Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pozwał NCSoft, bo grał w Lineage II 20 tysięcy godzin

76 postów w tym temacie

To on raczej powinien dostać zakaz zbliżania się do komputera, skoro nie potrafi się przy nim ogarnąć. Nie jestem zwolennikiem zakazywania czegokolwiek, ale ten koleś naprawdę się o to prosi ;) Z drugiej strony pozwy może sobie składać, jego prawo i niech sąd go rozpatrzy choć mam nadzieję, że koleś przegra i ustanowi precedens, który jasno powie "jak jesteś głupi to Twój problem".
Ostatnie pięć lat spędziłem w fabryce uszczelek, a zawsze chciałem być adwokatem. Chyba nadszedł czas na pozew o odszkodowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa i mamy powtórkę z rozrywki, bo czy przypadkiem dawno dawno temu nie było tak w przypadku papierosów? Gość dostał raka, zaskarżył, wygrął - efekt widzimy dziś.
Ciekawe by to było jakby nagle na grach zaczęły się pojawiać takie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2010 o 00:35, Krzycho napisał:

To tam nie wyświetla się jak w Guild Warsie "Grasz od xx godzin, zrób sobie przerwę."?


Wyświetla, ale bez dokładnej ilości godzin.
Inna sprawa, jak już zostało wspomniane, nie ma w L2 AH czy czegoś w tym stylu - chcesz sprzedawać? Ustawiasz private store i czekasz, aż ktoś kupi to, co wystawiłeś - więc np gram 2h wieczorem a potem na noc (przyjmijmy, 10h) ustawiam sklep. I wychodzi potem 12h dziennie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 23:08, Jan_Czarny napisał:

Gościu , jest mocny , Ale jak to się mówi , można nawet pozwać Windows''a , że jego
błędy uzależniają

Dementuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jedyny ratunek dla kogoś takiego to dożywotni ban na komputer. Szkoda że sądy w ogóle rozpatrują takie głupoty.

P.S Na pudełku prędziej powinien być napis "nie dla idiotów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Szkoda że sądy w ogóle rozpatrują takie głupoty.
W Polsce by nie przeszło, ale to jest Ameryka. Tam możesz złożyć pozew o każdą głupotę, nawet że rozciąłeś sobie palec kartką gazety a na gazecie nie było ostrzeżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na miejscu NCsoftu poszukał bym ludzi którzy grali parę dni i gra im nie przypadła do gustu, żeby pokazać że można się uzależnić tak jak od każdej gry, ale również może ona nie przypaść do gustu i tyle. Prawda jest taka że gdyby nawet było ogłoszenie "że gra może uzależnić", to każda gra powinna takie ogłoszenie posiadać i to obojętne czy to jest gra na pc, konsole, czy planszowa, bo każda gra może uzależnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>...bo każda gra może uzależnić.
Ja na przykład źle się czuję jak nie mogę powąchać świeżych kart do MTG. Boli mnie głowa, problemy z koncentracją. Dopiero jak otworzę tak z 100 kart wtedy czuję się dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

L2 "najbardziej rozbudowane i wymagajace"? Blagam. Opinia kogos kto nie gral za wiele w platne mmo. I nie, WoW tez nie jest najbardziej rozbudowany.

Coz, w koncu w amerykanskim wojsku na rakietach balistycznych jest ostrzezenie "nie polykac", wiec nie ma co sie dziwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2010 o 09:35, Gniewny1j napisał:

Na miejscu NCsoftu poszukał bym ludzi którzy grali parę dni i gra im nie przypadła do
gustu, żeby pokazać że można się uzależnić tak jak od każdej gry, ale również może ona
nie przypaść do gustu i tyle. Prawda jest taka że gdyby nawet było ogłoszenie "że gra
może uzależnić", to każda gra powinna takie ogłoszenie posiadać i to obojętne czy to
jest gra na pc, konsole, czy planszowa, bo każda gra może uzależnić.

od wszystkiego można się uzależnić, nawet od orania pola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobrze że ja nie gram w ogóle, choć się zastanawiam jak potrafie 4h przed komputerem siedzieć i o tym nie wiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawa podobna do tych w których pozywano koncerny tytoniowe. Wracając do gościa sam mam włączony komputer raczej długo, ale monitor pokazuje natrzaskane 23800 h przez 7 lat które go mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 21:07, Muradin_07 napisał:

No to ładny no life przez te 5 lat... ;D

Ale nie ma co... słyszałem u nas w naszej olsztyńskiej telewizji że jakiemuś kolesiowi
podprowadzili stuff z gry i teraz policja szuka złodzieja.



to był chyba Metin dwa. Ja czytałem o tym w gazecie olsztyńskiej, to było na okładce a tytuł był taki " Ninja z krakowa okradł olsztyńskiego wojownika " ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować