Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wyślij sms i zrób darmowe zakupy w sklepie gram.pl!

117 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2010 o 17:39, rtyrtyrty napisał:

Wysłałem "jedną" próbę, i tak wiem że nie wygram, ale spróbowałem.


Następnym razem możesz dać mi te 5 zł, chociaż usłyszysz jakieś miłe słowa ;] BTW. Znowu jest "Powiększ swoje szanse na wygraną wysyłając kolejne SMS-y za 2,44 zł z VAT" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 18:18, Gumisiek2 napisał:

> Wysłałem "jedną" próbę, i tak wiem że nie wygram, ale spróbowałem.

Następnym razem możesz dać mi te 5 zł, chociaż usłyszysz jakieś miłe słowa ;] BTW. Znowu
jest "Powiększ swoje szanse na wygraną wysyłając kolejne SMS-y za 2,44 zł z VAT" ?

Chyba nawet jak by się wysłało równowartość 500 zł to wątpię czy wygrana była by choć trochę pewniejsza niż 1 sms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 20:37, bezlerg napisał:

A kiedy porządny konkurs bez wysyłania SMS?

Kiedy ludzie zmądrzeją i zbojkotują takie bajery. Ale niestety moda gram.pl na "Jak zarobić i się nie narobić" trwa i potrwa jeszcze długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny żenujący konkurs w wydaniu gram.pl
Było CDP, to były konkursy typu extra klasyka doroczny konkurs z tysiacem naród i żadnych smsów wysyłać nie trzeba było.

Widać, że gram.pl schodzi na psy i chce mimo wszystko wyciągnąć od naiwnych ludzi nawet te 2,44 (z tych 2.44 to dla gram.pl kilkadziesiat groszy trafia).

ŻENADA

Nie brałem nigdy udziału w takich syfiastych konkursach i brać nie będę bo nie zamierzam finansowac kogokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 20:37, bezlerg napisał:

A kiedy porządny konkurs bez wysyłania SMS?


Przeciez dopiero byly normalne konkursy z Dragon Age i NFS Shift i konkurs z komiksami Sledzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 16:35, Renzov napisał:

Pięknie, kolejny beznadziejny konkurs świadczący o coraz głupszych pomyslach gram.pl,
próbujacych wyłudzić od nas pieniadze. Ciekawe ile wspaniałych gier kupią ludzie, którzy
wygrają 10 złotych...


Kolego Renzov w pełni cie popieram, takie konkursy to totalna głupota, kiedyś na gram''ie czegoś takiego nie było... Miejmy nadzieję, że GRAM nie będzie dalej "schodzić na psy" poprzez tworzenie takich konkursów....

Spoiler

Sorry, but is true!


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widać w poprzednim konkursie frajerów nie brakowało dlatego kolejny, dziękujemy ci gram za to że zamiast darmowych konkursów dla prawdziwych graczy i użytkowników urządzasz płatne konkursy aby wyciągnąć ostatnią kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2010 o 02:18, Martimat napisał:

Tajne są ? wzmianki o nich nie ma (w regulaminie nie widziałem szczegółów).

Świetnych organizatorów tego konkursiku obchodzi tylko to, że powysyłali maile i kody zniżkowe. No i sukces! Bo jakimś cudem nie zaginęła EK w tajemniczych okolicznościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

;P Trochę zabawny ten konkurs. Niedawno na moim osiedlu w konkursie w świetlicy można było wygrać łącznie 2500 zł, a tu szanująca się firma rozdaje łącznie 500 zł ;] ... panowie i panie z GRAM.PL - czasy idą do przodu, wszystko drożeje, a wy stoicie w miejscu.. ehhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 09:23, Thorongil83 napisał:

;P Trochę zabawny ten konkurs. Niedawno na moim osiedlu w konkursie w świetlicy można
było wygrać łącznie 2500 zł, a tu szanująca się firma rozdaje łącznie 500 zł ;]


Jesli ufundujesz wszystkie nagrody to ja zorganizuje konkurs, w ktorym 5 zwyciezcow wygra po milionie euro, a pozostalych 20 jedynie po 250 000 euro. Co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 17:04, Wrukos napisał:

Jestem ciekawy, ilu jeszcze fanbojów zabroni ludziom wyrażania swojej opinii.


Prosze o wskazanie miejsca, w ktorym ktos zabranial wydawania opini na temat tego konkursu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na poprzedniej stronie jest kilka postów, które świadczą o tym, że komuś przeszkadzają negatywne opinie dot. ostatnich konkursów. Nie, żeby były to osoby wysoko postawione, bo tego nie mówiłem.

EDIT. A co nas, użytkowników, obchodzi, że gram.pl organizuje tak beznadziejne konkursy z powodu braku pieniędzy? Lepiej nie organizować nic, niż taką żenadę. Ale przyznam ci rację - niedługo zorganizują konkurs, w którym użytkownicy sami będą sobie fundować nagrody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się od jakiegoś czasu zastanawiałem dlaczego zamiast ufundować dajmy na to 2 bony po 250zł każdy to wolą się bawić z taką drobnicą i fundować 20 bonów po 10zł. I chyba rozwiązanie tej zagadki już mam. Bo jakby nie patrzeć z punktu widzenia sklepu lepiej jest ufundować 20-30 lichych nagród niż 2 przyzwoite. Tak więc wygra 20 osób z czego później dajmy na to ok. 15osób skusi się na tą olbrzymią zniżkę i zrobi zakupy w sklepie i kupią dajmy na to gry warte ok 100zł. Czyli mamy zrobione zakupy na kwotę 1500zł. Teraz sytuacja kiedy do są do wygrania 2 bony po 250zł każdy i jak łatwo policzyć w tym przypadku sklep sprzedaje towar o wartości tylko 500zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować