Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 07.10.2005 o 09:58, Daimon_Frey napisał:

Nie prawda, część
słów runicznych takich jak Duszek i pare innych działa tylko na grach ladderowych na CBN, na singlu ich nie ma. Jak nie
wierzysz możesz sprawdzić ;)


dawno nie gralem w D2, ale wtedy jak sprawdzalem na 1.10 dzialaly wszystkie z laddera - przed chwila jednak zajrzalem na arreat summit i rzeczywiscie czesc slow w ogole pierwszy raz na oczy widze i jest napisane, ze wystepuja tylko na ladder, widac, ze przez te kilka(nascie?) miesiecy chlopaki cos tam do tego D2 ciagle dodaja... ale moim zdaniem lepiej by bylo, zeby przestali w koncu majstrowac przy tym frankenstein''ie i wzieli sie za tworzenie czegos nowego, np. D3... ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 10:08, trollf napisał:

zeby przestali w koncu majstrowac przy tym frankenstein''''ie i wzieli sie za tworzenie czegos nowego, np. D3... ;-]


Idz, herezji nie glos. Wiem, ze text byl z przymrozeniem oka, aczkolwiek jak mozna chciec usmiercic TAKA gre? Bardzo dobrze, ze rozwija sie co kilka miesiecy, przynajmniej ciagle jest cos nowego do zdobycia/zlozenia/zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 12:16, Rayic napisał:

Idz, herezji nie glos. Wiem, ze text byl z przymrozeniem oka, aczkolwiek jak mozna chciec usmiercic TAKA gre? Bardzo dobrze,
ze rozwija sie co kilka miesiecy, przynajmniej ciagle jest cos nowego do zdobycia/zlozenia/zrobienia.

heh, dodawanie kilku drobnych zmian co pol roku i ''wieksze mieszanko'' raz na rok nazywasz rozwijaniem gry? :o
w sumie gralem w d2 praktycznie od dnia premiery do patch''a 1.10 i kolejne wprowadzanie tych ''kosmetycznych'' zmian przestalo mnie juz interesowac... ;-] wole, zeby zaczeli prace nad nastepca Diablo2 niz caly czas odgrzewali te same nalesniki... ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 12:24, trollf napisał:

> Idz, herezji nie glos. Wiem, ze text byl z przymrozeniem oka, aczkolwiek jak mozna chciec usmiercic TAKA gre? Bardzo
dobrze,
> ze rozwija sie co kilka miesiecy, przynajmniej ciagle jest cos nowego do zdobycia/zlozenia/zrobienia.
heh,
dodawanie kilku drobnych zmian co pol roku i ''''wieksze mieszanko'''' raz na rok nazywasz rozwijaniem gry? :o
w sumie gralem
w d2 praktycznie od dnia premiery do patch''''a 1.10 i kolejne wprowadzanie tych ''''kosmetycznych'''' zmian przestalo mnie juz
interesowac... ;-] wole, zeby zaczeli prace nad nastepca Diablo2 niz caly czas odgrzewali te same nalesniki... ;-p


Też chciałbym informacji o nowym Diablo, bo dwójka już czasem mnie nuży, ale lepsze jest dodawanie co jakiś czas czegoś nowego, niż pozostawienie gry samej sobie. To nie UT lub NWN, gdzie każdy może sobie gre rozbudowywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 12:24, trollf napisał:

dodawanie kilku drobnych zmian co pol roku i ''''wieksze mieszanko'''' raz na rok nazywasz rozwijaniem gry? :o


Wszystkie zmiany sa rozwijaniem. Poza tym wole miec kilka malych w roku, niz nie miec ich wcale. Nawet takie drobnostki jak kilka nowych RW.

Dnia 07.10.2005 o 12:24, trollf napisał:

w sumie gralem w d2 praktycznie od dnia premiery do patch''''a 1.10 i kolejne wprowadzanie tych >''''kosmetycznych'''' zmian przestalo mnie juz interesowac... ;-]


Nowy patch = zmiany w postaciach (zazwyczaj :P) = upadek lub wzlot poszczegolnych postaci = nowe buildy :D I na nowo chce sie robic posta/grac (przynajmniej ja to tak odbieramc.

>wole, zeby zaczeli prace nad nastepca Diablo2 niz caly czas odgrzewali te same nalesniki... ;-p

Teraz Blizzowi w glowie kontrola nad WoW + robienie dodatkow, chociaz chodza ploty o planach D3 lub SC2. Nawet jesli, to i tak nie ma co liczyc na premiere przed 2007/8, a do tego czasu mamy D2 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee tam, mowcie sobie co tam chcecie ;-] dla mnie kolejne poprawki do d2 to juz musztarda po obiedzie, tak dlugo w to gralem, ze czuje sie calkowicie syty, by nie okreslic tego terminem ''przejedzony'' ;-]
ale jak Wam to tak bardzo odpowiada, to zycze Wam jeszcze wielu wspanialych poprawek, kompletnego wywalenia do gory nogami wszystkich buildow postaci w kolejnych patch''u, rewolucji w podpakowaniu stworkow typu "immune to physical, immune to magic'' oraz nowych trzydziestu dwu zgloskowych slow runicznych, czyli tego co w D2 bylo (i prawdopodobnie nadal jest) najlepsze... ^_^
niestety, ale moj status w przypadku D2 to juz: retired ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przeczytalam że na poczatku listopada gra pojawi sie w seri Platynowa kolekcja. W zwiazku z tym mam pytanie czy będzie mozna zamowic i kupic tą gre w sklepie cdprojektu i czy bedzie mozna zaplacic wirtualną kasą?
Prosze o odpowiedz bo z tego co widze w zapowiedziach gier Diablo2 sie tu nie pojawia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 17:06, Abi Dalzim napisał:

> Z tego co mi wiadomo w tym dostępnym modzie do singla to były tylko słowa runiczne, natomiast nowej lokacji i super
trójcy
> nie ma?

Nie chodzi mi o mod do 1.11 ale do 1.10 - ten dający słowa z Close BN. Masz może link?


takie mozliwosci daje np. VOLF''S TEST

mozesz go pobrac stad:

http://download10.vel.pl/diablo/VTestPatch.zip

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 14:15, Siddhartha napisał:

takie mozliwosci daje np. VOLF''''S TEST
mozesz go pobrac stad:
http://download10.vel.pl/diablo/VTestPatch.zip
pozdro


Cały czas mnie nie rozumiecie... Po co mi taki mod co daje wszystkie runy u Akary i start każdej postaci z Kostką Horadrimów? Mi są potrzebne tylko słowa z BN... Wiem, że taki mod jest, nawet po polsku, grałem na nim jakieś 7-8 m-cy temu, ale zapomniałem jego nazwy i nie mogę go nigdzie znaleźć. Gdyby ktos jednak wiedział coś o nim, choićby nazwę, to bardzo proszę o pomoc. Pozdro for all.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 16:00, Abi Dalzim napisał:

Gdyby ktos jednak wiedział coś o nim, choićby nazwę, to bardzo proszę o pomoc. Pozdro for all.


Moj kumpel go mial jakos ostatnio, ale chyba nie chodzi pod 1.11b (pod zwykle 1.11 smiga). Jak tylko pojawi sie na GG zagadam i jesli bedzie mial jeszcze to wrzuce na jakis ftp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 15:55, Rayic napisał:

Hamerka lub smiterka need...


Mamy dwóch paladynów ale mimo wszystko cieżko. Już po rybkach :( ale wciąż próbują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.11b wprowadzil chyba *male* utrudnienie do trist. Gdy je robilismy na 1.11 jeszcze na starym ladderze, diablo nie przywolywal panow czelusci, tak jak robi to mef z szkieletami Oo A tu dzis zonk wyszedl.
Wrzucam screeny dla poparcia tej tezy, jeden z dzisiejszej walki i jeden ze starej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 19:11, Rayic napisał:

1.11b wprowadzil chyba *male* utrudnienie do trist. Gdy je robilismy na 1.11 jeszcze na starym ladderze, diablo nie przywolywal
panow czelusci, tak jak robi to mef z szkieletami Oo A tu dzis zonk wyszedl.
Wrzucam screeny dla poparcia tej tezy, jeden
z dzisiejszej walki i jeden ze starej.


Przywoływał już wtedy ;]
Każdy z trójcy kogoś przywołuje, może po prostu zbieg okoliczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 20:13, Daimon_Frey napisał:

Przywoływał już wtedy ;]
Każdy z trójcy kogoś przywołuje,
może po prostu zbieg okoliczności.


Zarowno Baal jak i Diablo wtedy nie przyzywali. Tylko Mef odstawial szopki. Dziwny zbieg okolicznosci :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 22:16, Rayic napisał:

Zarowno Baal
jak i Diablo wtedy nie przyzywali. Tylko Mef odstawial szopki. Dziwny zbieg okolicznosci :|


Ano dziwny. Bo na 1.11 siostra z kumplem byli w tristram i każdy z trójcy kogoś przywoływał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować