Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2007 o 22:54, Deejay napisał:

Za co mogę teraz dostać czako?


Grasz na ld czy na nld??Jeśli grasz na ld to dostaniesz gdzieś ist''a jak ma gdzieś defa około 115 ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 23:07, Nertis napisał:

Grasz na ld czy na nld??Jeśli grasz na ld to dostaniesz gdzieś ist''a jak ma gdzieś defa około
115 ;P

Gram na ld. chyba źle mnie zrozumiałeś. To ja chcę kupić czako :) A ista nie mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 23:53, Deejay napisał:

Gram na ld. chyba źle mnie zrozumiałeś. To ja chcę kupić czako :) A ista nie mam :P


Hmmmm.Jeśli poszczęści ci się to kupisz za mal''a.Jeśli widzisz serwer ,gdzie koleś sprzedaje za np.Um''a to prawie napewno jest to kant (bedzie ci chciał wcisnąć kaptur ze szmaragdem :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

da się odzyskać cd keya z hasła i loginu? chodzi mi o samego keya do lod''a bo pękło pudełko i przez roztargnienie wyrzuciłem ;/ narazie nie ma problemu, mogę grać... gorzej będzie po reinstalce windy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 23:57, Nertis napisał:

Hmmmm.Jeśli poszczęści ci się to kupisz za mal''a.Jeśli widzisz serwer ,gdzie koleś sprzedaje
za np.Um''a to prawie napewno jest to kant (bedzie ci chciał wcisnąć kaptur ze szmaragdem :P)


Cholera, kiedyś Czako kosztowało Pula, słabsze i za Lema można było kupić.
Fakt, że ja już od dłuższego czasu nie gram w D2, ale znajomy (który gra :-)) wspominał, że teraz po resecie laddera ceny są już podobno normalne. Jeśli Ist za Czako jest normalne, to ja chyba nieprędko wrócę do tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 10:44, Dann napisał:

Cholera, kiedyś Czako kosztowało Pula, słabsze i za Lema można było kupić.
Fakt, że ja już od dłuższego czasu nie gram w D2, ale znajomy (który gra :-)) wspominał, że
teraz po resecie laddera ceny są już podobno normalne. Jeśli Ist za Czako jest normalne, to
ja chyba nieprędko wrócę do tej gry.


Na nld to kupisz za pul''a. Był niedawno reset ladera ,więc wszystko jest drogie na ld.Może gdzieś za miesiąc-2 miesiące bedzie tyle kosztował,ale narazie wszystko jest drogie ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 12:19, Nertis napisał:

Na nld to kupisz za pul''a. Był niedawno reset ladera ,więc wszystko jest drogie na ld.Może
gdzieś za miesiąc-2 miesiące bedzie tyle kosztował,ale narazie wszystko jest drogie ;P.


Nie gadaj ... za 2-3 miesiące to Czako będzie kosztowało ze 3-4 isty, albo i więcej, bo każdy będzie miał tego w bród. Tak było poprzednim razem : ceny poszły tak bezsensownie w górę, bo zbyt długo nie było resetu i coraz więcej ludzi zaczynało mieć po kilkadziesiąt istów w skrytkach , w dodatku 3/4 kopiowanych.
Coś mi się wydaje, że normalne ceny raczej już nie wrócą, chyba że Blizz naprawdę zrobi coś for good z tymi duperami i sklepami we stylu RPG-shop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze poszukasz z google, to znajdziesz programy, dzięki którym można odczytać serial z już zainstalowanej gry. Zazwyczaj nie są one wykorzystywane w sczytnych celach, ale tobie powinny pomóc. Linków z wiadomych powodów nie podam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 16:23, tosz napisał:

czy czarodziejka może żucić czar UROK na swoją broń ?

Może, co więcej - będzie on większy, niż jakby użyła go na innym graczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 15:06, XardasiK napisał:

> Ja powtorze swoj apel. Ma ktos dobra strategie do assy na ''lot smoka'' ? Chodzi mi glownie

> o eq.

Mogę Cię uraczyć strategią w języku angielskim, ale nie wiem, czy takowa będzie Cię satysfakcjonować
;p


No to czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 21:13, Biały murzyn napisał:

Ja grałem w tą grę i jest kozacka. Fajny Hak n Slesz. Grałem berbarzyńcom.

Mam oryginał.


Pozwól, że cię lekko poprawię. Hack''n slash się piszę. No i co z tego, że masz oryginał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 23:43, tomoliop napisał:

Pozwól, że cię lekko poprawię. Hack''n slash się piszę. No i co z tego, że masz oryginał?

nie musisz go poprawiać bo i tak już ma bana... ;]

BTW już pytałem, ale może ktoś coś innego wymyśli - potrzebuję czako. co mogę za nie zaoferować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 00:14, Deejay napisał:

BTW już pytałem, ale może ktoś coś innego wymyśli - potrzebuję czako. co mogę za nie zaoferować.


A co masz do zaoferowania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.08.2007 o 00:14, Deejay napisał:

BTW już pytałem, ale może ktoś coś innego wymyśli - potrzebuję czako. co mogę za nie zaoferować?


Jak Cie stać to mam perfa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować