Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 19.03.2007 o 15:33, Modest-Vermin napisał:

A co w Kabulu mieszkasz? U mnie płyty leżą sobie jak chcą porozwalane oryginalne po tyle lat
i jakoś z nimi nic złego nie jest, zwłaszcza D2 które kupiłem dawno, teraz jest już zabezpieczenie
dożywotniej gwarancji.

Ja również mam dożywotnią gwarancję, ale wolę dbać o płytki niż w razie uszkodzenia zajmować się wysyłaniem płytki itd. - zwłaszcza, że za koszty przesyłki mógłbym sobie kupić drugą grę :).

Dnia 19.03.2007 o 15:33, Modest-Vermin napisał:

Chcesz tego czy nie wysyłanie zapytań o cracki nie ważne czy masz oryginał
czy nie jest piractwem.

Cóż, skoro jest to tak surowo traktowane, to grzecznie siedzę cicho :). I chyba oleję sprawę i będę grać z oryginałem w napędzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 18:30, Graszczur napisał:

Ja również mam dożywotnią gwarancję, ale wolę dbać o płytki niż w razie uszkodzenia zajmować
się wysyłaniem płytki itd. - zwłaszcza, że za koszty przesyłki mógłbym sobie kupić drugą grę
:).


Ja nie napisałem że moje płytki są objęte dożywotnią gwarancją, tylko że taka opcja istnieje od schyłku 2005 roku, więc tym bardziej niby ryzykuję jednak jakoś nigdy nic z płytkami się nie stało, a teraz gdzieś się kurzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ee, a czekaj, mam pytanie co do cracka.
Nie chcę degrada, ani nic, nie chcę również propagować piractwa w żaden sposób, ale mam czysto prawne pytanie - czy cracki z założenia przypadkiem nie są programami, które umożliwiają nam korzystanie z kopii zapasowych? Chyba tak, więc teoretycznie posiadanie crack''a to nic złego, tak samo jak jego robienie. Przecież nie obchodzi nas to, że ktoś może wykorzystać go do pirata - my mamy oryginalną grę + oryginalną licencję + serial [o ile jest, w tym wypadku jest ;p] + zapłaciliśmy za grę, więc prawnie kopię zapasową możemy zrobić, a co za tym idzie - skorzystać z cracka.
I tutaj napiszę - na początku zadałem pytanie. Nie było one w żaden sposób retoryczne, ani nic takiego, chciałbym się po prostu dowiedzieć, a że to jest forum, to [może] mam prawo się spytać.
Poprawcie mnie, jeżeli jest inaczej. ;-)
Aha, jeżeli ktoś uważa, że propaguję piractwo, to niech jeszcze raz przeczyta mojego posta, dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Cracki dzielą się na dwie grupy

LEGALNE - Są to robione cracki przez producentów ma to zapobiec problemom na niektórych systemach.
NIE LEGALNE - To takie Cracki które są robione nie legalnie czyli taki pirat sam sobie może taki zrobić , i nie dostał od producenta zgody ani nic - to jest piractwo .


Skończyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak wg. licencji crackowanie jest łamaniem zabezpieczeń programu. Bo tak i już:/ Tak więc najlepiej do kopii zapasowych samemu sobie poszukać na necie cracków/loaderów i sie nie chwalić:) Założenie, że crack=pirat jest krzywdzące w przypadku, gdy oryginalna gra jest tak zabezpieczona, iż nie pozwala się odpalić w nagrywarce/systemie z wirtualnymi napędami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 18:53, Choinix napisał:

Ee, a czekaj, mam pytanie co do cracka.


To co Ty napisałeś to się nazywa odwracanie kota ogonem. Chyba znaczenia "crack" troszkę ubarwiacie.

Z wikipedii
-----------------------
Crack - to sposób na przełamanie technicznych zabezpieczeń głównie oprogramowania, gier komputerowych, rzadziej sprzętu komputerowego, w sytuacji gdy jest to działanie nielegalne.

Znany jest powszechnie jako niewielkich rozmiarów program (zazwyczaj patch) służący do omijania zabezpieczeń w innych programach przez unieszkodliwienie procedur zabezpieczeń np. procedur sprawdzających numer seryjny programu, klucz sprzętowy, płytę CD itp. Istnieją również cracki pozwalające na obejście ograniczeń wersji demo lub trial programów i gier.
-----------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 19:00, Modest-Vermin napisał:

>

To co u gury napisałem to nie może crack ale cos w tym stylu tylko legalne , sorki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja uważam że cracki ogółem to są porzyteczne... oczywiście przy kopiach zapasowych <nie propaguje piractwa>. A słyszałem od Qmpla że bez kraka po spaczowaniu na 1.11 to chodzi tylko trzeba cośtam zemulować (nie znam sie na piratach) <nie propaguje piractwa>
PS: może by tak zejść z offtopa o piractwie (bo będą degrady) i np. pogadać o ulubionych postaciach w DIILoD?? moja to Zabójczyni :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla tych ktorzy usilnie , dbają o płytki jest tez takie cos zwane Loadere. Odroznia go od cracka to ze a) grasz normalnie na bn b) program po skopiowaniu potrzebnych plikow gra działą bez płytki c) daje porzyteczne opcje typu zmiana jezyka na angielski/gra d2 w oknie itp. d) bezposrednio nie ingeruje w gre(chyba) i gre mozna uruchomic tradycyjnie e) Blizzard nie banuje za jego posiadanie, wiec czyzby go akceptowali? TO tyle ci co chcieli go miec juz dawno go maja a ci co będa chcieli to znajdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 19:15, Solstheim napisał:

Dla tych ktorzy usilnie , dbają o płytki jest tez takie cos zwane Loadere. Odroznia go od cracka
to ze a) grasz normalnie na bn b) program po skopiowaniu potrzebnych plikow gra działą bez
płytki c) daje porzyteczne opcje typu zmiana jezyka na angielski/gra d2 w oknie itp. d) bezposrednio
nie ingeruje w gre(chyba) i gre mozna uruchomic tradycyjnie e) Blizzard nie banuje za jego
posiadanie, wiec czyzby go akceptowali? TO tyle ci co chcieli go miec juz dawno go maja a ci
co będa chcieli to znajdą.

Ciekawe, nigdy o tym nie słyszałem. Gdzie mogę to zdobyć?
Czy nie chodziło ci o "Loader" zamiast "Loadere"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. mógłbyś chociażby używć pełnych POLSKICH nazw??
2. Chodzi o jeden ulubiony typ postaci (n. druid czy paladyn)
3 nie chodzi tu o podanie nazw swoich "Herosów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej mam bużę muzgu taki gościu żucił talika nie wiem jakis cheatowany ja go podniosłem i wyżuciłem to znaczy że jestem cheaterem czy nie ?? prosze o szybką odpowiedz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 22:38, XardasiK napisał:

> Need ber plz juz od 5 h szukam bera i nie moge znalesc

Bo moze czekasz az Ci ktos za darmo da... ?

Moge Ci sprzedac jedna runke, whispnij na battle.necie

wkoncu qupilem za zod i 3 ist

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 19:34, hito_kun napisał:

Przecież on nie podał nazw, tylko typy np. paladyna. I to są POLSKIE nazwy używane skrótowo
na BN.

ne ne ne ne źle to zrozumiałeś... wiem że to są skróty (których nie lubie) ale po skrócie dawał też imie np. pal - profesja (paladyn) hammer - "imie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować