Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GC 2010: Wywiad z twórcami Wiedźmina 2 na gram.pl

37 postów w tym temacie

Dnia 19.08.2010 o 17:27, Jimp napisał:

nic nie słychać ...

REd-zi specjalnie zapewnili sobie najgłośniejszą klimę na całych targach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 17:37, nerw89 napisał:

a pokazali jakiś gameplay?

Nagranie z prezentacji w drodze. Jak tylko YT je przemieli, będzie news.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie mi tą grę xD
A tak na poważnie, to zapowiada się dość ciekawie, oby tylko fabuła była tak wciągająca jak w części pierwszej : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 17:41, szypek26 napisał:

Nie mogliście im tego mikofronu bliżej podsunąć? ;>
Fajnie, że jest wywiad, ale można było ich bardziej poddusić :)


Jakby było co podsuwać, to by podsunęli. ;) Ech...

Z innej beczki: czy ktoś z Was może wyjaśnić fakt braku jakichkolwiek informacji nt. Wieśka na dużych serwisach branżowych pokroju IGN, Gamespot, 1Up, Eurogamer, Kotaku etc.? To dla mnie kolejna zagadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 17:49, Vojtas napisał:

Z innej beczki: czy ktoś z Was może wyjaśnić fakt braku jakichkolwiek informacji nt.
Wieśka na dużych serwisach branżowych pokroju IGN, Gamespot, 1Up, Eurogamer, Kotaku etc.?
To dla mnie kolejna zagadka.


Zauważ, że zachodnie serwisy w ogóle nie kwapią się z podawaniem informacji z targów. królują gameplaye, ale żeby o samych grach... sam jestem zdziwiony, że tak mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 17:53, Marco_Polo napisał:

Więc jednak jest to finalna twarz wiedźmina :-/


Powiedział, że finalna jest konstrukcja czaszki, natomiast detale graficzne będą dopracowywane. Nie ma tam jeszcze wszystkich shaderów, nałożonej mimiki i wdrożonej animacji. Krótko mówiąc - będą jeszcze nad tym mocno pracować. Jak oglądałem materiały "Wiedźmin od kuchni", to deweloperzy mówili wyraźnie: ewolucja graficzna Geralta trwała bardzo długo, a prace nad nim do bardzo późnego etapu produkcji. To chyba wiele wyjaśnia. Mnie obecny kształt się podoba - jak nałożą na to lepsze tekstury, dodadzą całą resztę, to efekt powinien być co najmniej zadowalający. A kitka mi się podoba i kompletnie nie rozumiem histerii z tym związanej. Pachnie jakimś uprzedzeniem, by nie rzec wręcz fobią. Taką fryzurę Geralt miał w komiksie chociażby. Jest jeszcze trzecia wersja, o której pisał sam Sapkowski - włosy związane opaską. Jedno jest pewne - Wiesiek nie nigdy walczył z rozpuszczonymi włosami. Przeszkadzałyby mu tylko.

Chyba porzucę czytanie forum wiedźmińskiego, bo człowiek tylko w doła wpada, jak czyta brednie co niektórych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 18:32, Vojtas napisał:

Chyba porzucę czytanie forum wiedźmińskiego, bo człowiek tylko w doła wpada, jak czyta
brednie co niektórych.


Co racja to racja. Straszny niesmak pozostaje po opuszczeniu forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować