Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2007 o 16:23, pizmak666 napisał:

i jeszcze Abi co do odpowiedzi twojej na posta rzezima, mówiłeś coś o dużej skrzynce i cofaniu
pkt... skąd można ściągnąć takiego moda (jakbyś linka podał ; ))

Ten mod to Plugin i można go ściągnąć z www.diablo2.phx.pl , on się dość trudno instaluje, więc poczytaj tam na forum jak się go instaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 22:55, pizmak666 napisał:

no thx, a jakbyś tak jeszcze powiedział o który plugin chodzi, to byłoby super (w sensie nazwę
podać)

Ten mod tak się nazywa , właśnie Plugin , o ile się nie mylę to chyba ma w nazwie jeszcze literę Y / chyba Plugin Y/ . A tak nawiasem mówiąc to jestem dziewczyną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem otóż:
wróciłem do d2 po ponad 3 miesięcznej przerwie i teraz tak konto pamiętam i hasło oczywiście postaci nie ma a gdy chę stworzyć nową i wpisuję nazwe to mi wyskakuje że jest już w użyciu, czyli znaczy to że jednak nie mam skasowanej postaci, więc czy da sie po samym nicku dojśc jaka jest nazwa konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 16:29, Iroks1 napisał:

mam problem otóż:
wróciłem do d2 po ponad 3 miesięcznej przerwie i teraz tak konto pamiętam i hasło oczywiście
postaci nie ma a gdy chę stworzyć nową i wpisuję nazwe to mi wyskakuje że jest już w użyciu,
czyli znaczy to że jednak nie mam skasowanej postaci, więc czy da sie po samym nicku dojśc
jaka jest nazwa konta?


Eee...sprecyzuj to ,bo troszkę nie zrozumiałem :P.
Chodzi ci o to ,że chcesz odzyskać postać??Jeśli dobrze pamiętam to postacie są kasowane po 2 miesiącach od ostatniego logowania się na nią...może nick jest w bazie danych ,ale postaci nie odzyskasz :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 18:49, Iroks1 napisał:

bo w bazie danych postaci moja stra psotać jest teraz nie pamiętam nazwy konta więc jak znając
nick poznać nazwę konta


Chyba ci się nie uda odzyskać w ten sposób konta ;(...byś musiał się bawić w proszenie Blizzard''a itp. ale to moim zdaniem za dużo zachodu...a gra od początku jest bardzo ciekawe ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak bym poznał nazwe konta do którego przypisana jest postać to bym sobie hasło przypomniał ale jak sie nie da cóż szkoda tej czarki na 82 levlu z fajnymi itemami :)

acha da sie jakoś odpalić diablo bez płyty w napedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 20:56, Iroks1 napisał:

acha da sie jakoś odpalić diablo bez płyty w napedzie?

tak da się, był jakiś program który to umożliwiał, ale nie kojarzy nazwy ani miejsca skąd go wziąć. ale portale o diablo na pewno pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>jak bym poznał nazwe konta do którego przypisana jest postać to bym sobie hasło przypomniał ale jak sie nie da

Dnia 30.10.2007 o 20:56, Iroks1 napisał:

cóż szkoda tej czarki na 82 levlu z fajnymi itemami :)


Ale jak nie grałeś trzy miesiące w Diablo to już pewnie postać wygasła :P...Ja mam 89 druida i 82 paladyna i co jakiś czas wchodzę na te postacie ,żeby mi nie wygasły ;).

Dnia 30.10.2007 o 20:56, Iroks1 napisał:

acha da sie jakoś odpalić diablo bez płyty w napedzie?


Ja zrobiłem sobie obraz na kompie i płytka się nie męczy już w napędzie ;).Jest wiele exe''ów ,które umożliwiają grę bez CD ,ale wtedy na pewno nie będzie kilku elementów (typu muzyka :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde mam problem, nie działa mi ten Plugin z innym modem. zrobiłem wszystko jak jest podane w instrukcji co wyżej podał Rzezim i nadal nie chce diabełek działać... mógłby ktoś pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 11:24, rtyrtyrty napisał:

mam maly problem... moze i glupie pytanie ale... nie moge w 2 akcie znalezc swiatyni żmijoszponów..
szukam juz 5 dni bez przerwy


lol? ^^
Świątynia ta znajduje się w dolinie węży za zaginionym miatsem, na samym środku jest wejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 11:24, rtyrtyrty napisał:

mam maly problem... moze i glupie pytanie ale... nie moge w 2 akcie znalezc swiatyni żmijoszponów..
szukam juz 5 dni bez przerwy


Lol O_o.Pierwszy raz słyszę coś takiego xD.Choć bez przerwy przy jednej ścianie w jednym kierunku...w końcu znajdziesz przejście ;).Oczywiście przejście jest z Zaginionego Miasta do Doliny Węży xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 09:04, Oloninho napisał:

Mam pytanko, dla paladyna przydatne są umiejętności defensywne?


Powiem ci ,że ich bardzo rzadko się używa...ale aura defensywna "wigor" jest bardzo przydatna :P (syenergia dla młotków + dość szybkie dojście do czegoś bez pomocy enigmy ,no i łatwa ucieczka przy problemie z pokonaniem mobów :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować