Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

UFO - Czy istnieje?

2239 postów w tym temacie

Dnia 02.02.2009 o 13:49, Lucek napisał:

Nawróciłem się. UFO istnieje. Ten wstrząsający film kazał mi zrewidować swój światopogląd
http://pl.youtube.com/watch?v=Rlsbfol5va0


Fajny film ^^ I takie realistyczne spodki kosmitów^^
A tak na temat. Ludzie różnie mówią. Może i są w postaci jakichś tam bakterii. A może i nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem bardzo ciekawy film który to mianowicie ukazuje nagranie uprowadzenia przez obcych na filmie rzeczywiście jest coś widoczne można zauważyć sylwetki, i poruszającą sie postać, filme jest nagrany nocą więc nie widać wszystkiego dobrze ale warto go sobie trochę rozjaśnić a tu macie link
http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=Rr36pvG6Ae0&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy UFO istnieje ?? Myślę że tak, ale chyba nie ma ich wśród nas.Mnie osobiście się wydaję że te historie z UFO są zmyślone przez ludzi... Że niby je widzieli itp. I nie przekonują mnie o tym żadne filmy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie myślisz , że tylko my mamy prawo do życia co ?

Nie przyszło wam do głowy , że jak my żyjemy no inne cywilizacje też mogą żyć ??

Ostatnio też było że ok. 50 tysięcy planet znaleźli na których może być życie

Inna sprawa to , że te wszystkie nagrania UFO fake czy nie fake skądś się wzięło co nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 21:48, Crew 900 napisał:

Pewnie myślisz , że tylko my mamy prawo do życia co ?


Ja nic takiego nie powiedziałem i w innej galaktyce na pewno jest jakieś życie, ale już od razu jacyś kosmici ufo ?? ;D

Dnia 13.02.2009 o 21:48, Crew 900 napisał:

Nie przyszło wam do głowy , że jak my żyjemy no inne cywilizacje też mogą żyć ??

>

Oczywiście że mogą, ale tak od razu z tym ufem ? :P

Dnia 13.02.2009 o 21:48, Crew 900 napisał:

Ostatnio też było że ok. 50 tysięcy planet znaleźli na których może być życie


Może, ale tez nie musi ...

Dnia 13.02.2009 o 21:48, Crew 900 napisał:


Inna sprawa to , że te wszystkie nagrania UFO fake czy nie fake skądś się wzięło co nie
?


A czego to dzisiaj ludzie nie wymyślą prawie że wszystko mozna przerobić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 21:48, Crew 900 napisał:

Pewnie myślisz , że tylko my mamy prawo do życia co ?

Nie przyszło wam do głowy , że jak my żyjemy no inne cywilizacje też mogą żyć ??

Ostatnio też było że ok. 50 tysięcy planet znaleźli na których może być życie

Inna sprawa to , że te wszystkie nagrania UFO fake czy nie fake skądś się wzięło co nie
?

Zgadzam sie , wrzechświat jest ogromny i to by było nie mozliwe zebysmy byli sami. Może sa cywylizajce ktrę moga nas zdmuhnac jednym kwieniecem palca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 22:11, Yoda123 napisał:

Zgadzam sie , wrzechświat jest ogromny i to by było nie mozliwe zebysmy byli sami. Może
sa cywylizajce ktrę moga nas zdmuhnac jednym kwieniecem palca


O ile tak owy palec posiadają xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 21:48, Crew 900 napisał:

Ostatnio też było że ok. 50 tysięcy planet znaleźli na których może być życie


E? Na razie znamy troszkę ponad trzysta planet poza naszym układem słonecznym, wiemy o nich tylko tyle że istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 23:15, Nagaroth napisał:

> Ostatnio też było że ok. 50 tysięcy planet znaleźli na których może być życie

E? Na razie znamy troszkę ponad trzysta planet poza naszym układem słonecznym, wiemy
o nich tylko tyle że istnieją.


Wasze dane są sprzeczne xD Też mi się wydaje że nie przekroczyliśmy tysiąca znanych planet z poza naszego układu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2009 o 23:15, Nagaroth napisał:

E? Na razie znamy troszkę ponad trzysta planet poza naszym układem słonecznym, wiemy
o nich tylko tyle że istnieją.


Wiemy o nich tylko tyle że istnieją i najprawdopodobniej się prędko nie dowiemy co na nich jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 23:15, Nagaroth napisał:

> Ostatnio też było że ok. 50 tysięcy planet znaleźli na których może być życie

E? Na razie znamy troszkę ponad trzysta planet poza naszym układem słonecznym, wiemy
o nich tylko tyle że istnieją.


Na dzień dzisiejszy jest to dokładnie 340 planet, z czego większość to gazowe olbrzymy. Koledze wyżej pomylił się chyba Star Trek z rzeczywistością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 100% istnieje jakaś inna forma życia w tym wszechświecie. Jeśli ktoś potrafi tylko sobie wyobrazić jakie to wszystko jest ogromne. To i na pewno zdaje sobie sprawę że nie tylko my tu na tej małej drobince ziemi jesteśmy jakąś formą życia. To jest przecież oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem jednego. Nadużywania pojęcia - UFO, przecież to niezidentyfikowany obiekt latający, a nie kosmita... Heh... Ja by to nazwał tak. Inne formy życia we wrzechświecie. Tak, na pewno istnieją. W końcu wszechświat jest niewyobrażalnie duży. Więc było by dziwne, jeżeli tylko my byśmy w nim byli. Ale te całe filmy, zdjęcia że kosmici nas odwiedzili to chyba bzdury. Co prawda, mogą nas obserwować, ale na pewno by byli by na tyle głupi żeby się pokazać nam. Prawdopodobnie żyją sobie w jakiejś odległej galaktyce i nas obserwują, czekają aż będziemy nieco bardziej zaawansowani. I raczej na pewno NIE SĄ wrogo nastawieni. A więc nie mamy się czego obawiać, prędzej sami siebie wyniszczymy niż zrobią to kosmici. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo: http://video.google.com/videoplay?docid=808393514949778004&ei=H4qWSYmlLpqu2gL_qrXACw&q=konferencja+o+ufo

Konferencja w Ameryce, na której to przedstawiają dowody na istnienie Cywilizacji Pozaziemskich (nie UFO, bo UFO to może być samolot którego nie możesz zidentyfikować ;P). Odbyła się chyba w 2001 r, a jakieś 2-3 lata (o ile się nie mylę) temu została ujawniona. Co do Cywilizacji Pozaziemskich, to ja nie tylko wierzę... ja to wiem, że one istnieją. I są ich miliardy. Jestem także pewny, że Mars był kiedyś zamieszkiwany przez jakąś cywilizację i być może jeszcze jest (polecam przeczytać o Borysku - Chłopcu z Marsa). Można nawet uwzględnić teorię, że to my ludzie przylecieliśmy kiedyś z innej planety.
Powołuję się trochę na źródła z których czytałem (a jest ich dużo).

P.S Polecam do przeczytania książkę "Misja" Michael''a Desmarquet''a książka jest całkowicie za darmo, w internecie po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 10:16, jcl99 napisał:


Po niebie latają różne obiekty, których się nie udało namierzyć czy coś w tym stylu. I nie zaprzeczam że to nie jest UFO, ale jednak w to wątpię...

Dnia 14.02.2009 o 10:16, jcl99 napisał:

Konferencja w Ameryce, na której to przedstawiają dowody na istnienie Cywilizacji Pozaziemskich
(nie UFO, bo UFO to może być samolot którego nie możesz zidentyfikować ;P). Odbyła się
chyba w 2001 r, a jakieś 2-3 lata (o ile się nie mylę) temu została ujawniona. Co do
Cywilizacji Pozaziemskich, to ja nie tylko wierzę... ja to wiem, że one istnieją. I są
ich miliardy. Jestem także pewny, że Mars był kiedyś zamieszkiwany przez jakąś cywilizację
i być może jeszcze jest (polecam przeczytać o Borysku - Chłopcu z Marsa). Można nawet
uwzględnić teorię, że to my ludzie przylecieliśmy kiedyś z innej planety.
Powołuję się trochę na źródła z których czytałem (a jest ich dużo).

>

Na marsie być może było, albo dopiero będzie życie tego nie jesteśmy w tej chwili określić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na youtubie jest filmik z sekcji zwłok kosmity który rozbił się o naszą planetę, wydaje się wszystko bardzo realistyczne i jestem nawet skłonny w to uwierzyć gdyż w stanach wybuchła mała afera po opublikowaniu tego filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować