Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2006 o 11:51, Abi Dalzim napisał:

Zapomniało mi się, ale chodzi o życie oczywiście :)

Mhm, rozumiem. No wcześniej to ja właśnie waliłem bardzo dużo w siłę i dex, a resztę w życie i manę i powiem Ci, że postać dobra wyszła, ale tym razem Ci zaufam i zrobię Twoim sposobem. :)

Dnia 29.12.2006 o 11:51, Abi Dalzim napisał:

Ja tam lubię przywalić żelastwem niż używać jakichś latających młotków :)

Wiesz, np w NWN to ja magów preferuję, ale w Diablo II to pal zawsze dla mnie rządził. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc.Mam pytanko :
-co sie dzieje z tymi ludzmi na bn niemozna juz kupic soja bo wiekszosc jest dupowana.
-moze ktos ma soja na trade z przyjemnosciom odkupie.
moje add na BN to:ZABA24.M
DZIEKI PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 12:53, zaba23.m napisał:

Czesc.Mam pytanko :
-co sie dzieje z tymi ludzmi na bn niemozna juz kupic soja bo wiekszosc jest dupowana.

No i co z tego że jest dupowana? Ważne że jest. nub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 13:00, emo89 napisał:

No i co z tego że jest dupowana? Ważne że jest. nub.


Nubem by był gdyby świadomie wziął. Co to za podejście? Ci duperzy to niech się wymieniają między swoimi szeregami. To jest tak jakbyś kupił buty Adidosa z pod hali za 15 złoty, analogicznie jak z Sojem, zniknie, zepsuje się a więc nie będzie go. Co to za podejście do innych ludzi? To jest tak jakby bezdomny żebrak wyśmiewał człowieka ustatkowanego że ma lepsze życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 13:00, emo89 napisał:

> Czesc.Mam pytanko :
> -co sie dzieje z tymi ludzmi na bn niemozna juz kupic soja bo wiekszosc jest dupowana.

No i co z tego że jest dupowana? Ważne że jest. nub.

Jak to co kupujesz i ci znika.To jaki pozytek z tego ma kupujacy,jak po chwili soj i tak zniknie?Odpowiedz.nub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 13:06, zaba23.m napisał:

Jak to co kupujesz i ci znika.To jaki pozytek z tego ma kupujacy,jak po chwili soj i tak zniknie?Odpowiedz.nub.

Dlatego, nub, lepiej liczyć na wlasne umiejętności i legalnie zdobywać przedmioty a dupowane (zdupowane soiki czasem nie znikają!!!) opychać różnym frajerom. Tako rzecze ja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 13:04, Modest-Vermin napisał:

> No i co z tego że jest dupowana? Ważne że jest. nub.
>

Nubem by był gdyby świadomie wziął. Co to za podejście? Ci duperzy to niech się wymieniają
między swoimi szeregami. To jest tak jakbyś kupił buty Adidosa z pod hali za 15 złoty, analogicznie
jak z Sojem, zniknie, zepsuje się a więc nie będzie go. Co to za podejście do innych ludzi?
To jest tak jakby bezdomny żebrak wyśmiewał człowieka ustatkowanego że ma lepsze życie.

>Dzięki wielkie za poparcie.
>Może ty masz dostep do soji chetnie kupie.
>POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 13:04, Modest-Vermin napisał:

Nubem by był gdyby świadomie wziął. /.../

Można jeszcze wspomnieć o elementarnej ludzkiej uczciwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 13:10, emo89 napisał:

> Jak to co kupujesz i ci znika.To jaki pozytek z tego ma kupujacy,jak po chwili soj i tak
zniknie?Odpowiedz.nub.
Dlatego, nub, lepiej liczyć na wlasne umiejętności i legalnie zdobywać przedmioty a dupowane
(zdupowane soiki czasem nie znikają!!!) opychać różnym frajerom. Tako rzecze ja. :)


Gra na Bn sprowadza sie nie tylko do samej gry ale i do handlu.Gdyby chodzilo o sama gre to producenci by nie wprowadzali możliwości handlu,a skoro wprowadzili to miedzy innymi chodzi o to ze jak ktos ma ochote to moze se kupic zeczy na które go stac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 13:17, zaba23.m napisał:

Gra na Bn sprowadza sie nie tylko do samej gry ale i do handlu.Gdyby chodzilo o sama gre to
producenci by nie wprowadzali możliwości handlu,a skoro wprowadzili to miedzy innymi chodzi
o to ze jak ktos ma ochote to moze se kupic zeczy na które go stac.

To ja ci nie bronię kupować rzeczy, ale najlepiej kupuj je tylko od zaufanych handlarzy, którzy zdobywają przedmioty w legalny sposób. Ode mnie nie kupuj :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 29.12.2006 o 13:10, emo89 napisał:

Dlatego, nub, lepiej liczyć na wlasne umiejętności i legalnie zdobywać przedmioty a dupowane
(zdupowane soiki czasem nie znikają!!!) opychać różnym frajerom. Tako rzecze ja. :)

Jeszcze jedno:
-skoro uważasz ze czlowiek który został oszukany jest" FRAJEREM",to życze Ci żebyś nigdy w życiu niezostal oszukany bo sam zostaniesz "FRAJEREM".
-życze szczescia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 13:23, zaba23.m napisał:

Jeszcze jedno:
-skoro uważasz ze czlowiek który został oszukany jest" FRAJEREM",to życze Ci żebyś nigdy w
życiu niezostal oszukany bo sam zostaniesz "FRAJEREM".
-życze szczescia.

Dzięx :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko:
-jak można umiescic swojom strategie w KARCZMIE DIABLO.
-i ponawiam pytanko jak ktos ma soja na handel odkupie z przyjemnosciom moje add na BN to:ZABA24.M
-pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 13:30, zaba23.m napisał:

-jak można umiescic swojom strategie w KARCZMIE DIABLO.


Wystarczy wejść na stronę Karczmy i przeczytać. W dziale strategii poprzedza ten tekst:
Jeśli opanowałeś grę którąś z siedmiu postaci występujących w Diablo II: Pan Zniszczenia,i sądzisz, że znalazłeś doskonały typ broni dla swojej postaci, znasz sprawdzoną i skuteczną technikę dla postaci? Jeśli tak napisz strategię dotyczącą jej. Przy każdej strategii proszę o podanie autora. Proszę jednak zanim wyślecie sprawdzcie czy nie ma błędów ortograficznych, czy są polskie znaki, czy jest kompletny i czytelny, tak by Wasz tekst służył od razu opublikowaniu na łamach Karczmy.
Teksty proszę kierować pod adres: karczma-d2@wp.pl. I najlepiej w temacie wpisując "Strategia!" czy coś.
Ale nie gwarantuję że teksty będą opublikowane, bierzemy tylko te najlepsze, bo na to służyć naprawdę wielu osobom, a więc przede wszystkim dobre i sprawdzone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/f m bry all ;]

Dawno tu nie zagladalem, ale widze, ze czesc starej gwardii dalej tu pisuje :p Co tam slychac na bn wogole? Dalej bez resa/patcha? Jak stoi trade? (po ile jest soj, eni ap 15ed, hoto40, botd eth ba >400ed?). Jakies newsy godne uwagi?

Od siebie dodam, ze gdzies miech temu oficjalnie mi wygasly wszystkie postacie, a acc gdzies za 2 miechy tez przestana byc aktywne ;] Jak twardy odwyk to odwyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 15:12, Astmatyk napisał:

A ja dzisiaj "na gwiazdke" dalem jednemu chlopakowi Moc Templariusza :P jestem dobry? Jestem.

Ujdzie. Jak byś dał Moc Tyraela, to byłbyś lepszy niż Mikołaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na prezenty ze strony kumpla nie narzekam. Dał mi Wieśniaka, hełm Tala, pas Tala, Złoty Powróz, Snowclasha, Okulusa, Alibabę, Piaskowy Kształt (czy jakoś tak; chodzi o buty)... zapomniałem już resztę :D. W każdym razie wszystkie rzeczy są całkiem całkiem... Wcześniej dał sporo crapu na początek, który później porozdawałem dalej (raczej nic nie był wart), teraz daje mi rzeczy na sprzedaż, założyliśmy jako taką "spółkę" - ogólnie spoko typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 15:12, Astmatyk napisał:

A ja dzisiaj "na gwiazdke" dalem jednemu chlopakowi Moc Templariusza :P jestem dobry? Jestem.


Imo Templar''s Might to crap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować