Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2007 o 09:39, Wajsien napisał:

No niestety lagi śa normalka w dioablo II. a jak duzo osob to naprawde jest czsami nie fajnie.
co do diablo jedynki to ni ewiem bo na bn w nim ni egram. a jeszcze ytanie internet... masz
neostrade czy radiowy?

Gram w DII, a nie jedynkę. A internet mam z kablówki Aster i zero problemów.
Szkoda że taki jest problem z taką prostą grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heheh fajne bajki opowiadasz...każdy kt ogra w d2 miał lagi.... jeszcze ni espotkalem osoby co by ni e miala...no ale mów co chcesz .... i co ma do lagów to ze diablo jest prosta gra?? pfff n/c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 09:47, Wajsien napisał:

heheh fajne bajki opowiadasz...każdy kt ogra w d2 miał lagi.... jeszcze ni espotkalem osoby
co by ni e miala...no ale mów co chcesz .... i co ma do lagów to ze diablo jest prosta gra??
pfff n/c

Jakie bajki? Chodzi mi o to, że w innych grach nie mam lagów i tyle. Może mnie źle zrozumiałeś.
A że jest prosta, w sensie że mało się dzieje na ekranie w stosunku do innych gier np. rtsów z wieloma jednostkami na mapie w 3D. Mogliby zoptymalizować kod DII żeby nie utrudniać graczom życia.
do zobaczenia w mrocznym świecie d2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 06.08.2007 o 10:00, Wichrun napisał:

do zobaczenia w mrocznym świecie d2



a kim grasz ?

szukam kilka osób do gry... bo na piekle na 52 "troszku" sobie nie radze ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram Palem, zealotem 63 lvl.
Ale na razie też na hellu nie bardzo mi idzie :D
Głównie przez słabe resy...

niestety gram sporadycznie, więc wolę się nie umawiać na granie, bo rzadko mam czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 11:20, Palmerex napisał:

Jak mozna miec slabe resy palkiem ?


Zealoty niestety maja taki problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokazuje poziom postaci i ilość punktów doświadczenia, które zdobyła. Prawdę mówiąc - nic specjalnego. Osobiście bardzo mi brakuje w nim ilości pokonanych postaci innych graczy i czasu, który gracz poświęcił na postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 20:25, LordYoghurt napisał:

Pokazuje poziom postaci i ilość punktów doświadczenia, które zdobyła. Prawdę mówiąc - nic specjalnego.
Osobiście bardzo mi brakuje w nim ilości pokonanych postaci innych graczy i czasu, który gracz
poświęcił na postać.


dokładnie tak samo myślałem jak to zobaczyłem nie chciało mi się wierzyć że to tylko ilośc zdobytego exp a tu proszę jednak to prawda. thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polacy mnie dobijają. Gdzie nie wejdziesz na serwer ,w którym sprzedaje coś polak odrazu chce przyciac. Najczęściej widze jak sprzedają czako i próbują wcisnąć kaptur ze szmaragdem. I przez takich debili normalni polacy są źle postrzegani :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 09:51, RedSqll napisał:

No Polacy to niezle medy :-) mnie jeden tez chcial przyciac ;-) Ale wg mnie Ruskie sa gorsi
:-p


Ruscy są gorsi??Ja nigdy ruskiego nie spotkałem xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 10:18, Nertis napisał:

Ruscy są gorsi??Ja nigdy ruskiego nie spotkałem xD.


Najczęściej spotyka sie Niemców i Polaków.. ach ten słynny zwrot: "lol, ger?" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś może assasian na kopnięcie? Jeśli tak, to jakie jest dla niej najlepsze eq? Oraz jakie skile rozwijać?


A moderatorzy karczmy niech zajrzą do zbrojowni, bo dziś zauważyłem karygodny błąd, mianowicie shadow dancer może mieć 1-2 do cienia, a nie 1 jak to macie napisane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalem sobie Diablo II - Lord of Destruction gralem normalne przez jakis tydzien później zainstalowalem sobie patch 1.09d i tez normalnie działało zainsalowalem patch 1.11b i nie dziala ;/
blad : unhandled exception access_violation (c0000005)
Prosze o pomoc niewiem co mam zrobic ;/

20070809145813

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować