Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

UFO - Czy istnieje?

2239 postów w tym temacie

Kręgi wymyślił pewien rolnik i robi się je za pomocą kawałka liny i deseczki, widziałem to na YT ale nie mogę znaleźć.

Ostatnio to coś, to było tak że pewien astronauta, upuścił torbę z narzędziami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 14:33, Zero Hunter napisał:

Ostatnio to coś, to było tak że pewien astronauta, upuścił torbę z narzędziami.


Przelatywała niedawno nad Polska ta torba. Podobno można było ja zobaczyć. Niestety u mnie wtedy było duże zachmurzenie. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 14:33, Zero Hunter napisał:

Kręgi wymyślił pewien rolnik i robi się je za pomocą kawałka liny i deseczki, widziałem
to na YT ale nie mogę znaleźć.

Ostatnio to coś, to było tak że pewien astronauta, upuścił torbę z narzędziami.

Znaki są tworzone przez np. ludzi, którzy chcą sobie zrobić i tworzą za pomocą róznych rzeczy np. liny i deseczki te twory u siebie bądź u kogoś innego bez jego wiedzy i robią z tego wielkie wydarzenia. TV oczywiście troszeczkę płaciło za takie fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wierze, że poza naszą, istnieje jeszcze jakaś cywilizacja. A co do tych kręgów: farmerzy nie mają co po nocy robic to wydeptują wzorki na polu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA też wierze że jest jakaś inna cywilizacja :P jestem chrzescijaninem ale to stworzenie wszystkiego i Tylko że człowiek jest jedyna osoba myśląca fukcjonalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żaden farmer by sobie sam szkody nie zrobił ;P
Prędzej to jakaś energia, która chce nam coś przekazać przez te kręgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 21:32, jcl99 napisał:

Żaden farmer by sobie sam szkody nie zrobił ;P
Prędzej to jakaś energia, która chce nam coś przekazać przez te kręgi.

A kto mówi że sobie? Może sąsiadowi wydeptuje a ten potem myśli, że kosmici chcieli mu coś przekazac? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przekazać bzdury, że coś chce farmerom plony "kłaść"
na filmach ejst ponoć tylko "byłsk".
Kręgi w zbozu wiatr...
A wzory? No po sąsiedzkuy to wątpie. Mozę zwierzęta? Jakieś obląkane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.01.2009 o 21:41, Akoss-94 napisał:

A wzory? No po sąsiedzkuy to wątpie. Mozę zwierzęta? Jakieś obląkane...

A może to kolejny trick medialny mający nam pokazac, że wszystko oprócz Amerykanów jest złe. Patrzcie, kosmici są źli, niszczą nam zboże, przez nich nastanie era głodu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 21:45, michciu1 napisał:


> A wzory? No po sąsiedzkuy to wątpie. Mozę zwierzęta? Jakieś obląkane...
>
A może to kolejny trick medialny mający nam pokazac, że wszystko oprócz Amerykanów jest
złe. Patrzcie, kosmici są źli, niszczą nam zboże, przez nich nastanie era głodu xD

Kombajn spokojnie to pozbiera, najwyżej mniej słomy będzie, ale kłosy no problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 21:32, jcl99 napisał:

Prędzej to jakaś energia, która chce nam coś przekazać przez te kręgi.


;]]] Widziałeś taki krąg w wzór ikony Firefoxa? Nie? to poszukaj na YT ,nie zrobiło go ufo,tylko zwykli ludzie za pomocą desek,oczywiście nie jesteśmy w stanie określić jak idealne były załamania łodyg itd...ale się da...więc jeśli chodzi o te ,,kręgi" to zdecydowanie ludzie.To moje zdanie,i przy nim pozostanę,a w UFO ,,wierzę" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo w większości to nasi robią, ale są takie które jest nie możliwe wykonanie ich przez ludzką rękę. A firefox to miała być reklama ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 22:31, jcl99 napisał:

Bo w większości to nasi robią, ale są takie które jest nie możliwe wykonanie ich przez
ludzką rękę. A firefox to miała być reklama ;P

Tak mówisz? to udowodnij mi że człowiek nie jest w stanie tego zrobić..udowodnisz? nie bo nie masz jak...możesz jedynie opierać się na teoriach innych ludzi,inni ludzie na innych...itd...czy 500 lat temu były piktogramy albo jakieś znaki? nie,bo był ,,smoki" i krasnoludki,a za 200 lat nie będzie piktogramów tylko niby super niezniszczalne roboty które zabijają i tworzą tsunami,masowo zabijają zwierzęta etc...i ich ,,zdjęcia" oraz ludzie którzy będą się w to bawili...(to jest przykład) tyle w tym temacie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 23:44, Ceteris Paribus napisał:

Skąd wiesz, ze nie było? Wydaje mi się, że gdzies czytałem nt tego, ze te rzeczy pojawiały
się juz wcześniej, ale nie na taką skale.


Jesli by były w średniowieczu piktogramy,to dziś czytali byśmy o piktogramie wawelskim a nie smoku,o rzeczach dziwnych ,,nadprzyrodzonych" się piszę,dawniej pisano o smokach,dziś o ufo i piktogramach,rozwój cywilizacji wymaga nowych źródeł i domysłów do rozwoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 14:09, Korsaż napisał:

> Skąd wiesz, ze nie było? Wydaje mi się, że gdzies czytałem nt tego, ze te rzeczy
pojawiały
> się juz wcześniej, ale nie na taką skale.

Jesli by były w średniowieczu piktogramy,to dziś czytali byśmy o piktogramie wawelskim
a nie smoku,o rzeczach dziwnych ,,nadprzyrodzonych" się piszę,dawniej pisano o smokach,dziś
o ufo i piktogramach,rozwój cywilizacji wymaga nowych źródeł i domysłów do rozwoju.


a słyszałeś może o płaskowyżu Nazca w ameryce południowej? Przez setki lat, a kto wie czy nie tysiace ludize jedyne co tam widzieli to sterte kamieni. Dopiero w erze samolotów zobaczono, że te kamienie jednak cosznaczą - przedstawiaja np kolibra. Utworzenie czegoś takiego nie jest możliwe bez wzniesienia się na wysokość, na której lataja samoloty. Podobnie mogło być tu. Ot pogięte kłosy - pewnie wiatr je położył, a to, że z odległości np 100 metrów wyglądają jak okrąg było dla ludiz nie zauważalne. Być moze jakiś wieśniak zobaczył taki okrąg będac na jakimś wzniesieniu, powiedział o tym ludzia z wioski i tyle. Nikt się tym nie zainteresował, albo wiadomość ta znikła wraz z jego śmiercią. Wtedy przeceiż nie było internetu a szanse na to, że natrafi na coś takiego ktoś kto umie pisać, i że ten przekaz przetrwa do dziś są jednak małe. Ksiadz mógl byc w tamtych czasach zaznajomiony w piśmie to pewnie stwierdził, ze to znak od Boga.

Co do smoka to skads to sie tez wzielo i popatrz ze nie istnieje to tylko w swiadomosci ludzi europy, ale takze chin i chyba calego swiata. co to moze byc? Dinozaur?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że rozgorzała tu dyskusja na temat piktogramów. Nie będę wysnuwał wniosków, czy jest to dzieło ludzkie, czy kosmiczne, czy też może zrobiła to "tajemnicza" energia. Pragnę jednakże zwrócić uwagę na to, że owe znaki pojawiały się od dawna i kiedyś były one czynione ręką ludzką, chociażby płaskowyż Nazca (wygooglujcie sobie), po co ludzie w Ameryce Południowej mieliby ryć owe rysunki? Tego nie wiadomo, ale sądzę, że raczej nie dla sławy, rozgłosu etc.

Ceteris Paribus mnie uprzedził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po co ludzie

Dnia 06.01.2009 o 14:46, audioslave2000 napisał:

w Ameryce Południowej mieliby ryć owe rysunki? Tego nie wiadomo, ale sądzę, że raczej
nie dla sławy, rozgłosu etc.

Kiedyś u nich, to był rodzaj jakiegoś kultu religijnego. W ten sposób chcieli oddac cześc bogom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować