Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2007 o 16:29, Graszczur napisał:

> Treść komunikatu: "Jeżeli korzystasz z modemu, to przed połączeniem z
> Battle.net musisz najpierw połączyć się z Dostawcą Usług Internetowych... "
No właśnie. Ja mam identyczny problem. Mam nadzieję, że uda nam się go rozwiązać


Zainstalowałem grę ponownie i niestety nadal nie mogę wejść przez bramkę "euro". Na stronie blizzrda
nie znalazłem możliwości logowania. Przypuszczam iż logowanie z poziomu gry to nie to samo co logowanie na stronie www o czym mówi PapTrevor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

. Przypuszczam iż logowanie z poziomu gry to nie to samo

Dnia 24.04.2007 o 18:01, klaudit napisał:

co logowanie na stronie www o czym mówi PapTrevor.


To prawda, też to zauważyłem, ale czasami jak rejestrowałem się na BN, to musiałem wchodzić na www.Bllizard. i tam podawać swoje dane, może to był po prostu awaryjny tryb rejestrowania, bo coś się zepsuło. Chodzi o to, że nie mogłem połączyć się z siecią. Czekałem pół godziny na załadowanie serwera, i dalej już nie mogłem. Tak działo się z Star Craftem. Dla każdej gry Blizzard rejestracja jest ta sama, więc jak zarejestrujesz się instalując Diablo, to będziesz od razu grać też na BN w Star Crafta. Sprytne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciach

Dnia 22.04.2007 o 21:03, Klimos napisał:

Oprócz tego, jakoś tak
ze dwa miesiące temu, tuż przed tym jak wróciłem do gry na BattleNecie miała miejsce obława
na klonowane przedmioty. Nie wiem dokładnie o co chodziło, bo ponownie zacząłem grać w niedługo
po tej akcji, ale przez pewien czas słyszało się wszędzie narzekania graczy, że poznikały im
przedmioty z kont.


IMO chodziło o buga, że robiło się w grze laga i dzięki temu wychodziły 2 takie same przedmioty. Teraz jest to naprawione. Nie wiem czy to o to chodzi i czy to prawda ale takie ploty slyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - Czy sztuczka z odzyskaniem ciała po śmierci (Wyjście z gry i ekwipunek leży w mieście) działa również w trybie Battle.net? A komendy players x?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 12:43, Graszczur napisał:

Czy sztuczka z odzyskaniem ciała po śmierci (Wyjście z gry i ekwipunek leży w mieście) działa również w trybie
Battle.net?

Tak

Dnia 25.04.2007 o 12:43, Graszczur napisał:

A komendy players x?

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

. Strategia napisana kiedyś przeze mnie :)

Uważam, że majlepszą strategią na postać jest rozwijanie wszystkich czarów po kolei, ponieważ wszystkie moga się przydać, zresztą nie ma chyba tak, że można tylko jedna gałąż rozwinąc!?

Moją ulubioną postacią jest Paladyn. Paladynem wymiatałem wszystko. teraz gram Druidem, gdyż wilkołak to naprawdę świetna rzecz. myślę, że niedżwiedż nie jest aż tak czarujący. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 20:19, PapTrevor napisał:

Uważam, że majlepszą strategią na postać jest rozwijanie wszystkich czarów po kolei, ponieważ
wszystkie moga się przydać, zresztą nie ma chyba tak, że można tylko jedna gałąż rozwinąc!?

A słyszałeś kiedyś takie powiedzenie, że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego? Dobrze rozwinięta postać w Diablo 2 ma 4-5 umiejętności zmaksowanych, co z różnymi plusami z ekwipunku daje jej 40-50 poziom. Jeżeli rozwiniesz wszystkie umiejętności po trochu, to na hellu będziesz leżał i kwiczał.

Dnia 25.04.2007 o 20:19, PapTrevor napisał:

Moją ulubioną postacią jest Paladyn. Paladynem wymiatałem wszystko. teraz gram Druidem, gdyż
wilkołak to naprawdę świetna rzecz. myślę, że niedżwiedż nie jest aż tak czarujący. ;)

Każda postać coś w sobie ma i każda postać dobrze rozwinięta z dobrym ekwipunkiem będzie wymiatać na hellu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 20:19, PapTrevor napisał:

Uważam, że majlepszą strategią na postać jest rozwijanie wszystkich czarów po kolei, ponieważ
wszystkie moga się przydać, zresztą nie ma chyba tak, że można tylko jedna gałąż rozwinąc!?

Taka "wszechstronność" może się sprawdzić w D2 grając Normal (pierwszy poziom trudności).
Ale na wyższych poziomach trudności nie sprawdza się.
Zakładając, że masz ograniczone możliwości szkoleniowe żołnierz, który jest trochę artylerzystą (umie załadować działo ale nie umie dobrze wycelować), trochę strzelcem (trafi przeciwnika z odległości 10m krótką serią z broni maszynowej), trochę komandosem (rozwali 3 przedszkolaków równocześnie), trochę ... - jest do niczego.
Nasz wojaczek będzie sobie radził na najłatwiejszym poziome trudności.
Na koszmarze najsłabszy potworek ma 34 lvl a na hellu 67 lvl. Potworki oprócz wysokiego lvl mają dobre wyszkolenie w swoim fachu.
Jeśli masz możliwość rozwiń dobrze postać w jednej profesji i graj na BN w grupie (nie ma wtedy problemu niewrażliwych na coś potworków).
Na singlu rozwiń jakąś dodatkową profesję uzupełniającą (1pkt + pkty za itemy) i najemnik.
Nie trzeba się tego kurczowo trzymać ale zbyt wszechstronna postać nie jest w niczym bdb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KLIMOS< JADAM
Napewno duzo gracie w DII. Grałem tylko raz na poziomie wyzszym, był to chyba normal, albo koszmar. Faktycznie nie umiałem w ogóle grać, i ginąłem z ręki zoombi. Jestem nie przygotowany do gry dla najlepszych, jak np. na BN. Chyba dlatego, że za mało czasu poświęcałem tej grze. Czasami widziałem, jak ludzie grają w D i jestem naprawdę pod wrażeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 20:19, PapTrevor napisał:

wilkołak to naprawdę świetna rzecz. myślę, że niedżwiedż nie jest aż tak czarujący. ;)

Nie lubię niedźwiedziołaka. Przez swoją powolność i niedołężność jest czasem mniej użyteczny niż druid w ludzkiej postaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 08:43, XardasiK napisał:

> Też się zarejestrowałem bezpośrednio z gry. Ale teraz nawet wejść w battle.net nie mogę


Wyslalem Ci na gadu-gadu wiadomosc z adresem do pewnego forum (forum klanu w ktorym jestem
;P). A dokladniej do poradnika, napisanego przez moja kolezanke z klanu, ktory opisuje jak
polaczyc sie przez proxy. Jednemu uzytkownikowi juz pomogl, mam nadzieje, ze tobie tez pomoze.
;)

Na forum bedziesz sie musial zarejestrowac, zeby przejrzec :)


Xar jak ty to robisz ze jestes wszendzie i dajesz rade???
aha i jeszcze jak sie tym proxy posługigwac??
i so to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 14:05, Graszczur napisał:

Jak byście mi polecili rozwinąć mojego Druida?

Czy można teraz rozumieć, że nareszcie połączyłeś się z BN (Europe) i jedyny twój problem to rozwój postaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 23:30, jadam napisał:

> Jak byście mi polecili rozwinąć mojego Druida?
Czy można teraz rozumieć, że nareszcie połączyłeś się z BN (Europe) i jedyny twój problem to
rozwój postaci?

Owszem, połączyłem się dzięki pomocy Ajantisa.
( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2936&pid=539 )
A rozwój postaci raczej problemem nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ze się wtrącam, naprawdę bardzo przepraszam, przepraszam jak najmocniej, najmocniej przepraszam, przepraszam z całej siły, strasznie preprzszam, przepraszam, przepraszam, przepraszam, przepraszam, przepraszam, przepraszam,przepraszam,przepraszam,przepraszam, ale muszę to powiedzieć, grafikę masz tylko jedną!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak ci nie pasuje to kup nawą kartę, zresztą chyba u wszystkich jest taka sama! :)

Proszę o to, aby nie degradować mojej rangi, najmocniej za wszystko przepraszam, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować