Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najlepsi na Gamescom wybrani

57 postów w tym temacie

Move bije Kinecta na głowę. "Crysis 2" najlepszą grą na PC... zaakceptuję, bo kibicuję tej produkcji. GW2 w dziedzinie sieciówek to pewniak. Jestem zadowolony z wyników. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że ani Move, ani Kinect nie są rewolucją. Move to ulepszony pomysł Nintendo, zaś Kinect to podrasowany Eye Toy, którym bawiliśmy się jeszcze za czasów PS2. Różnica polega na tym, że używając Kinecta możemy tygryska sobie pomiziać, a mając Move możemy jeszcze zagrać w normalną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2010 o 14:04, Snafu napisał:

Cóż za twórcza odpowiedź.


Dziękuję, staram się jak mogę. Czegoś nie zrozumiałeś?

Dnia 21.08.2010 o 14:04, Snafu napisał:

Jeśli do wyścigów potrzebna Ci jest fabuła to spoko.


Nie, niepotrzebna. I nigdzie tego nie napisałem. Ale zmiany graficzne to trochę za mało, żeby zostać najlepszą grą.
Poza tym fabuła w wyścigówkach? Czemu nie? Byłoby miło, prawda?

Dnia 21.08.2010 o 14:04, Snafu napisał:

Nie zgadzasz się z wyborem, bo masz Xbox''a 360, przecież MS musiało wygrać. To Kinect powinien
zająć miejsce PSMove. To samo można powiedzieć o NFS, kolejne części to tylko nowe samochody,

mapy i lepsza grafika...

Miło, że ciągle są ludzie, którzy chcą myśleć, mówić i sądzić za Mnie. Ba! nawet znają Mnie lepiej niż ja sam!
Mam X360. To jakieś oskarżenie? Leczysz kompleksy, zawiść czy po prostu fanbojstwo? Dla Mnie M$ niewiele znaczy (oczywiście, jeśli pozwolisz mi mówić za siebie - Mogęęęę? Bardzo ptosięęęę....). Kinecta mam, szczerze mówiąc, głęboko w poważaniu tak samo PS Move. Nie interesują mnie takie bajery.

NFSa nie lubię. Ale NFS przynajmniej kombinuje - nawet jeśli mu się nie udaje - to kombinuje.
Jak dla mnie najlepszą grą z podanych tytułów powinna zostać Civilization V.

A tutaj coś dla Ciebie:
http://pl.wiktionary.org/wiki/sarkazm

Dziękuję i polecam ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę mało zróżnicowane te kategorie, ale jako pecetowiec, nie zgadzam się zupełnie z uznaniem Crysisa 2 najlepszą grą na komputery osobiste(pewnie to całe "niemieckie jury" składało się z jakichś tam niszowych dziennikarzy prasy codziennej...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co polecasz? Wikipedię? Może najpierw sam, sprawdź co znacz słowo sarkazm. Pokaż Mi, w moim tekście, gdzie oskarżam Cię o posiadanie Xbox''a? Jakie kompleksy? Człowieku, zanim coś napiszesz- pomyśl. Taka dobra rada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2010 o 14:04, Snafu napisał:

Nie zgadzasz się z wyborem, bo masz Xbox''a 360, przecież MS musiało wygrać. To Kinect powinien
zająć miejsce PSMove.


Po 1) Zapytałem czy to jakieś oskarżenie. Nie stwierdziłem.
Po 2) Nawet jeśli mam XBOX360 to nie znaczy, że dla Mnie MS to cud na tej ziemi. Wcisnąłeś mi to w powyżej cytowanym poście.
Po 3) Nie wiem "jakie". Pytam Ciebie. Skoro twierdzisz, że ich nie masz to znaczy, że tak uważasz ;) Czemu traktujesz pytania jako stwierdzenia?
Po 4) Dziękuję za dobrą radę... Na pewno sprawdzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 1, nie pisz do Mnie w punktach.
"Nie wiem "jakie". Pytam Ciebie. Skoro twierdzisz, że ich nie masz to znaczy, że tak uważasz ;) Czemu traktujesz pytania jako stwierdzenia? " Nie rozumiem, do jakiego kontekstu to zdanie? Nie traktuje pytań, jako stwierdzeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co... Dużo tu haterów GT 5...

Gra w pełni zasłużyła na zwycięstwo... Edytor Tras, zmienny cykl dnia i nocy, Niesamowicie rozbudowane opcje multiplayer, tryb B-Spec, rozbudowany tuning, photo mode który pozwala na zrobienie chyba wszystkiego tam, niesamowita grafika z fizyką ( nawet dym reaguje na przepływ powietrza pod spoilerem!), poprawione i do tego rewelacyjne AI gdzie każdy zawodnik ma inny "charakter"...

A jeszcze oficjalnie potwierdzono zmienne warunki pogodowe, i mają coś jeszcze ujawnić... Więc sorry, ale GT 5 akurat odstawiło wszystko daleko w tyle... No ale jak ktoś jest haterem i jego jedynym argumentem jest to, że gra jeszcze nie wyszła, i nie interesuje się tym tytułem to oczywiście, że o tym nie wie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2010 o 11:32, Snafu napisał:

Nie no wiesz, nie ma nic. Grafika faktycznie jest "ciut" lepsza. Jest lepsza o tekstury
i HD, ale masz rację to tylko ciut.
Czym się różni Fifa 10 od 11? Ma tylko lepszą grafikę, nowe piłki i nowe "plansze"? To
samo można powiedzieć o GTA. Czym się różni SA od IV? To tylko ciut lepsza grafika, nowy
bohater i inne miasto.

Osobiście zgadzam się w 100% co do wyboru najlepszych.



Wiesz mimo wszystko w GTA IV była zupełnie inna historia niż w SA. Te dwie gry nie różnią się jedynie grafiką zapewniam cię. Zagraj jeszcze raz ale tym razem nie wyłączaj filmików przed misjami. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2010 o 10:21, Mishii napisał:

Co nie zmienia faktu że w GT5 tyle innowacyjności ile w Forzy. Oczywiście względem poprzedniczki.



To dawaj. Co można innowacyjnego wymyślić w gatunku wyścigów samochodowych? (żeby nie było, nie jestem fanem serii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Halo to żart, a kupują to miliony, więc zostawcie GT5 w spokoju ;). Jeśli grę zna się z tylko z filmików i ze słyszenia, to jest się właśnie zaskoczonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować