Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wyślij sms i zrób darmowe zakupy w sklepie gram.pl!

117 postów w tym temacie

ja postawie sprawę jasno :D

są ludzie na tym świecie którzy z powodu braku znajomych na telefonie mają wiele dostępnych środków ( zawsze w przypadku umowy na kartę - czasami na abonament )

myślą sobie (,, patrz idioto ty masz stówę która ci od tygodni zasypia na fonie a tu nie zły konkurs dają'''' w tym przypadku na stronie gram.pl

morał?
więc wydają ci co mają ten kto nima - jego sprawa - mu nie każe nikt wydawać :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 10:55, smok3000 napisał:

ja postawie sprawę jasno :D

są ludzie na tym świecie którzy z powodu braku znajomych na telefonie mają wiele dostępnych
środków ( zawsze w przypadku umowy na kartę - czasami na abonament )

ja bym to bardziej nazwał niestrategicznym zarządzaniem zasobów, bo ze znajomymi rozmawia się normalnie a SMS jest w razie czego..

Dnia 25.08.2010 o 10:55, smok3000 napisał:

morał?
więc wydają ci co mają ten kto nima - jego sprawa - mu nie każe nikt wydawać :]


tu racja nikt nie każe wydawać, ale sam kiedyś wygrałem zestaw gier w programie ITV, tak bo wystarczy złamać system a w tym przypadku wysłać dużo SMS, na co byłem przygotowany bo mi się opłaciło miałem plany kupić kilka gier a za mniejszą kwotę dostałem premierówek i MP4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 12:15, Yoruaaw napisał:

I znowu nie będzie wiadomo czy ktoś wgl wygrał główną nagrodę, dziękuję postoję.


Ja Ci mogę powiedzieć, jeśli jesteś zainteresowany - wygrał Tomasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem błąd w regulaminie (ewidentne kopiuj wklej z poprzedniego regulaminu):

Pkt. 11
"Do laureatów wyłonionych w trybie, o których mowa w pkt. 10 powyżej Organizator po zakończeniu głosowania do 7 dni (tj. do 21.08.2010)..."

To jest raczej błędna data!


Edit:

Apropo pkt 12.
"Laureaci konkursu wyrażają zgodę na opublikowanie ich imienia i nazwiska na liście zwycięzców Konkursu dostępnej na stronie www.gram.pl"

Czy mógłbym prosić linka do listy zwycięzców z poprzedniego konkursu? Nie mogę się doszukać.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 14:39, mat2224 napisał:

Wgrał Tomasz krewny jednego z pracowników gram gratulujemy:)


heh typowy troll
nie jest zainteresowany konkursami i nie bierze udzialu a w kolko wpisuje sie w watkach ich dotyczacych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo ja nie jestem frajerem jak inni którzy liczą że jak wyślą 10 smsów to zwiększą swoją szansę wygranej, a po to są komentarze żeby wyrażać swoje opinie ale to o tym nie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem esa chociaż mam 50zł co miesiąc (MIX) nie wydaje kasy na byle głupoty. A wysłałem sms-a, aby się przekonać. Może nóż, widelec coś wygram. Nawet te 10zł zmniejszy koszt gry. W dzisiejszych czasach każda złotówka się liczy nie zapominajmy, że żyjemy w kraju kapitalistycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"UWAGA: Główna nagroda to teraz 400 zł! Wystarczy na bogate zakupy w sklepie gram.pl!"

I to ma nas.. przekonać ?:D

--
No, widać, że Polacy stają się mądrzejsi i nie biorą udziału w tym czymś, bo bez powodu byście nie podwyższali nagrody głównej.

PS. Zaplanujcie coś w końcu z góry i dobrze, bo co chwilę regulamin w trakcie konkursu zmieniacie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 17:11, Wrukos napisał:

No, widać, że Polacy stają się mądrzejsi i nie biorą udziału w tym czymś, bo bez powodu
byście nie podwyższali nagrody głównej.


Albo wręcz przeciwnie, zgromadzili już tyle kasy z SMS-ów, że mogą sobie na to pozwolić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2010 o 17:15, Anjinsan napisał:

Albo wręcz przeciwnie, zgromadzili już tyle kasy z SMS-ów, że mogą sobie na to pozwolić
;)

Też tak może być :P Ale nie poznaliśmy listy zwycięzców tego pierwszego badziewia, to nie liczmy, że taką informacją będą raczyli się podzielić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 18:27, karolekx23x napisał:

Ale pomysl sobie jak bys to Ty wygrał te 400 zł na zakupy , jak ja bym tak dostał główną
nagrode to chyba bym skoczył z radosci.

Wygra tak samo jak ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 17:11, Wrukos napisał:

I to ma nas.. przekonać ?:D

Autor tego posta napisał głupotę i przeprasza. :|

@karolekx --> Nie wygrałbym 400zł, a 397,56. A poza tym, nie nie cieszyłbym się. Wiem, raz cos wygrałem w esemesowym konkursie i się nie cieszyłem. Fakt, że nagrody nie dostałem, bo nie chciałem/nie mogłem odebrać telefonu, ale to juz inna stpawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować