Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Desktopy dla graczy firmy Actina w sklepie gram.pl

18 postów w tym temacie

Hahahaahaha 2300zł za E6600 + GT 240 :D:D. Za tyle kasy to można spokojnie złożyć kompa w oparciu o GTX 460 i jakiegoś Phenoma II. No ale ciemny lud kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Komputery stacjonarne dla graczy"...cóż, w tym przypadku po prostu wstrzymam się od komentarza, jeśli chodzi o wydajność wykorzystanych podzespołów. Za to zwrócę uwagę na to, że to leżaki magazynowe ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

e tam za taką cenę to ja mogę sobie kupić sporo lepszy sprzęt..

To już lepiej jak ktoś jest tak bogaty kupić 480GTX + Core i7 albo 5870. Wtedy faktycznie będzie granie w najnowsze gry. Na poziomie "Komputera dla graczy" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja 2 lata temu dałem 1200zł za komputer również z 4gb ram i dyskiem 500gb z tym, że z kartą geforce 9600gt i 2 rdzeniowym procesorem Pentiuma ale jak na 2 lata to 1100zł to jest dużo jak na takie różnice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2010 o 12:03, crash807 napisał:

Ja 2 lata temu dałem 1200zł za komputer również z 4gb ram i dyskiem 500gb z tym, że z
kartą geforce 9600gt i 2 rdzeniowym procesorem Pentiuma ale jak na 2 lata to 1100zł to
jest dużo jak na takie różnice...


Wysokość cen spowodowana jest między narodowym kryzysem,a dokładnie bardzo wysokiego wzrostu kursu dolara w ciągu ostatnich dwóch lat.Mam również blaszaka o podobnej konfiguracji jak tu wymienione,którego składałem 2 lata temu i płaciłem sporo mniej.Taki już nasz żywot.P;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2010 o 12:19, Ice-1977 napisał:

> Ja 2 lata temu dałem 1200zł za komputer również z 4gb ram i dyskiem 500gb z tym,
że z
> kartą geforce 9600gt i 2 rdzeniowym procesorem Pentiuma ale jak na 2 lata to 1100zł
to
> jest dużo jak na takie różnice...

Wysokość cen spowodowana jest między narodowym kryzysem,a dokładnie bardzo wysokiego
wzrostu kursu dolara w ciągu ostatnich dwóch lat.Mam również blaszaka o podobnej konfiguracji
jak tu wymienione,którego składałem 2 lata temu i płaciłem sporo mniej.Taki już nasz
żywot.P;



Nie wiem czy wiesz ale dolar ostatnio spadł. No ale ludzie za 3,5k to już i7 + hd5850 spokojnie wychodzi. Ja się pytam kto ustalał te ceny. To Komputronik jest tańszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Dnia 23.08.2010 o 12:24, Bajta2 napisał:

Nie wiem czy wiesz ale dolar ostatnio spadł. No ale ludzie za 3,5k to już i7 + hd5850
spokojnie wychodzi. Ja się pytam kto ustalał te ceny. To Komputronik jest tańszy.


A wiesz ile kosztował dolar 2 lata temu? 2 zyla a teraz 3.3 zyla.To jest np.kurs USD 2zł-karta za 200USD=400zł,a obecnie kurs 3.3zł-karta 200USD=660zł.Jest znacząca różnica w cenie.KPW.P;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2010 o 12:46, Ice-1977 napisał:




> Nie wiem czy wiesz ale dolar ostatnio spadł. No ale ludzie za 3,5k to już i7 +
hd5850
> spokojnie wychodzi. Ja się pytam kto ustalał te ceny. To Komputronik jest tańszy.


A wiesz ile kosztował dolar 2 lata temu? 2 zyla a teraz 3.3 zyla.To jest np.kurs USD
2zł-karta za 200USD=400zł,a obecnie kurs 3.3zł-karta 200USD=660zł.Jest znacząca różnica
w cenie.KPW.P;


Bo był kryzys. Zobacz sobie ile dolar kosztował zanim się złoty wtedy umocnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejna konfiguracja, na niej nie pograsz spokojnie w nowe gry a już napewno nie na max detalach i to płynnie. Zresztą na konsoli też nie ,ale liczy się fakt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2010 o 12:52, Bajta2 napisał:


Bo był kryzys. Zobacz sobie ile dolar kosztował zanim się złoty wtedy umocnił.


Nadal nie rozumiesz.Dolar nie kosztował 2 zyla bo był kryzys,był tani przed kryzysem,a z powodu kryzysu znacznie podrożał.Z tond te wysokie ceny.P;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram.pl nigdy nie zachwycało cenami, ale to już przesada.
Każdą konfiguracje z tych podanych tutaj można kupić o jakieś 500-700zł taniej, wystarczy poświęcić 10 minut więcej i złożyć sobie go samemu, udać się do lokalnego sklepu by nam złożyli lub po prostu kupić już gotowy na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matko Boska, co za beznadziejne kompy. 3400 za taki staroć z GTX 260? :O

Ja w przyszłym tygodniu składam kompa:

i7-760 + płytka gigabyte (nie pomnę nazwy w tej chwili, ale nic nadzwyczajnego)
4 GB RAM (pewnie OCZ)
Dysk 500 GB Samsung F3
Obudowa Coolermaster Dominator 690
Zasilacz Tagan 600W z 80+
Gigabyte GF 460 1 GB OC z cichym chłodzeniem (nie referencyjny)
Zalman Performa do chłodzenia

3200 zł

Tego złoma za 3200 zmiecie bez problemu, nie wspominając o dobrym zasilaczu i obudowie.
Pfffff!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować