Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz początek Lara Croft and the Guardian of Light

13 postów w tym temacie

Wbrew pozorom to wygląda naprawdę ciekawie. Może będzie trzeba wypróbować. Aczkolwiek na dłuższą metę może się nie sprawdzić. Zobaczymy po recenzjach.

@Nor2323
Czytaj wszystko. Będzie na PC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2010 o 17:30, ibisz napisał:

Wbrew pozorom to wygląda naprawdę ciekawie. Może będzie trzeba wypróbować. Aczkolwiek
na dłuższą metę może się nie sprawdzić. Zobaczymy po recenzjach.

Właśnie myslę, ze to wcale nie jest taki zły pomysł. Zwróć uwagę, żę przy pomocy rzutu izometrycznego można przedstawić jeszcze więcej zagadek i to jeszcze ciekawszych! Tak to widzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam niektóre komentarz i jestem w szoku. Może nie bądźcie zapatrzeni tylko w jeden portal, który i tak ma spóźnione newsy. Zapraszam do konkurencji, gdzie już dawno był pokazany gameplay, co-op itp. Zresztą gra już dawno wyszła na konsole. W co-op gra jest świetna, w single flaki z olejem.

misioo rozumiem, że kolejny fanatyk, co to mu się nowe Diablo nie podoba (Diablo 2 było mroczne O.o buhahahaha, nieźle mnie rozbawiłeś!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo 2 może nie aż tak, ale pierwsza część owszem - była mroczna.
A tak wgl to na co nam początek? Dajcie zakończenie i granie mamy z głowy =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widać gra się bardzo fajnie, ale tylko w co-opie.
BTW. Materiał z tej gry był na tvgry.pl bodajże miesiąc temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiedziałem, że kolejny Tomb Raider będzie od góry ;D Poprzednia była tak denna, że aż nie chciało mi się w nią grać. Znów nasuwa się pytanie. Wypali czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2010 o 20:45, Lexus2010 napisał:

Nawet nie wiedziałem, że kolejny Tomb Raider będzie od góry ;D Poprzednia była tak denna,
że aż nie chciało mi się w nią grać. Znów nasuwa się pytanie. Wypali czy nie?


Ale to nie jest nowy Tomb Raider...

Na grę czekam, steama używam na co dzień (nie wyobrażam sobie egzystencji bez niego), także mi to rybka czy na dvd czy w wersji elektronicznej. Mimo że nie jest to TR to gry z Larą nie przepuszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować