Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sklep gram.pl zdobywcą statusu Ceneo - "Zaufane opinie"

55 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2010 o 22:18, akne napisał:

Nasz poprzedni magazyn pakował ręcznie paczki w kartony składane do małej płaskiej paczki,
ale nie miał takich mocy przerobowych jak obecne centrum logistyczne.
Coś za coś :)
A wielki karton można zutylizować na wiele sposobów - okleić pudełko papierem ozdobnym
i mieć pojemnik na różności w stylu Ikei, albo wykorzystać do przeprowadzki, albo do
pakowania rzeczy sprzedawanych na allegro (np. konsolę można w tym sposób bezpiecznie
zapakować, można też zmniejszyć taki karton, żeby dało się w niego zapakować kilka książek,
albo jedną - trzeba pociąć go na kawałki, owinąć taśmą, owinąć w papier pakowy itp. itd.)
A że śmiesznie wygląda jedna gra w dużym kartonie, o tym świadczą opinie i filmiki w
sieci :)


To było zabawne, więc nie ma o co się martwić heh ^^" Zapomniałas że można poprostu kartonem dołożyć do kominka :) Wtedy musiałbym zamawiać dużo więcej pozycji ,ale może i tak się zdarzy za rok akurat będzie więcej ciekawych nowośći. Karton zawsze się na coś przyda. Do tej pory chyba go gdzieś mam, jakie to słodkie >xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie dostałem od Was przesyłki uszkodzonej, albo opóźnionej, jak były jakiekolwiek problemy potrafiliście pomóc, to czemu nie mielibyśmy Was wesprzeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pełni zasłużona ocena.
Sam składałem na przestrzeni 3 lat 9 zamówień i zawsze byłem zadowolony.
Dla mnie gram.pl jest godny zaufania (a ostatnio widać, że i z cenami zaczyna się dziać coś pozytywnego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratki, zasłużyliście i mówię to bez wazeliny ;P. Przez parę lat wiele zakupków zrobiłem i będę robił dalej, fajne promo i wprowadźcie już tą obiecaną lolajkę tylko :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 14:26, Smileyer napisał:

gram.pl rozwijane przez użytkowników ;)


Zgadza się, to dzięki m.in Waszym zakupom w sklepie, gram może się rozwijać i rozbudowywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 15:04, Laid_back napisał:

Zgadza się, to dzięki m.in Waszym zakupom w sklepie, gram może się rozwijać
i rozbudowywać :)


Zaciekawiłeś mnie. Podaj jakieś konkretne przykłady rozwoju (tzn. nie tylko przykłady rozwoju sklepu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 22:04, Vojtas napisał:

Zaciekawiłeś mnie. Podaj jakieś konkretne przykłady rozwoju (tzn. nie tylko przykłady
rozwoju sklepu).


Jeśli pytasz o sam portal, bez sklepu, to w ostatnim czasie przede wszystkim rozbudowa redakcji (sekcja sprzętowa, rozrost newsroomu i pokaźna liczba artykułów). A chociażby sam wyjazd redakcji na Gamescom z kamerą, abyście mieli gorące wiadomości i relacje na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 09:36, Laid_back napisał:

Jeśli pytasz o sam portal, bez sklepu, to w ostatnim czasie przede wszystkim rozbudowa
redakcji (sekcja sprzętowa, rozrost newsroomu i pokaźna liczba artykułów).


Za czasów CDP było więcej. No powiedz że nie. Ja bym powiedział, że to raczej powolne odbudowywanie tego, co legło w gruzach po zmianie właściciela Gram.pl.

Dnia 25.08.2010 o 09:36, Laid_back napisał:

A chociażby sam wyjazd redakcji na Gamescom z kamerą, abyście mieli gorące
wiadomości i relacje na bieżąco.


Z kamerą, ale bez zewnętrznego mikrofonu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 11:00, Vojtas napisał:

Za czasów CDP było więcej. No powiedz że nie. Ja bym powiedział, że to raczej powolne
odbudowywanie tego, co legło w gruzach po zmianie właściciela Gram.pl.


Za króla Świeczka było najwięcej... nie ma sensu w kółko powtarzać co było kiedyś, to już jest kompletnie nieaktualne właściwie pod każdym względem. Mówimy co jest tu i teraz, a nie wracajmy do sukcesów reprezentacji z lat 70 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować