Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GC 2010: Wywiad z twórcami Wiedźmina 2 na gram.pl

37 postów w tym temacie

Nic przez ten szum nie rozumiem, a w dodatku oglądam to na netbooku. Tak czy inaczej chciałbym aby zaczął już się ten czas kiedy to informacje na temat nowego Wieśka zaczęły się sypać niczym grad. To będzie coś wielkiego :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 18:32, Vojtas napisał:

Mnie obecny kształt się podoba - jak nałożą na to lepsze tekstury, dodadzą całą resztę, to efekt powinien być co najmniej zadowalający.

Oby, w obecnej formie jego twarzy brakuje mi ostrości i jakiejś drapieżności.

Dnia 19.08.2010 o 18:32, Vojtas napisał:

A kitka mi się podoba i kompletnie nie rozumiem histerii z tym związanej.

Ja się kitki nie czepiam, z praktycznego punktu widzenia (walki) jest to logiczne rozwiązanie.

Dnia 19.08.2010 o 18:32, Vojtas napisał:

Chyba porzucę czytanie forum wiedźmińskiego, bo człowiek tylko w doła wpada, jak czyta brednie co niektórych.

:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Straszny szum,trzeba się dobrze wsłuchać żeby posłuchać wywiadu...Podoba mi się że martwią się o użytkowników PC i wymagania na normalnym poziomie.P;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że CD Project Red powie wreszcie coś więcej o konsolowym wydaniu Wiedźmina 2. Liczę na to, że w najbliższym czasie coś ogłoszą i dowiemy się czegoś nowego. Oby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oby nie wydali tego na konsole. zaden rpg nie powinien wyjsc na konsole bo tylko psuje to cala gre, przezto ze nie da sie tym normalnie sterowac to musza tak uproscic sterowanie gra ze tragedia sie robi. Arcania to przyklad takiego rpg w kturym walka i sterowanie zostalo tak oszpecone przez konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 09:57, Jackaloppe napisał:

Wieedźmin! ^_^
Chciałbym zobaczyć screeny z gry w HD, żebym mógł się lepiej przyjrzeć finalnej wersji
twarzy Geralta. :)


Jest opcja ustawiania rozdzielczości w odtwarzaczu,spokojnie,Gerald ma detalów co nie miara-martw się czy grafa pogoni,a o wyglądem też się nie martw.W drugiej części Gerald ma być starszy i to dobrze bo będzie bardziej autentycznie.P;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2010 o 14:24, crpgfan napisał:

Wiedźmin to dla mnie syf nie warty uwagi.Gothic 4,Deus Ex 3 i DA 2 pobija tą gre o generacje

Bo są w nim cycki i nie działa na twoim radku 4850?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2010 o 16:43, Henrar napisał:

> Wiedźmin to dla mnie syf nie warty uwagi.Gothic 4,Deus Ex 3 i DA 2 pobija tą gre
o generacje
Bo są w nim cycki i nie działa na twoim radku 4850?


Między innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ważne, że słychać o czym mówią. Miejmy nadzieję, że poprawią wszelkie niedociągłości z jedynki. Walka była dość żmudna moim zdaniem, ale każdy ma gusta i guściki. ;] Mimika twarzy była mało efektowna, ale patrząc na gameplaye z dwójki poprawili to i to niesamowicie, kolejna gra z serii must have! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować