Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Grasz nielegalnie w Halo Reach? Microsoft częstuje banami

46 postów w tym temacie

Popieram w 100% MS. Jeśli stać kogoś na sprzęt do grania, to i będzie go stać na gry. Wiadomo, że premiery są drogie, ale ja wolę poczekać nawet i 6 miesięcy by później cieszyć się oryginałem. A czas przez, który zbieram na kolejne gry na X''a wykorzystuję aby wymaksować poprzednio zakupione tytuły, porobić achievementy i nabić Gamer Score''a. Jeśli nie będziemy wspierać piractwa, to w przyszłości ceny gier również spadną. Jeszcze raz brawo dla MS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 12:13, L33T napisał:

Wrong. Ban konsoli nie pozwala na instalację gier :)

Wrong. Po najnowszym updacie, całkowicie legalnie dostępnym ze www MSu - pozwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko że to wina kogos ze studia Bungie. Bo to wyciek gry sprawił że ktoś ja dostał do łap a potem juz tylko piraćić jeden od drugiego. Więc zanim MS coś zrobi nie spojrzy na ręce programistą. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wersję, która aktualnie znajduje się w internecie można zagrać tylko z JTagiem... więc nie wiem co oni banują. Nikt z xbr nie podłącza swojej konsoli do neta, bo to nie ma tam racji bytu.

@EDIT: Fck, double post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wersję, która aktualnie znajduje się w internecie można zagrać tylko z JTagiem... więc nie wiem co oni banują. Nikt z xbr nie podłącza swojej konsoli do neta, bo to nie ma tam racji bytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo dobrze zrobili. Teraz będą mieli zbanowane konsole i w końcu brak możliwości grania przez neta. Na to już raczej nic nie poradzą.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem jest to część dużej kampanii reklamowej. Jakoś nie bardzo mi się chce wierzyć, że tak szybko gra wyciekła do sieci. Pewnie wypuścili jakąś zmodyfikowaną wersję, która po jakimś czasie zablokuje wszystkie konsole, na których zostały odpalone te wersje Halo: Reach. A teraz na razie wyłapują ludzi, którzy przy okazji podłączyli się do sieci grając w Reach''a. Byłoby to niemal kompleksowe rozwiązanie problemu z pirackimi wersjami Halo: Reach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem jest to część dużej kampanii reklamowej. Jakoś nie bardzo mi się chce wierzyć, że tak szybko gra wyciekła do sieci. Pewnie wypuścili jakąś zmodyfikowaną wersję, która po jakimś czasie zablokuje wszystkie konsole, na których zostały odpalone te wersje Halo: Reach. A teraz na razie wyłapują ludzi, którzy przy okazji podłączyli się do sieci grając w Reach''a. Byłoby to niemal kompleksowe rozwiązanie problemu z pirackimi wersjami Halo: Reach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 12:13, L33T napisał:

Wrong. Ban konsoli nie pozwala na instalację gier :)

Wystarczy update i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 14:28, Vojtas napisał:

Jakże to!?!?

To na konsolach jest piractwo!?? :O


Oj jest, jest! Nawet nie zdajesz sobie sprawy i to jak duże. Ostatnio patrzyłem na dość popularną stronę torrentową(chyba każdy głupek ją zna:P) i dość dużo jest gier na xboxy360 itd. Niestety, takie czasy, że my płacimy, a oni mają to wszystko za darmo..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować