Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 26.05.2007 o 21:08, DCVer napisał:

Warto robić Enigmę w unikalnej zbroi Black Hades (Chaos Armor)? 840 def. Można w ogóle robić
słowa w unikatach?


Nie mozna robic słow runicznych w unikatach, przedmiotach setowych, czy tez magicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 21:28, XardasiK napisał:

Nie mozna robic słow runicznych w unikatach, przedmiotach setowych, czy tez magicznych.


Hmm niedobrze. To na co najbardziej opłaca się wykorzystać takie sloty? I dla jakiej postaci byłby taki armor najlepszy? Z tego co zauważyłem prawie wszędzie wrzuca się chyba jakieś unikalne klejnoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w gramowo-oficjalnym wątku na temat gry Diablo 2: Pan Zniszczenia!


Wielu z Was jest stałymi bywalcami tego tematu, nasze grono jednak się ciągle zwiększa. Nasza kochana gra wciąż znajduje się wśród najlepiej sprzedających się gier. Jest to temat ogólny i większość z problemami jest odsyłana tutaj więc chciałbym aby w tym temacie można było znaleźć wszelkie potrzebne informacje.

Oficjalnym polskim serwisem gry jest KARCZMA DIABLO II - http://diablo2.gram.pl

To w niej znajdziecie kompendium wiedzy, jeśli czegoś brakuje to napisz o tym, a postaramy się uzupełnić zapasy. Szukasz artykułów, recenzji, strategii, najnowszych informacji z pierwszej ręki, bogatego zbioru plików, screenshotów, wejdź do Karczmy.

Adres do redakcji - redakcja@diablo2.gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 11:54, Silveren napisał:

Kurczę dlaczego w II akcie lokacje które odkryłem, zakryły się i się trochę pozamieniały miejsca
i się tak jakby przekształciły ???



W diablo 2 zawsze jak zaczynasz nowa rozgrywke, i nie chodzi mi tu o nowa postac , i niewazne czy singiel czy multi , swiat tworzony jest od nowa, czyli lokacje genreowane sa na nowo za kazdym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 08:31, Pezo napisał:

W diablo 2 zawsze jak zaczynasz nowa rozgrywke, i nie chodzi mi tu o nowa postac , i niewazne
czy singiel czy multi , swiat tworzony jest od nowa, czyli lokacje genreowane sa na nowo za
kazdym razem.

Na Singlu jak grasz tą samą postacią i nie zmieniasz poziomu trudności świat jest zapamiętywany wraz z jego mapą. Pamiętam zresztą kiedyś porady do "mef runów" dla singlowców (ta, ktoś takie napisał), które opierały się na przeładowywaniu mapy mefista na piekle tak długo, aż ścieżka z wp do kazamatów lvl3 była jak najkrótsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 08:31, Pezo napisał:

> Kurczę dlaczego w II akcie lokacje które odkryłem, zakryły się i się trochę pozamieniały
miejsca
> i się tak jakby przekształciły ???


W diablo 2 zawsze jak zaczynasz nowa rozgrywke, i nie chodzi mi tu o nowa postac , i niewazne
czy singiel czy multi , swiat tworzony jest od nowa, czyli lokacje genreowane sa na nowo za
kazdym razem.


Kurde, czy wszyscu uważają mnie tutaj za prymitywa ? :/ Gram postacią która jest w połowie III aktu i jestem ciekawy dlaczego mi się mapa w drugim akcie ot co, zresetowała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 08:31, Pezo napisał:

> Kurczę dlaczego w II akcie lokacje które odkryłem, zakryły się i się trochę pozamieniały
miejsca
> i się tak jakby przekształciły ???


W diablo 2 zawsze jak zaczynasz nowa rozgrywke, i nie chodzi mi tu o nowa postac , i niewazne
czy singiel czy multi , swiat tworzony jest od nowa, czyli lokacje genreowane sa na nowo za
kazdym razem.


A zresztą napisałem że te mapy już odkryłem dlatego się pytam czemu tak się stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 14:00, LordYoghurt napisał:

Dzieje się tak po zainstalowaniu najnowszej poprawki do gry. Zawsze. Poza tym - nie wszyscy
uważają cię za prymitywa. Przynajmniej nie ja.


No może za bardzo uogólniłem z tym prymitywem ;). Ale to co mówisz nadal nie jest rozwiązaniem tego problemu. Jak kupiłem i włączyłem diablo II to od razu wszedłem na internet aby mi się automatycznie zainstalował patch.
Po prostu jestem ciekawy dlaczego tak się stało.

Czy to może być wina tego że zdefragmentowałem (wcześniej nie analizując dysku) jeden plik z diablo II pomimo iż tego nie zalecano.

Niech się ktoś wypowie kompetentny, prosię xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach




Dnia 27.05.2007 o 15:25, Silveren napisał:

Po prostu jestem ciekawy dlaczego tak się stało.

Czy to może być wina tego że zdefragmentowałem (wcześniej nie analizując dysku) jeden plik
z diablo II pomimo iż tego nie zalecano.

Niech się ktoś wypowie kompetentny, prosię xD

A może pograłeś chwilę inną postacią, wtedy dla poprzedniej postaci lokacje się resetują. ( mówimy tu singlu ? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 20:52, zebara napisał:





> Po prostu jestem ciekawy dlaczego tak się stało.
>
> Czy to może być wina tego że zdefragmentowałem (wcześniej nie analizując dysku) jeden
plik
> z diablo II pomimo iż tego nie zalecano.
>
> Niech się ktoś wypowie kompetentny, prosię xD
A może pograłeś chwilę inną postacią, wtedy dla poprzedniej postaci lokacje się resetują. (
mówimy tu singlu ? )



Nie to też nie to. Kurczę, naprawdę nikt nie potrafi rozwikłać tej zagadki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile jest warty Potężny Ondal - Iglicowy Hełm z zestawu Niebiańscy Bracia? Bo bym chciał kupić coś takiego i nie dać się wyrolować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 17:58, destro177 napisał:

Ile jest warty Potężny Ondal - Iglicowy Hełm z zestawu Niebiańscy Bracia? Bo bym chciał kupić
coś takiego i nie dać się wyrolować:)

ym może 3 dobre runy wystarczą to zależy od upodobania sprzedającego ale nie daj się oszukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, wie ktoś może o co chodzi z tymi grand charms ?? Chodzi o skillery (+1 do umiejętnościi) ?? Podobno jak skiller albo grand charm jest z 42 lvl to mixując go z 3 pgms otrzymujemy znacznie lepsze?? Jeśli ktoś się orientuje to prosze o odpowiedź, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zbroję Trupi Żal (1150 obrony) i mogę zrobić w niej gniazdo. Co lepiej wstawić? PG z 24 do MF czy runę +30% obrony? A może coś jeszcze innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 12:00, destro177 napisał:

Mam zbroję Trupi Żal (1150 obrony) i mogę zrobić w niej gniazdo. Co lepiej wstawić? PG z 24
do MF czy runę +30% obrony? A może coś jeszcze innego?


Zasadniczo ta zbroja jest nic nie warta i szkoda w niej robić gniazdo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.06.2007 o 15:19, Alien1981 napisał:

Zasadniczo ta zbroja jest nic nie warta i szkoda w niej robić gniazdo.

Ale ja opieram się głównie na tym co znajdę, i póki co ta jest najlepsza jaką znalazłem. A czemu jest taka zła? To jaka by była lepsza? Po prostu się nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować