Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Star Wars The Force Unleashed 2 - wrażenia z Gamescom 2010

19 postów w tym temacie

Wlasnie przechodze pierwsza czesc i musze powiedziec ze te loadingi sa naprawde dlugiieeee, mam nadzieje ze naprawde ich nie bedzie, aha i jeszce niech zoptymalizuja te silniki fizyczne bo czasem niezle zmula. I przydalyby sie jeszce normalne opcje graficzne a nie okienko z wyborem rozdzielczosci i zaznaczeniem wysokich detali:3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 16:35, Revan91 napisał:

Zaitsev''owi medal za wstawienie tego długiego gameplaya.

No, ten gameplay to moja duma - sam tam grałem przecież :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 16:39, Zaitsev napisał:

No, ten gameplay to moja duma - sam tam grałem przecież :)


Fajnie, że udało się złapać tego gościa na wideo, bo on na bieżąco mówi o grze i muszę przyznać, że całkiem ciekawie, jedyna bolączka, to odbijanie się świateł spod sufitu na ekranie, dziwie się, że organizatorzy o tym nie pomyśleli.

Oby tak dalej, takie gameplaye, to perełki na gramie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Po tragicznych wydarzeniach kończących fabułę pierwszej części Star Wars The Force Unleashed 2"

Mała literówka - nie było pierwszej części TFU 2... Dopiero TFU 2 jest drugą częścią ;P

Czyżby Zaitsev pisał nową sagę? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i fakt... tak jak zobaczyłem na gameplayu wcześniej gra wygląda wyśmienicie. Grałem w jedynkę i w sumie się nie zawiodłem, więc teraz to może być tylko jeszcze lepiej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko nie była tak krótka jak pierwsza część. Niecałe 5h gry to dla mnie mało, ale czuję, że gdyby było więcej to bym się zanudził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 16:43, Revan91 napisał:

> No, ten gameplay to moja duma - sam tam grałem przecież :)

Fajnie, że udało się złapać tego gościa na wideo, bo on na bieżąco mówi o grze i muszę
przyznać, że całkiem ciekawie, jedyna bolączka, to odbijanie się świateł spod sufitu
na ekranie, dziwie się, że organizatorzy o tym nie pomyśleli.

Oby tak dalej, takie gameplaye, to perełki na gramie.

Czego nie słychać na nagraniu, to moich kwestii. Całość ma tak naprawdę formę rozmowy, ale niestety - nasz sprzęt nieco zawiódł... Na kolejnych targach będziemy mieli już sprzęt na odpowiednim poziomie, obiecuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie skończyłem Assassin''s Creed 2 i może zaopatrzę się w SW:TFU Sith Edition. Myślę że warto ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 17:47, Zaitsev napisał:

Czego nie słychać na nagraniu, to moich kwestii. Całość ma tak naprawdę formę rozmowy,
ale niestety - nasz sprzęt nieco zawiódł... Na kolejnych targach będziemy mieli już sprzęt
na odpowiednim poziomie, obiecuję.


Fakt, jeszcze jego da się zrozumieć, ale Ciebie to w ogóle nie słychać.

Z dobrym sprzętem, fajnie by było zobaczyć takie gameplaye z różnych targów z komentarzem na żywo podczas grania. Raczej niewielki procent graczy w Polsce ma szanse być na takich eventach, a tak to jest info z pierwszej ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 18:30, Revan91 napisał:

Z dobrym sprzętem, fajnie by było zobaczyć takie gameplaye z różnych targów z komentarzem
na żywo podczas grania.


(Polecam targowe gameplay''e na tvgry.pl)

Co do tekstu - zachęcił mnie do bliższego poznania tego tytułu. Czekam na zapowiedziane demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 16:27, Mariusz178 napisał:

Wlasnie przechodze pierwsza czesc i musze powiedziec ze te loadingi sa naprawde dlugiieeee,
mam nadzieje ze naprawde ich nie bedzie, aha i jeszce niech zoptymalizuja te silniki
fizyczne bo czasem niezle zmula. I przydalyby sie jeszce normalne opcje graficzne a nie
okienko z wyborem rozdzielczosci i zaznaczeniem wysokich detali:3


Heh, ja dokładnie to samo, też przechodzę 1. Nie mogę się doczekać 2 części, 1 wygląda niesamowicie, frajda z gry jest niezwykła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 17:47, Zaitsev napisał:

Czego nie słychać na nagraniu, to moich kwestii. Całość ma tak naprawdę formę rozmowy,
ale niestety - nasz sprzęt nieco zawiódł... Na kolejnych targach będziemy mieli już sprzęt
na odpowiednim poziomie, obiecuję.


Coś tam słuchać było... narzekanie na pada ;) Złej baletnicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 17:47, Zaitsev napisał:

Czego nie słychać na nagraniu, to moich kwestii. Całość ma tak naprawdę formę rozmowy,
ale niestety - nasz sprzęt nieco zawiódł... Na kolejnych targach będziemy mieli już sprzęt
na odpowiednim poziomie, obiecuję.


Coś tam słuchać było... narzekanie na pada ;) Złej baletnicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obok TFU przeszedłem zupełnie obojętnie. Nie miałem jeszcze porządnego pieca, a na PSP... powiem tak, to ogólnie była mocno średnia gra i wielu znajomych stanowczo odradzało mi inwestycję.

Ja jednak z bólem w sercu zapominałem o uderzaniu piorunami z rąk, zabawą mieczem świetlnym, którą ledwo co pamiętam z KOTORa. Dlatego spróbuję zadbać, aby o TFU2 nie zapomnieć przy premierze. Bo 2 miecze w łapie to nie jedem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh...i dalej jakiś byle buc z kawałem żelastwa może zatrzymać bez problemu mój miecz świetlny... no bez jaj,
Am I Jedi, or what?
Pewnie znowu będzie jak w TFU 1, gdzie moje śliczne Jedi Combo mieczem zostaje przerwane, bo zwykły szturmowiec stuknął mnie kolbą w pyszczek.
Ci ludzie powinni pograć w Jedi Outcast/Jedi Academy, przynajmniej ogarnęliby jak powinna wyglądać walka
Jedi vs. zwykły żołdak imperium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować