Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

UFO - Czy istnieje?

2239 postów w tym temacie

Dnia 08.01.2009 o 14:58, Ceteris Paribus napisał:

To chyba bardziej odpowiedni temat, co powiecie o tym:

http://www.wrzuta.pl/obraz/kC1u5kDRXB/apokalipsa2

Odejmijcie tylko te "paliki" i powiedzccie co tam widać ;)


Nie no znalazłeś prawdziwy dowód na istnienie UFO xD, a to jest kontakt pierwszego stopnia z UFO
niestety Pan Kosmita zapłacił nie mały mandat za zaparkowanie w niedozwolony miejscu

20090108160551

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście w UFO jak najbardziej wierze, jest dużo dowodów na jego istnienie. Wiele fotografii, czy filmów, co prawda nie można stwierdzić w 100%, że to jest UFO, ale jest coś na rzeczy. Jedno, co mnie dziwi, to to dlaczego rząd amerykański tak "chował " UFO. Gdy ktoś zrobi zdjęcie UFO, natychmiast mu je zabierano i grożono, że jak je komuś pokaże, wyląduje w kiciu albo jeszcze gdzie indziej. Można by się kłócić, czy coś co jest nagrane to UFO, czy nie, ale bynajmniej ja w to wierze, bo nie wierze, że człowiek byłby w stanie zbudować tak szybkie ''samoloty''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 16:07, 6Kris napisał:

> To chyba bardziej odpowiedni temat, co powiecie o tym:
>
> http://www.wrzuta.pl/obraz/kC1u5kDRXB/apokalipsa2
>
> Odejmijcie tylko te "paliki" i powiedzccie co tam widać ;)

Nie no znalazłeś prawdziwy dowód na istnienie UFO xD, a to jest kontakt pierwszego stopnia
z UFO
niestety Pan Kosmita zapłacił nie mały mandat za zaparkowanie w niedozwolony miejscu



Beznadziejne to zdjęcie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KazMeister niezły fake nie hehe xD.A co do UFO to ja wierz w to że istniej ale jako twór ludzki, tajne rządowe badanie itp a nie jakiś tam transport dla małych zielonych ludzików (czy też szarych ), Budep musisz uwierzyć w ludzi kiedyś mówiono że człowiek nigdy nie wzbije się w powietrze, technika jest na całkiem dobry poziomie więc ja nie widzę powodu żeby człowiek nie potrafił skontrować takiego pojazdu, popatrzcie chociażby na rozwój sprzętu komputerowo, na grafikę w grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UFO, nie istnieje. To przykrywka Amerykańców pod ich tajne projekty wojskowe... Strefa 51 to gniazdo pełne najbardziej tajnych projektów, poza tym napęd antygrawitacyjny już istnieje, chociaż nie do końca jest rozumiane jego działanie... Opiera się na prądzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 16:29, 6Kris napisał:

KazMeister niezły fake nie hehe xD.A co do UFO to ja wierz w to że istniej ale jako twór
ludzki, tajne rządowe badanie itp a nie jakiś tam transport dla małych zielonych ludzików
(czy też szarych ), Budep musisz uwierzyć w ludzi kiedyś mówiono że człowiek nigdy nie
wzbije się w powietrze, technika jest na całkiem dobry poziomie więc ja nie widzę powodu
żeby człowiek nie potrafił skontrować takiego pojazdu, popatrzcie chociażby na rozwój
sprzętu komputerowo, na grafikę w grach.


Grafikę porównujesz do super machin, które w sekundę pędzą ponad 3000 km na godzinę? Cóż..
Ostatnio oglądałem pewien dokument i były pokazane filmy z UFO. Jeden filmik został puszczony w bardzo zwolnionym tempie i było wyraźnie widać, jak ten niezidentyfikowany obiekt z ogromną prędkością przemieścił się poza obręb kamery. Jak komentował to specjalista od UFO i od filmów, powiedział, że ten obiekt poszedł z szybkością rzędu 3.5tysiaca kilometrów na godzine. Cóż, gdyby wojsko dysponowało takim sprzętem, myślę, że dawno byśmy o tym wiedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 16:34, Domaku napisał:

UFO, nie istnieje.

UFO - Unidentyfied Flying Object czyli po polsku Niezidentyfikowany Obiekt Latający istnieje jak najbardziej. Jak patrzysz w niebo, widzisz że coś leci i nie wiesz co to jest to określa się to mianem UFO. UFO nie musi być tożsame z statkiem kosmicznym obcej cywilizacji.

>To przykrywka Amerykańców pod ich tajne projekty wojskowe...
Tak, tak. Mówią że UFO nie istnieje ale jest to ich przykrywka. Gratuluje geniuszu.

Dnia 08.01.2009 o 16:34, Domaku napisał:

poza tym napęd antygrawitacyjny już istnieje, chociaż nie do końca jest rozumiane jego działanie... Opiera się na prądzie...

Jasne! Amerykanie stworzyli coś ale nie wiedzą jak i nie wiedzą jak to działa! Co jeszcze stworzyli i tego działania nie znają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 16:39, KazMeister napisał:

>ale wygląda najprawdopodobniej inaczej niz sobie je wyobrażamy.
No ciekawe jak?

Tego nie wiem bo nigdy ich ie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest dużo ras, 99% wygląda tak jak my, lub troszeczkę się różnią wyglądem, pozostałe 1% to np. szaraki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 16:39, Nagaroth napisał:

Co jeszcze
stworzyli i tego działania nie znają?

Toster? xD a tak na serio to we wszechświecie jest tyle planet, ze na pewno któraś musi byc zamieszkiwana przez żyjące istoty, więc jest to raczej pewne, ze kosmici istnieja, ale nie wiadomo czy już pojawili się na ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.01.2009 o 16:36, Budep napisał:

Grafikę porównujesz do super machin, które w sekundę pędzą ponad 3000 km na godzinę?
Cóż..
Ostatnio oglądałem pewien dokument i były pokazane filmy z UFO. Jeden filmik został puszczony
w bardzo zwolnionym tempie i było wyraźnie widać, jak ten niezidentyfikowany obiekt z
ogromną prędkością przemieścił się poza obręb kamery. Jak komentował to specjalista od
UFO i od filmów, powiedział, że ten obiekt poszedł z szybkością rzędu 3.5tysiaca kilometrów
na godzine. Cóż, gdyby wojsko dysponowało takim sprzętem, myślę, że dawno byśmy o tym
wiedzieli.


Heh no dobra to było najbliższe skojarzenie więc wiesz to niech będzie TGV pociąg francuski
Gdyby wojsko miało takie pojazdy to by raczej tego nie
ujawniło bo niby po co ? Dla nauki wątpię to są tajne projekty które by raczej nie oznajamil całemu światu
Zresztą kiedyś to pewnie zrobią jęśli przyjdzie odpowiedni moment np jakaś wojna światowa
Lub popełnią jakiś błąd który przyczyni się do czegoś, nie wiem może jakieś skażenie środowiska
chociaż pewnie i wtedy znajdą jakoś wymówkę jak zrobili to przy z zdarzenie w Roswell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 16:36, Budep napisał:

z szybkością rzędu 3.5tysiaca kilometrów
na godzine. Cóż, gdyby wojsko dysponowało takim sprzętem, myślę, że dawno byśmy o tym
wiedzieli.


Lockheed SR-71 Blackbird bez problemu osiąga zbliżoną prędkość.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Lockheed_SR-71_Blackbird

Aurora potrafi nawet 6000 km/h, ale mało wiadomo o tym samolocie. Nie wiadomo nawet, czy istnieje, choć świadkowie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 17:02, sabek20 napisał:

Inne formy życia może i są... Ale UFO???


Ja bym obstawiał to i to.Ale moim zdaniem lepiej było by nie wiedzieć czy obcy istnieją bo po co na to bardzej nam to zaszkodzi niż pomoże.Wojna Światów hehe panika i strach xD.

P.S
Arclight przypomniałeś mi o Aurorze moim zdanie właśnie takie samoloty są tzw UFO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować