Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wyślij sms i zrób darmowe zakupy w sklepie gram.pl!

117 postów w tym temacie

Pięknie, kolejny beznadziejny konkurs świadczący o coraz głupszych pomyslach gram.pl, próbujacych wyłudzić od nas pieniadze. Ciekawe ile wspaniałych gier kupią ludzie, którzy wygrają 10 złotych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BŁĄD. W treści wiadomości jest GRAM.SC co jest błędne. Dopiero na obrazku jest GRAM.GC straciłem 2,44 :( UUUUUUUUU duży błąd ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No akurat te 10 zł to małe przegięcie :)

Wydasz 2x 2,44 = 4,88 zł - a wygrać można "przy odrobinie szczęścia" 10 zł :) Czyli zysk 5,12 zł :)
Słabo :)

No ale jak to mawiają - "lepszy rydz niż nic".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, koszty smsa jakoś mało adekwatne do nagrody, mogli by dać wkońcu jakiś samochód albo wycieczke w tropiki, bo za 10 zł to se można na frytki do magdonaldu pobiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyslalem smsa o tresci GRAM.SC na 72068 i w smsie zwrotnym dostalem smsa: Bledna tresc wiadomosci, sprobuj ponownie.
Dzieki, jestescie zajebisci, 2,44zl poszlo w dupe.
na 100% wyslalem wszyscy dobrze bo sprawdzalem tresc jak i numer 10 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 16:43, Blady199 napisał:

2.44 a do wygrania 500zl?


500? Optymista :D. Czytaj uważniej, 500 zł to pula nagród, główna nagroda, Grand Prix, to 200 zł. To ci naprawdę gratka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale się porobiło na gram.pl. Konkursy za sms, kompy kilkaset złoty drożej niż wynosi ich realna wartość, ciekawe co jeszcze wymyślicie. Jak gram.pl należało do CDP to było gites. Normalne konkursy jak należy przynajmniej były.
Może jeszcze abonament wprowadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do 20 uczestników po 10zł, minus koszt sms-a to 7,56zł a za taką kwotę to już chyba nic nie można kupić ^^ Osobiście według mnie lepiej było by 5 po 40zł albo chociaż 10 po 20zł no ale 10zł pie... 7,56 piechotą nie chodzi ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie coś ostatnio odniosłem wrażenie, że komuś się w tyłku przewróciło w tym gram.pl

Tak jak kiedyś gram.pl to była dla mnie klasa - wszystko idealne - tak teraz lipa :/

I coś mi się wydaję, że niedoinformowany jestem..

gram.pl zmieniło właściciela? :E Jeżeli tak - to da się to odczuć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja to bym chociaż zamienił te nagrody za 10 zł na chociaż 10 po 20zł... Ale niby nagroda to zawsze nagroda, a nóż weźmie i zabraknie ta dyszka... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 16:35, Renzov napisał:

Pięknie, kolejny beznadziejny konkurs świadczący o coraz głupszych pomyslach gram.pl,
próbujacych wyłudzić od nas pieniadze.


Wyludzic? Gdzie? Ktos chce to wysle SMSa, nikt nie zmusza do jego wysylki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować