Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GC 2010: Risen 2 i Sacred 3 oficjalnie zapowiedziane

31 postów w tym temacie

Adam Berlik

Mamy świetną wiadomość dla fanów gier RPG (zarówno cRPG, jak i aRPG). W produkcji znajduje się druga część Risena oraz trzecia odsłona cyklu Sacred. Produkcje te zostały ujawnione przez firmę Deep Silver na targach w Kolonii.

Przeczytaj cały tekst "GC 2010: Risen 2 i Sacred 3 oficjalnie zapowiedziane" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było tylko kwestią czasu kiedy PB ogłosi prace nad kontynuacją Risena. Już nie mogę się doczekać tego co przyniesie druga część tejże gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc liczyłem na to, że najpierw pojawi się jakiś dodatek do Risena. Mogłoby to być coś na modłę Nocy Kruka do Gothic 2, czyli spory, nowy wątek fabularny powiązany z tym z podstawowego Risena, kosmetyczne zmiany w rozgrywce i zwiększenie poziomu trudności (która w Risenie IMO jest trochę za niska). No ale może to i lepiej, że dostaniemy od razu pełną kontynuację, zamiast 10 godzinnego dodatku? Tak czy inaczej dobra wiadomość. A co do Sacred 3, to u mnie bez emocji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Sacred 3 na PS3 to pewnie wyjdzie, tak jak Sacred 2. Natomiast Risen 2... oby nie, po kaszanie z pierwszym Risenem na Xboxie, niech oszczędzą czarnulkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ten Risen2 na pewno od PB? Podobno zajmują się teraz grą RPG w stylu Arcanum, a o ile dobrze się orientuje studio trochę za małe na dwa duże projekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko niech Sacred 3 nie będzie tak zabugowane jak druga część... Nie wiem, jak na konsolach, ale na PC - nawet z najnowszym patchem - nie za bardzo dało się grać...

Tak, mam oryginał, nawet uaktywniłem go na stronie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i super info z Risenem! :D
Więcej bugów? 2x0 to nadal zero... Bo ja żadnych większych bugów nie uświadczyłem...
No nic pora odświeżyć sobie Risena i czekać na 2-jkę. Mam tylko nadzieję ze tym razem gra będzie wyglądała tak samo na Xbox''ie jak na PC''e, nie widzi mi się ponowna strata przyjemności z zagrania w dobrego cRPG''a na konsoli... ;/
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 19:24, Medris napisał:

Mam tylko nadzieję ze tym razem
gra będzie wyglądała tak samo na Xbox''ie jak na PC''e, nie widzi mi się ponowna strata
przyjemności z zagrania w dobrego cRPG''a na konsoli... ;/


parafrazując cwaniaków, którzy wylęgli się w epoce PS2 - "kup peceta!" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

świetna, naprawde świetna wiadomośc jeżeli chodzi o Risena :) co do Sacreda to jestem w trakcie przechodzenia dwójki i gra mi się podoba mam najnowsze patche i jakoś specjalnie dużo bugów nie zauważyłem :)

kurczę czasami mysle, że wolałbym, żeby dana gra po prostu wyszła i żebym ją odrazu zakupił niż te wszystkie zapowiedzi, bo teraz czekanie na głupią gre ten rok czy półtora mnie będzie dobijało hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nigdy nie zrozumiem jak można lubić te zbugowane, słabe fabularnie i z nieprzemyślanym systemem walki, gry od PB. Może i na swoje czasy Gothic I oraz II były całkiem grywalne ale od tego czasu wszystko co wypuściło PB jest totalną padaką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem jeszcze czasu zapoznać się z Risen , a tu już zapowiedziano kontynuację :). Co do Sacreda 3, to jestem strasznie ciekawy jakie studio go wyprodukuję Mam nadzieję , że nowi twórcy stworzą grę co najmniej tak udaną jak dwie poprzednie części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 20:20, Sivvyy007 napisał:

świetna, naprawde świetna wiadomośc jeżeli chodzi o Risena :) co do Sacreda to jestem
w trakcie przechodzenia dwójki i gra mi się podoba mam najnowsze patche i jakoś specjalnie
dużo bugów nie zauważyłem :)


Masz więc szczęście... U mnie save zapisał za którymś razem jedynie gołą postać - bez pancerza, broni, niczego.
Innym razem ciągle cofało mi elfkę do dziedzińca z samego początku gry - mimo, iż byłem już znacznie dalej...
Sama radość :| Szkoda, bo jedynkę i dodatek przeszedłem, podobały mi się, dwójka też fajna... Tylko kilka drobnych "szczegółów" odebrało mi całą radość z gry.
Oby trójka była lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować