Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mafia II - premiera w Ameryce Północnej

47 postów w tym temacie

Adam Berlik

Zapowiedziana przed trzema laty Mafia II po kilku opóźnieniach, w końcu trafia do sklepów. Czy produkcja studia 2K Czech okaże się godną kontynuacją wyśmienitego pierwowzoru? Odpowiedzi na to pytanie należy szukać w pierwszych recenzjach.

Przeczytaj cały tekst "Mafia II - premiera w Ameryce Północnej" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bak słów... Kolejny raz, nie wiesz co piszesz! Wysnułeś że demo Mafii było po polsku tylko na PC? Oświecę cię, demo mafii było po polsku na PS3, na Xbox''ie pewnie też, chociaż głowy nie dam. Nie umiesz pisać, i piszesz błędne informacje. Po drugie- nie "10 kilometrów kwadratowych" a 10 mil. Mila się nieco różni od kilometra... Odpuść sobie pisanie newsów, bo są do...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gralem w demko na PS3 ale czemu byla po czesku to nie wiem :D I nie gadac mi tu o zmianie jezykow w opcjach:p Gra pod wzgledem graficznym na PS3 ciutke gorzej co do reszty to fakt widzialem na innych platformach ale nie to w tej grze jest najwazniejsze tylko fabula, klimat itd. ( i playboye XD ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> News był na podstawie info z Cenegi słoneczko. Grałem na PC po polsku i na X360 po ang.

Dnia 24.08.2010 o 09:28, Harpen napisał:

;)


Takoż i ja :) Było jak piszesz. Co do wersji PS3 to jednak Snafu (mimo niepotrzebnej napinki) ma rację - na Poly peestrójkowicze zarzekali się, że demko jest po polsku... Także - weź "zupdatuj" i popraw newsa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzielę gry na 2 rodzaje :
- takie , w które chce mi się grać
- gry w które nie gram bo z różnych powodów mi nie pasują

Po demie Mafii 2 mogę z pewnością stwierdzić że zaliczę ją do tej pierwszej grupy.
W zasadzie to śmieszą mnie zawsze oceny w recenzjach.Dlaczego 8 a nie 9 na przykład.Albo gra jest dobra , albo nie.Grafika dla mnie to rzecz drugorzędna.Ważne tylko żeby mnie nie odrzucała od ekranu i żeby technicznie gra była bez zarzutów.Ważna jest też długość gry.Skoro mam zapłacić duże pieniądze jak dla mnie za tą rozrywkę to niech mi wystarczającą ilość tej rozrywki gra dostarczy.Z drugiej strony potrafię zrozumieć krótki singleplayer , jeśli gra była robiona pod kątem multiplayera.Choć uważam że można przyłożyć się do jednego i drugiego.
Na szczęście ja jestem panem swego losu i ja decyduję czy coś kupić , czy też nie ... i za jaką cenę.Zawsze mogę poczekać na obniżkę.Jest dużo świetnych gier w które nie grałem , a które są 2-3 krotnie tańsze od nowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 09:28, Harpen napisał:

News był na podstawie info z Cenegi słoneczko. Grałem na PC po polsku i na X360 po ang.
;)

Jak napisałem, nie wiem jak jest z wersją na X360, ale na PS3 miałem po polsku. Ale tak to jest, "tylko sprzęt co Ja mam się liczy. Jeżeli X360 ma po angielsku, to jakim prawem bezczelne Sony miało by mieć po polsku!?"

Lordpilot
Może trochę się napiąłem, ale co news to błędna informacja... Niestety, nie wszyscy umieją pisać prawdę, ale cóż...

Harpen
PS: Jesteś Homo, że mnie słoneczkiem nazywasz? To by wszystko wyjaśniało, bo nie potrafisz się określić na forum, czy jesteś mężczyzną czy kobietą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 09:53, Harpen napisał:

Każdy skrywa jakąś tajemnicę;)

O proszę nawet te dziesięć kilometrów na mile zmieniłeś, brawo. Sprawdzaj dokładnie źródła, i będzie spoko. Bo to już twój nasty news, który ma błędy informacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 09:57, Snafu napisał:

> Każdy skrywa jakąś tajemnicę;)
O proszę nawet te dziesięć kilometrów na mile zmieniłeś, brawo. Sprawdzaj dokładnie źródła,
i będzie spoko. Bo to już twój nasty news, który ma błędy informacyjne.


Rany, zamknij się już człowieku bo sobie robisz obciach... nie ma się co chwalić, że cie matka kultury nie nauczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 10:15, Skwarek_pl napisał:

Rany, zamknij się już człowieku bo sobie robisz obciach... nie ma się co chwalić, że
cie matka kultury nie nauczyła.


Mysle, ze degrad -1 nauczy Cie troche kultury i szacunku do wypowiedzi innych uzytkownikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 10:47, Wojman napisał:

Mysle, ze degrad -1 nauczy Cie troche kultury i szacunku do wypowiedzi innych
uzytkownikow.


Z całym szacunkiem wojman, ale mógłbyś choć raz zapoznać się z całym tematem... i nie, od ciebie raczej nie mam się czego nauczyć, jestem już troche na tym forum i wiem na jakie absurdalne zachowania cie stać.. zresztą, nie ja jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja napiszę tak - IGN dał 7.0 więc nie jest to nic nadzwyczajnego. Pewnie znowu będzie z wielkiej chmury mały deszcz. Jednak w tym przypadku tylko za 6-7h godziny gry płacimy ok. 120 zł, bez żadnego multi itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 dni w tą czy w tamtą, mi tam nie robi różnicy , przynajmniej zdążę poczytać opinie tych co już zagrali :D
Byle by tylko Polska wersja była na poziome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować