Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kane & Lynch 2: Dog Days najpopularniejszy w Szanghaju Wielkiej Brytanii

20 postów w tym temacie

Adam Berlik

To było do przewidzenia. W ubiegłym tygodniu zadebiutował jedynie Kane & Lynch 2: Dog Days, który mimo rozbieżnych ocen, wskoczył na pierwsze miejsce najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii.

Przeczytaj cały tekst "Kane & Lynch 2: Dog Days najpopularniejszy w Szanghaju Wielkiej Brytanii" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjątkowo słaba gra. Każdy kolejny etap DOKŁADNIE taki sam jak poprzedni. A że gra jest prostacka... (duck, hide, shoot). Żałuję wydanych pieniędzy. Tylko fabularnie jest nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż na bezrybiu i rak ryba. Co prawda w K&L 2 nie grałem i nie mam zamiaru, bo wyjątkowo mi nie podchodzi, a filmiki mnie jeszcze bardziej zniechęcają, ale pewnie ludzie właśnie kupują ją, bo nic innego nie ma. Mafia dopiero wyjdzie, więc muszą ubić jakoś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy pewnie zwabieni reklamami tej gry. Ja osobiście się strasznie rozczarowałem. Całe szczęście, że nie wydałem na ten tytuł swoich pieniędzy bo nie jest tego wart. Nie mam pojęcia jak ten tytuł zbiera tak wysokie noty. Widać rozgrywka na 3h z denną linią fabularną, kiepską i denerwującą kamerą, praktycznie zerową inteligencją przeciwników i koszmarnym systemem strzelania w dzisiejszych czasach to super sprawa. Ta gra ma klimat, dwóch świetnie zarysowanych bohaterów, których znamy z pierwszej części gry (która moim zdaniem cho&@ polegająca na tym samym jest o wiele lepsza). Graficznie również ten tytuł nie powala. Jest jeszcze multi, który moim zdaniem wcale nie powinien ratować tego tytułu. Według mnie porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka również nie zbierała najlepszych recenzji, ale mi bardzo przypadła do gustu i przy sprzyjającej sytuacji finansowej na dwójkę też się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2010 o 12:37, Damianuss1 napisał:

Wszyscy pewnie zwabieni reklamami tej gry. Ja osobiście się strasznie rozczarowałem.
Całe szczęście, że nie wydałem na ten tytuł swoich pieniędzy bo nie jest tego wart. Nie
mam pojęcia jak ten tytuł zbiera tak wysokie noty.

http://www.metacritic.com/game/xbox-360/kane-lynch-2-dog-days
http://www.metacritic.com/game/playstation-3/kane-lynch-2-dog-days
http://www.metacritic.com/game/pc/kane-lynch-2-dog-days
Za wysokie to one nie są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2010 o 12:49, Damianuss1 napisał:

Zapomniałem wspomnieć o słabych ocenach, sorki, ale takie CDA wystawiło 8 na 10. Śmiech
na sali.


To też zależy czy gra podoba się też recenzentowi. Ja bym dał 7/10, nie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2010 o 12:49, Damianuss1 napisał:

Zapomniałem wspomnieć o słabych ocenach, sorki, ale takie CDA wystawiło 8 na 10. Śmiech
na sali.


Dlaczego? Każda ocena jest odczuciem gościa który recenzuje, może jemu się akurat spodobało? Może miała coś takiego, co trafiło do jego osoby? Nie rozumiem ludzi którzy krytykują oceny, jednemu się spodoba, drugiemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2010 o 12:52, Arkads napisał:

Dlaczego? Każda ocena jest odczuciem gościa który recenzuje, może jemu się akurat spodobało?
Może miała coś takiego, co trafiło do jego osoby? Nie rozumiem ludzi którzy krytykują
oceny, jednemu się spodoba, drugiemu nie.


Poniweaż recenzent powinień być obiektywny jak lekarz. Nie powinień dawać ocen na które gra nie zasługuje. Jeśli wystawi 10/10 tzn ze nie zna się na tym bo wystawił grze ocenę tylko dlatego że gre polubił i powinień jak najszybciej odejść od gier. Recenzent powinień mieć na sercu dobro graczy a nie tylko swoje. Też mogę ci zrecenzwoać Diablo II i WoW`a i wystawić 3/10 dla diablo bo bądz co bądz do kontynuacja ale ja jej nie lubiłem. Także dla wowa -1/10 bo nienawidze tej gry. I co miło by było ? : ) lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fani CDA będą bronić CDA. Fanatycy to ludzie, którzy nie mogą zmienić zdania i nie zmienią tematu.

W Wielkiej Brytanii zawsze króluje gra, która właśnie miała swoją premierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2010 o 13:19, Grinczar napisał:

Fani CDA będą bronić CDA. Fanatycy to ludzie, którzy nie mogą zmienić zdania i nie zmienią
tematu.


Nie będę bronił CDA, będę bronił prawa recenzji. Będę wystawiać takie oceny, na jakie wg MNIE gra zasługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wy ludzie jak przęglądacie CDA to czytacie te recenzje czy tylko ocenę końcową? Z tych reakcji dochodzę do wniosku, że większość patrzy tylko na końcową tabelkę nie zadając sobie trudu czytać recenzji, gdzie autor zawsze ma obowiązek wymieniać zalety, ale też wady. Dla jednych dany minus będzie niczym nie ujmującą danemu tytułowi rysą na szkle, dla innych to samo niedociągnięcie będzie największą możliwą porażką tej gry. Dochodzę też do wniosku, że ludzie próbują zrzucić winę na recenzanta za ich zły wybór. Wybaczcie, ale na świecie nie została opublikowana tylko jedna recenzja, a cała ich masa. Również przed premierą gry pojawiło się demo, które przed zakupem każdy mógł ściągnąć. Nie widzę więc żadnego problemu, tylko masę ludzkiej głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2010 o 13:04, vegost napisał:

Poniweaż recenzent powinień być obiektywny jak lekarz.

Z definicji recenzja jest tworem subiektywnym i takaż też jest ocena, która ewentualnie w recenzji występuje. Proste i niezależne od tego czy ktoś jest fanem szmatławca CDA czy nie. Inna sprawa, jeśli recenzent nie potrafi napisać recenzji tj. w tekście nie ma niczego konkretnego - brakuje w niej elementów analizy i krytyki. Wtedy mamy do czynienia z laniem wody i niestety tak wygląda większość współczesnych recenzji. O sensie powoływania się na oceny nie wspomnę, bo szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2010 o 13:25, Arkads napisał:

Nie będę bronił CDA, będę bronił prawa recenzji. Będę wystawiać takie oceny, na jakie
wg MNIE gra zasługuje.


Recenzent nie jest obiektywny, ale powinien być uczciwy i rzetelny. Jeśli ktoś wystawił grze ekonomiczno-historycznej wysoką ocenę, bo odprawę przed misjami lektor czyta po łacinie, to taka recenzja jest łajno warta - mimo że to jest JEGO zdanie. Recenzent powinien stosować sensowne kryteria oceny (bo pisze przecież dla ogółu czytelników, a nie do miłośników filologii romańskiej), a nadto powinien opisać we właściwych proporcjach wszystkie zalety i wady produktu - niezależnie od tego, czy gra mu się podoba czy nie. Przemilczanie, bagatelizowanie bądź wręcz kłamanie dyskwalifikuje dla mnie nie tylko recenzenta, ale i całą etykietę. Recenzent powinien również siadać do gry choćby z minimalną ilością dobrej woli. Tego wymaga właśnie dziennikarska uczciwość. O rzetelności mógłbym napisać dużo więcej, ale to raczej nie miejsce i czas.


Nawiasem mówiąc - ocena 10/10 dla mnie nie istnieje. 10/10 to ideał, a ideałów nie ma. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, że każda recenzja w CDA nadaje się do kosza, bo tak naprawdę po co czytać skoro piszą tam aż tak subiektywnie. Kupujesz grę na podstawie gry wychwalanej w CDA, a tu wielki zonk! Gra słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tu się z wami zgodzę, jeżeli aż tak wychwalają w cdaction nową część tej gry to nie warto zwracać uwagi na recenzje tej gry. No chyba, że masz już wyrobioną jakąś swoją opinie o tej grze to można jedynie brać nieco pod uwagę, ale najwyraźniej cda namawia do kupna byle badziewia...;/ Żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować