Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kinect na PC? To możliwe

17 postów w tym temacie

To byłoby nawet bardzo rozsądne, bo przecież baza użytkowników PC jest ogromna. No i moc obliczeniowa także stoi za PC, więc Kinect sprawdziłby się na tym rynku znakomicie. Oczywiście pod warunkiem, że zaproponują na prawdę coś ciekawego. Na razie to mizernie, oj mizernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No byłoby to jasne posunięcie. Dodatkowy zarobek i możliwość badania rynku potrzeb, bo urządzenie na pewno wykorzystane byłoby przy tworzeniu różnych ciekawych programów. Może nawet Office dałoby radę scalić z Kinect''em, nie mam wielu pomysłów po co, bo z tego co widziałem to Kinect zadziała jak się w dokładnie przeznaczone do tego miejsce naceluje (i tu jest problem), ale zawsze to jakieś bajery dla maniaków gadżetów można dać, chociażby przesuwanie strony, na pewno parę osób się znajdzie co coś takiego by kupiło (ta brzmi śmiesznie, ale nie jest, na prawdę wiele osób kupuje takie bajery). Ludzie mają tyle pomysłów, że ktoś z jakiejś tam innej branży to wykorzysta - pytanie tylko jak? I tu właśnie pojawia się kooperacja. MS udostępnia sprzęt i dostaje za to kasę, a jakiś fan sobie robi programik, wszyscy są szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tegorocznym E3 podczas konferencji M$ była króciutka wzmianka, że Kinect będzie można wykorzystać podczas rozmów za pomocą Windows Live Messenger...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Hipotetycznie, gdybym pracował w firmie zajmującej się nie tylko grami, ale także komputerami czy telefonami, znalazłbym zapewne możliwości wykorzystania Kinecta w innych sferach."

Pracuje w takiej firmie i to nawet nie hipotetycznie, niech poleci z tym pomysłem do szefa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kincet to ja mam w laptopie :D nazywa się "kamerka internetowa" grałem w kilka gier flashowych i nie powiem fajnie było xD. Kincet działa jak kamera internetowa xD, moja w lapku też wykrywa głowy ręce itp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozsądne rozwiązanie dla microsoftu. Zwróćcie uwagę ilu z nas ma komputery. Praktycznie w co drugim domu znajdziecie komputer. Jeżeli ludziom się to naprawdę spodoba to zarobią na tym naprawdę grubą kasę. Zastosowanie w muzyce i filmach? Jak i takie zastosowanie znajdzie to i ja się chyba na to skuszę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2010 o 14:21, Snake08 napisał:

HAHAHA i teraz jeszcze bardziej cieszę się, że jednak zdecydowałem się na PlayStation
3. Dostanę i MOVE i KINECTa, lepiej być nie mogło.



Na tej samej zasadzie ktoś może się cieszyć bo ma ps3 i xboxa 360. Nie wiem skąd ten szkaradny "śmiech".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dość że będę się wydurniał i męczył przy graniu to jeszcze przy pracy :) Ale poważnie. Jeśli M$ nie zrobi tego kroku straci sporo pieniędzy i pewnie inna firma puści takie urządzenie na PieCa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować