Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 24.11.2007 o 18:47, truptus napisał:

W co ładować punkty bo mam już na max. włucznię z kości,zęby i ducha kości

Jeśli to boner ma być to dawaj w synergie, czyli ściane z kości i więzienie to da ci dodatkowo synergie do tarczy z kości w którą 1 lvl do dojścia musisz dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 10:26, BoloMaster napisał:

czy jest możliwość obejrzenia wszystkich filmów z Diablo II LoD bez przechodzenia gry?


Nistety nie. Przechodzisz gre albo nici z filmów. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 10:26, BoloMaster napisał:

czy jest możliwość obejrzenia wszystkich filmów z Diablo II LoD bez przechodzenia gry?

jest musisz poszukac po stronach programy otwierające archiwa .mpq

ale i tka jest lepiej pograćbo filmy są nudne (no z 5 aktu tylko mi sie podobały)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 14:54, Draxvoxdor napisał:

No dużo lepiej sie gra na battlenecie i nie nudzi się;] W 7,5 godziny wbiłem 20 lvl i przeszedłem
do 5 aktu;] Dobry jestem xD

W jeden dzień można przejść Diablo ;> . Battlenet rządzi!!!!

Mam takie pytanie: Czy Diablo II chodzi na końcie z ograniczeniami? No bo kiedys słyszałem że nie, a ja niestety nie mam uprawnień administratora :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 15:00, DartiReviMaster napisał:

Mam takie pytanie: Czy Diablo II chodzi na końcie z ograniczeniami? No bo kiedys słyszałem
że nie, a ja niestety nie mam uprawnień administratora :(

nigdy o czymś takim nie słyszałem... jak diablo robili, to nikomu się nie marzył XP ani nic takiego(zakładam że masz XP) więc sądze że byłoby to dziwne, gdyby takie ograniczenie istniało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 15:03, pizmak666 napisał:

nigdy o czymś takim nie słyszałem... jak diablo robili, to nikomu się nie marzył XP ani nic
takiego(zakładam że masz XP) więc sądze że byłoby to dziwne, gdyby takie ograniczenie istniało

Wiesz, pewnie masz racje. Ale słyszałem od kolegi że mu nie działało ;/. Będe musiał rzucić na to okiem. Ale ja nic na to nie poradzę że mam takie walnięte rodzeństwo że nie pozwalają mi być adminem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 15:00, DartiReviMaster napisał:

Mam takie pytanie: Czy Diablo II chodzi na końcie z ograniczeniami? No bo kiedys słyszałem
że nie, a ja niestety nie mam uprawnień administratora :(


Jeśli się nie mylę wcześniej było o tym mówione...ale to dotyczyło laptopów :P.Jeśli masz normalnego kompa nie powinno ci to robić różnicy ,czy jesteś administratorem ,czy nie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 14:54, Draxvoxdor napisał:

No dużo lepiej sie gra na battlenecie i nie nudzi się;] W 7,5 godziny wbiłem 20 lvl i przeszedłem
do 5 aktu;] Dobry jestem xD

łeee słaby jesteś ja w podobny czas (ale napewno nie wyrzszy czas niz 7,5 godz) nabiłem 34:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 18:16, truptus napisał:

> No dużo lepiej sie gra na battlenecie i nie nudzi się;] W 7,5 godziny wbiłem 20 lvl i
przeszedłem
> do 5 aktu;] Dobry jestem xD
łeee słaby jesteś ja w podobny czas (ale napewno nie wyrzszy czas niz 7,5 godz) nabiłem 34:P


LoL?? Przebijacie się lewelami jakie zdobyliście xD.Zależy od teamu i ogólnie wszystkiego jak szybko zdobędziesz lewel :P. Mi się np. udało nabić w kilka godzin 70 lewel (a to naprawdę żaden problem na bt :P)...więc się nie przebijajcie lewelami ,bo to wygląda jak kłótnia przedszkolaków :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 18:16, truptus napisał:

> No dużo lepiej sie gra na battlenecie i nie nudzi się;] W 7,5 godziny wbiłem 20 lvl i
przeszedłem
> do 5 aktu;] Dobry jestem xD
łeee słaby jesteś ja w podobny czas (ale napewno nie wyrzszy czas niz 7,5 godz) nabiłem 34:P

ja w 11 godzin nabilem 56 lvl od poczatku jak gralem mam juz zaliczony normal teraz czekam na koszmar , no i mam jescze nerkros do ktorego bijlem 2 lvl kolo 3 godzin mam teraz nim 82 lvl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie 90 lvl można nabić nawet w 2 godziny, potrzebny jest do tego zgrany team i tak jeśli mamy np 5 lvl i jesteśmy już na helu wystarczy dobry UT i chwila moment jest 90 lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i wolniej nabijam levele ale mam lepszy słownik xD
PS: Kurna niezły jest summoner. Na 25 lvlu(tym razem bez czarodziejki co wali strzałkami lodu dookoła siebie, 400 ea;P) zabijałem bez problemu szkieletami przeciwników w obszarze koło diablo;] Potem szkielety blokowały diablo,a wszyscy naparzali go dookoła;] A i mam takie pytanie czy jeśli jest na przykład 5 ludzi to boss ma 5x tyle życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 19:23, slfi napisał:

Panowie 90 lvl można nabić nawet w 2 godziny, potrzebny jest do tego zgrany team i tak jeśli
mamy np 5 lvl i jesteśmy już na helu wystarczy dobry UT i chwila moment jest 90 lvl.

Zgadzam sie ;], jeśli byłbyś w piątym akcie i naparzał ciągle w potwory szybko byś zdobył 90 lv xD. Ale gre przechodzi sie dłużej niż w 2 godz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 10:26, BoloMaster napisał:

czy jest możliwość obejrzenia wszystkich filmów z Diablo II LoD bez przechodzenia gry?


Nie. MUsisz pokolei przejść wszystkie akty, aby obejrzeć film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 14:01, mateuszbanach0 napisał:

> czy jest możliwość obejrzenia wszystkich filmów z Diablo II LoD bez przechodzenia gry?


Nie. MUsisz pokolei przejść wszystkie akty, aby obejrzeć film.

Ino jest. Obejrzeć na youtube;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bawię się teraz w robienie necrosa na szkielety. I mam kilka pytań, bo ostatnio takiego robiłem na 1.09.
1. Jaka jest maksymalna liczba przuwołanych wojowników, a jaka magów?
2. Jaka, według Was, jest najlepsza klątwa dla takiego necro?
3. Czy najemnik nadal z Mocą?
Pytam dlatego, że gram na 1.11 i nie wiem co się pozmieniało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 17:28, Draxvoxdor napisał:

Ino jest. Obejrzeć na youtube;]


Są jeszcze inne sposoby :P...ale ja ich głębiej nie znam ;).
Powiem szczerze ,że tylko oglądałem filmik kończący grę...jakoś innych nie chciało mi się oglądać xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować