu powstały samoloty wojskowe .Jak myślisz jak im się je udało stworzyć. Zrobili je na przykładzie szczątków ze statków kosmicznych... A co do tego że Prezydent tam nie ma wstępu to prawda. Może go to nie interesuje albo nie chcą go niepokoić ...;p Według mnie wie o tym tzwn. "Druga strona rządu" i to ona zajmuje się funkcjonowaniem i ochroną strefy. Jeszcze kilkanaście lat tamu nie chcieli się przyznać że Area 51 istnieje a potem gdy sie przyznali za wszelką cenę chcą ukryć co tam się znajduje. Miejsce to jest tak chronione że nawet mysz się tam nie przeciśnie . Wszędzie są kamery i czujniki ruchu. Na daremnie nie było by tam takiej ochrony więc to wszystko każe myśleć że dzieję sie tam coś niezwykłego. Rząd wciśnie ludziom każdy kit aby ją zabezpieczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Strefy 51 to z tego co czytałem/oglądałem jest to miejsce, w którym testuje się prototypy amerykańskich samolotów wojskowych, zdaje się, że powstał tam m. in. Blackbird używany przez CIA w czasie zimnej wojny. Oczywiście nie wyklucza to wcale, że gdzieś na najniższych poziomach bada się technologie pozaziemskie, jednak ten pierwszy powód wydaje mi się wystarczająco ważny aby zabezpieczać to miejsce na wszelkie możliwe sposoby (wiadomo, że informacje o samolotach niewidzialnych dla radarów nie powinny wpaść w niepowołane ręce...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 16:13, SlimPole napisał:

Co do Strefy 51 to z tego co czytałem/oglądałem jest to miejsce, w którym testuje się
prototypy amerykańskich samolotów wojskowych, zdaje się, że powstał tam m. in. Blackbird
używany przez CIA w czasie zimnej wojny. Oczywiście nie wyklucza to wcale, że gdzieś
na najniższych poziomach bada się technologie pozaziemskie, jednak ten pierwszy powód
wydaje mi się wystarczająco ważny aby zabezpieczać to miejsce na wszelkie możliwe sposoby
(wiadomo, że informacje o samolotach niewidzialnych dla radarów nie powinny wpaść w niepowołane
ręce...).



Ta strefa jest tajna tak więc i tak możemy się tylko domyslac co tam jest, bo tak naprawdę to nikt nie może nam zdradzic co tam jest ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować