Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Helgaści pamiętają Gigi d`Agostino

18 postów w tym temacie

Ja 1999 rok zapamiętałem głównie ze względu na rosnącą popularność Gigi d''Agostino w Polsce (i ogólnie Europie). ;) Wy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja niestety z tego okresu pamiętam pierwszy teledysk Britney Spears :/ ale także "Hey Boy Hey Girl" Chemical Brothers :) no i byłem w kinie na Star Wars Episode I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Historia, hehe. :)

Kto by wtedy pomyślał, że za 10 lat ta sama seria podbije serca milionów graczy? Tych z PS2, i tych z PS3 (o którym GG zapewne nawet nie marzyło). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to wyglądało. W dobie gier jak Killzone 3 patrząc na stare gry... a w ogólnie nie chce tego widzieć, zniszczyłbym sobie tylko wyobrażenia z dzieciństwa tych przepięknych gier z PSX, PS2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stawiam oryginalnego Killzone''a przed "dwójką". Choć czekałem na sequel, nie przekonał mnie do siebie, głównie przez wzgląd na słabą fabułę. "Jedynka" ze swoją umownością była wporzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2010 o 10:09, Harpen napisał:

Ja 1999 rok zapamiętałem głównie ze względu na rosnącą popularność Gigi d''Agostino w
Polsce (i ogólnie Europie). ;) Wy nie?


Aha, to też wysnułeś, że "Helgaści pamiętają Gigi d''Agostino"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BLA BLA BLA THE RIDDLE LAMOUR TOJOURS ANTOHER WAY to tylko niektore przeboje owego gościa;p szacun dla autora za wspominke;p ehhh sluchalo sie go na magnetofonie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować