Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Podcast gramowy - kolońska edycja specjalna

29 postów w tym temacie

Oho! Ja chcę Zaistev''a :) Nie przemęczajcie się chłopaki, po powrocie doradzam biegi lub spacery, aby być gotowym na następny gamescom :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podcast świetna sprawa. Jeśli o mnie chodzi to zdecydowanie wolę wersję dźwiękową. Tutaj oczywistość, i okazja, i zmęczenie i od czasu do czasu fajnie bonusa dorzucić. To rozumiem, ale osobiście lubię sobie w ten piąteczek zarzucić na odtwarzacz i pójść na ten plus minus godzinny spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wypadliście, ale widać, że nie jesteście oswojeni z kamerą (chociaż zmęczenie też może robić swoje). Natępnym razem więcej odwagi, chłopaki (zwłaszcza Ty, Myszasty) ;).
BTW też chciałbym w następnym podcaście przy okazji usłyszeć/zobaczyć Zaitseva.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 19:41, Renzov napisał:

Fajnie wypadliście, ale widać, że nie jesteście oswojeni z kamerą (chociaż zmęczenie
też może robić swoje). Natępnym razem więcej odwagi, chłopaki (zwłaszcza Ty, Myszasty)
;).
BTW też chciałbym w następnym podcaście przy okazji usłyszeć/zobaczyć Zaitseva.

Zobaczysz go w dzisiejszym podsumowaniu Gamescomu - normalnie jest to trudne, bo on po pierwsze nieśmiały jest, po drugie mieszka w innym mieście niż my...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 19:43, Lucas_the_Great napisał:

Zobaczysz go w dzisiejszym podsumowaniu Gamescomu - normalnie jest to trudne, bo on po
pierwsze nieśmiały jest,

No tak, dało się to zauważyć, ale to oczywiście nie jest wada (wręcz przeciwnie). Trzeba po prostu oswoić się z kamerą i będzie git ;).

Dnia 20.08.2010 o 19:43, Lucas_the_Great napisał:

po drugie mieszka w innym mieście niż my...

A co to ma do rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już po seansie i tak:
Widać, że jesteście zmęczeni, bo (nie obraźcie się ;) to była po prostu chała i lanie wody :P
Mam nadzieję, że za tydzień bedzie tak jak było do tej pory - ciekawie, śmiesznie i z pomysłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i niestety znowu wychodzi Wasze mikrofonowe zapominalstwo - Myszastego ledwo co słychać. Jeśli przewidywaliście, że ktoś będzie marudził nt. dźwięku, to się nie zawiedliście. BTW - nie mogliście wybrać jakiegoś ciekawszego miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 19:49, Renzov napisał:

> po drugie mieszka w innym mieście niż my...
A co to ma do rzeczy?


Podcasty są nagrywane w mieszkaniu Lucasa zdaje się, więc Zaitsev musiałby dojechać do stolicy i potem wrócić. :) Nie wiem, gdzie on mieszka, ale wiem, jak to jest z PKS''ami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 20:58, Bambusek napisał:

Podcasty są nagrywane w mieszkaniu Lucasa zdaje się, więc Zaitsev musiałby dojechać do
stolicy i potem wrócić. :) Nie wiem, gdzie on mieszka, ale wiem, jak to jest z PKS''ami.

Można na przykład nagrywać przez Skype/inny komunikator głosowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 20:09, AlienStalker napisał:

Pierwszy raz Was widze na oczy, wykreowany obraz Waszych osob na podstawie glosu rozni
sie tym od prawdziwego, ze zamieniliscie glosy z cialami. :)


Haha! Myslałem że tylko ja tak mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 21:43, Ichibanboshi-kun napisał:

> Pierwszy raz Was widze na oczy, wykreowany obraz Waszych osob na podstawie glosu
rozni
> sie tym od prawdziwego, ze zamieniliscie glosy z cialami. :)

Haha! Myslałem że tylko ja tak mam :D

No to jest nas trzech!

Myszasty, weź kiedyś wskocz w jakąś szatę maga i zrób fotkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować