Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GC 2010: Nagrania z prezentacji Wiedźmina 2 na gram.pl

83 postów w tym temacie

Dnia 19.08.2010 o 18:57, Vojtas napisał:

> Geralt i ta kitka, bosh wkurza mnie.

Dlaczego?

> Jednak Redzi nie mają zamiaru jej usunąć, eh porażka.
> Ogólnie Geralt wygląda dość śmiesznie,

Czemuż to?

> jestem przekonany że w pierwszej częsci wyglądał o wiele lepiej.

Uzasadnisz?

> Twarz inna, pobocznych postaci też.

No, ale zauważyłeś, że zmienił się engine i dokonał postęp w technologii wizualnej?

> Lol nic się nie zmieniło od paru miesięcy.

Przypatrz się lepiej.

> Bardzo głeboko się zastanowie czy opłaca się kupić całkiem nowy produkt. Nie jestem
zadowolony z tej gry.

Wiesz, że jeszcze minimum pół roku roboty przed nimi?


Geralt wygląda jak leptyk, jak by go walec przejechał. Kitka zawsze będzie mnie wkurzać, nie pasuje do niego. Tak, twarze też mi się nie podobają, zero praktycznie podobizny z pierwszej części. Chyba nie mineło 50 lat i Geralt zrobił sobie przeszczep twarzy? Engine nie ma tutaj nic do rzeczy, na nowym silniku można zrobić nową twarz taką samą jaka była na starym. Redą przedewszystkim zależało na świeżości no i pewnie to ich zgubi. Czasami nie zmienia się czegoś co już jest dobre. Pół roku czy nawet rok nie uratuje tej gry jeżeli nie zmienią wygląda postaci na takich samych jak wyglądali. Nie chce grać bratem Geralta tylko nim samym. Jak mam to zrobić skoror wygląda jak nie Geralt. Dajcie spokój. Lepiej wydać na gre która rzeczywiście trzyma realizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem o tej grze... jednak będę musiał dbać o kompa.

Mam tylko nadzieję, że walka nie będzie tak nudna jak w pierwszej części bo akurat pod tym względem gra zasysała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 19:17, vegost napisał:

Lepiej wydać na gre która rzeczywiście trzyma realizm.


Realizm? W grze fantasy? A już na pewno nie jest realistycznym mieć rozpięte włosy w czasie walki. Jak sobie to wyobrażasz, walczyć gdy włosy latają Ci przed oczami przesłaniając widok? Tak więc jeśli chodzi o fryzurę to jest na pewno bardziej realistyczna niż poprzednio (nie mówię, że lepsza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 19:31, hallas napisał:

Mam tylko nadzieję, że walka nie będzie tak nudna jak w pierwszej części bo akurat pod
tym względem gra zasysała.


Tutaj zgadzam się, najlepiej dać Wiedźminowi łuk i tarczę. Miłej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 19:38, Warki napisał:

Przestańcie czepiać się fryzury Geralda, lepiej skupcie się na grze, bo jest najlepsza
jaką można sobie wyobrazić.

Jest tak dobra, że nawet nie umiesz napisać poprawnie imienia głównego bohatera? :D Ojojoj... ;>

@Woo-Cash
Jeśli próbowałeś być zabawny to Ci nie wyszło, przykro mi.

Btw, wygląda na to, że nie będzie już widoku z góry? Jeśli tak to szkoda, bo ten mi zawsze najbardziej odpowiada. No i mam nadzieję, że jaskrawe kolory to kwestia jakości nagrania czy coś - świat Wiedźmina nie może się po prostu tak błyszczeć, a już na pewno nie lochy...
Hm, czas dokończyć jedynkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 19:40, Woo-Cash napisał:

> Mam tylko nadzieję, że walka nie będzie tak nudna jak w pierwszej części bo akurat
pod
> tym względem gra zasysała.

Tutaj zgadzam się, najlepiej dać Wiedźminowi łuk i tarczę. Miłej zabawy.


Łuk i tarczę... to naprawdę można życzyć miłej zabawy... XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 19:47, Adjatha napisał:

@Woo-Cash
Jeśli próbowałeś być zabawny to Ci nie wyszło, przykro mi.

Nie. Ja po prostu nie kupię tego bubla. I to tyle na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 19:40, Woo-Cash napisał:

Tutaj zgadzam się, najlepiej dać Wiedźminowi łuk i tarczę. Miłej zabawy.

Może jeszcze niech wali czarami lepiej niż Vilgefortz... a nie, czekaj, to akurat robił w grze.

Chodzi o to, że rytmiczne klikanie, niezależnie od sytuacji, do ciekawych nie należy - opanowanie tej rytmiki nie jest żadnym problemem tym bardziej, że dźwięk, obraz i jeszcze kursor - jak ktoś grał na niskim poziomie trudności - mówią kiedy klikać.

A co do tych włosów - jak ktoś znajdzie w książce wzmiankę o tym, że Geralt robił sobie kitek to proszę o tom i stronę/akapit. Z tego co pamiętam kitek pojawił się najpierw w komiksie. Opaskę na włosy, by nie wpadały w oczy, zakłada się mniej więcej jak dowolną czapkę. Tylko to nie wygląda "seksi"... ale jest skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się kolejny hicior. Po tym jak jedynka trzymała się podstawowych założeń książkowych mam nadzieję, że tutaj nie wprowadzą jakiś dziwnych "ulepszeń".

Te barwy zapewne spowodowane nagraniem bo nie wydaje mi się żeby aż tak jaskrawy miał być świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę gra zapowiada się interesująco... zobaczymy jaki będzie produkt finalny. Przydałyby się jakieś "ponure" filtry na obraz. Jednak już teraz widać, że skoro większość to nowy zespół, to i dużo nowych pomysłów. Też jak wspomniał ktoś przede mną ten boss na ostatnim filmie trochę mi się nie podoba. No cóż trzeba czekać do przyszłego roku i się okaże co tam jeszcze zmajstrują :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda super, ale bardziej przypomina to grę akcji niż starego Wiedźmina... Wszystko tu jest zupełnie nowe. Niemal nie ma podobieństw pod względem gameplayu z pierwszej części. Walka przypomina bardziej Gothica. I jak zwykle wszystko przez to, że gra ma trafić na konsole. Przez to myszka nie ma już żadnego znaczenia bo na ekranie będą się pojawiać 4 literki z pada do wyboru. Zapewne w wymaganiach pojawi się: "zalecany pad Microsoft Xbox 360 Controller"...
Klimatycznie i graficznie jest ekstra, dalej będę na W2 czekał jak na nic innego, ale te nowe mechanizmy nie bardzo mi podchodzą.
I nie bulwersujcie się już tą kitką bo zaraz po premierze ktoś zrobi patcha co ją usunie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta mimika twarzy... mam nadzieję, że to tylko w wersji beta i poprawią to. Mogli by zostawić Geralta w postaci pierwszego wiedźmna, jak o tym wspomniał vegost. Gra będzie super. Kiedy PRE-ORDER??? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak twarz poprawiła się od ostatniego trailera. ;) Wygląda na to, że mechanika gry była inspirowana nieco Mass Effectem (tj. większy nacisk na akcję), ale ogólnie przypomina mi jakiegoś Metal Gear Solid, przynajmniej w elementach skradankowych. :P Podejrzewam, że do premiery będę musiał upgrade''ować kompa żeby sobie pograć. A tak w ogóle, ta prezentacja robi ogromne wrażenie. :)

Co do narzekań na mimikę, to zdaje się, że powiedzieli, że jeszcze jej nie zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością zamawiam pre-order, tak jak pierwszą część.
Jeżeli jednak gra będzie wymagała dostępu do internetu ze względu na DRM, to niestety będę zmuszony się zastanowić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować