Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najlepsi na Gamescom wybrani

57 postów w tym temacie

co jak co ale ja się zgadzam.. nie wiem co do GT5 bo fanem serii nie jestem ale widocznie jest bardzo dobre. Co do nowych kontrolerów zdecydowanie wygrywa Move.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy ale co ma takiego nowe GT 5 od poprzedniczek? Czym się wyróżnia oprócz ciut ładniejszej grafiki, nowymi pojazdami i planszami? Co ma takiego nadzwyczajnego że został grą targów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2010 o 00:56, Gniewny1j napisał:

Bez obrazy ale co ma takiego nowe GT 5 od poprzedniczek? Czym się wyróżnia oprócz ciut
ładniejszej grafiki, nowymi pojazdami i planszami? Co ma takiego nadzwyczajnego że został
grą targów?


wyroznia ja to ze w koncu wyjdzie, to rewolucja jesli chodzi o ten tytul :] nie wazne ze przestarzala z lekka ;)

tez sie nie zgadzam z wyborem, ale coz zrobic - liczy sie marka/hype/marketing a nie jakosc tego co pokazano na targach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2010 o 01:33, EmperorKaligula napisał:

tez sie nie zgadzam z wyborem, ale coz zrobic - liczy sie marka/hype/marketing a nie
jakosc tego co pokazano na targach ;)


Ja podejrzewam, że mogło mieć z tym jednak coś wspólnego to, że gra jest dobra...

Co nowego jest w GT5? Hmm... Szczerze mówiąc nie wiem(nie śledzę tej gry), ale gatunek do którego gra należy raczej nie słynie z innowacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie akurat nie jest dziwnym że GT5 zostało najlepszą grą targów Gamescom, przecież to niemcy nie? stamtąd pochodzą najbardziej cenione auta świata jak Porsche, BMW, Mercedes, Audi, a jak wiadomo, niemcy uwielbiają się w samochodach dlatego też zobaczenie tak poważnej produkcji jest dla nich wręcz bezcenne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście polski gust nie jest na swiecie ceniony i wygrały gry z wielkim potencjałem na wysoką jakość w rozgrywce, w estetyce, w fizyce i wieszcze paru składnikach. Teraz czekać tylko do ich premier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się spytać czy są gdzieś jakieś materiały odnośnie Two Worlds II na gamescom?

Bardzo czekam na tą grę(Wiesiek 2 dopiero w 2011), więc poczytałbym o niej coś nowego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować