Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Black Ops dla modderów

20 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2010 o 12:25, Muradin_07 napisał:

No oby to "udostępnienie po premierze" nie okazało się czystym, płatnym stuffem do pobrania...
:/

Tak albo żeby tego nie dali tylko w kolekcjonerskiej Buhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 12:39, Griba napisał:

> No oby to "udostępnienie po premierze" nie okazało się czystym, płatnym stuffem
do pobrania...
> :/
Tak albo żeby tego nie dali tylko w kolekcjonerskiej Buhahahaha


Też dobra teoria... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci robią wszystko żeby dogodzić graczom, a IW olało sprawę, a i tak sprzedali najwięcej gier. Jeśli BO nie osiągnie podobnego sukcesu, to będzie to kolejny sygnał, że nawet najgorsza gra zabugowana gra, z odpowiednią nazwą i gigantycznym marketingiem się sprzeda. MW2 nie było złe, ale wiele rzeczy leżało szczególnie w multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kocham Treyarch tylko za zombie. Cod 5 był taki sobie, a zobie poprostu WYPAS!!!
Powinni zrobić pełnoprawną grę o zombie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnie CoDy byly tak beznadziejne w moich oczach, ze nawet najpiekniejsze obietnice nie sklonia mnie do zakupu gry w dniu premiery - poczekam na opinie prawdziwych graczy (wiekszosc recenzji ostatnich codow to kpina) i potem zadecyduje. Marka sie zeszmacila, nie ma co ukrywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 12:56, Revan91 napisał:

Ci robią wszystko żeby dogodzić graczom, a IW olało sprawę, a i tak sprzedali najwięcej
gier. Jeśli BO nie osiągnie podobnego sukcesu, to będzie to kolejny sygnał, że nawet
najgorsza gra zabugowana gra, z odpowiednią nazwą i gigantycznym marketingiem się sprzeda.
MW2 nie było złe, ale wiele rzeczy leżało szczególnie w multi.


Możesz mieć tutaj tylko 50% racji, choćby dlatego że nie wszyscy kupili gre tylko po to żeby pykać na multi. Osobiście chciałem zobaczyć dalsze losy druzyny nic więcej. Dla mnie gra było 100 % pozytywna ;) Nowego Coda też kupie bo seria jest świetna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, znowu narzekania ze strony "graczy". A mam pytania - znacie jakąś grę do której narzędzia (edytor itp.) był udostępniony za szmal? Jakoś nic nie przychodzi mi do głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak usłyszałem pogłoski o braku narzędzi modderskich, momentalnie zrezygnowałem ze składania preordera, a tu taka miła odmiana.
Grałem w CoD4:MW, odpuściłem sobie MW2 (i dobrze), i będzie wesoło teraz z CoD:BO... będzie preorder jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość, jest tylko jedna, tycia kwestia: co będzie można zrobić narzędziami modderskimi? Czy ograniczą się tylko do nowych map, czy też będzie można zmieniać np. skiny postaci. Pisałem już o tym wcześniej, przy okazji BC2, gdzie najzwyczajniej w świecie znudziły mi się ciągle te same skórki. Miło by było pograć sobie np. jako WZS BOR, policyjne BOA czy inny GROM.

Naprawdę chciałbym kiedyś zobaczyć w jakiejś strzelance edytor równie zaawansowany (i dający równie dużo możliwości), co w APB, gdzie na dobrą sprawę przy odrobinie wysiłku można było zrobić absolutnie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2010 o 11:07, karolekx23x napisał:

Teraz mam dylemat z gier EA bo 3 gier nie kupie a mam chęci na Crisis-a 2 , MoH i Call
az tyle kasy to nie mam i teraz bede sledził i nadal dylemat w co pograc.


Eee... ale wiesz, że Call of Duty nie ma nic wspólnego z EA, prawda? O_o To ActiBlizz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować