Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2007 o 21:43, truptus napisał:

Mógł by mi ktoś napisać z kąt można ściągnąć maphacka??? i jak go zainstalować


Eee...a maphack to nie czit??Radzę nauczyć się grać bez tego programu :P...szukanie to jest jeden z elementów tej gry ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałam króciutki comment na Twoim gramsajcie, żeby nie offtopować tutaj :)
Diablo o ile pamiętam, można sobie było wrzucić na dysk, jak się ma miejsce. Ale może sie mylę. Ja chyba miałam obraz, bo tak często grałam, że nawet jak miałam dwa płyty kupione, to mi się wydawało, że je "zużyję" LOL
pozdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 02:28, shelion napisał:

Ja chyba miałam obraz, bo tak często grałam, że nawet jak miałam dwa płyty kupione, to mi się
wydawało, że je "zużyję" LOL

Ja też jade na obrazie, choć mam 3 orginalne płyty to moja nagrywarka odmówiła posłuszeństwa, została nam jedna mi i bratu na 2 kompy, więc zrobiłem obraz a jemu 3 płyty wystarczą na długo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mógł mi wytłumaczyć dokładnie jak i co mam zrobić żeby zagrać w battle necie? Czy można grać postacią z pojedyńczego trybu gry? I czy t postać się zapisuje, czy będzie za każdym razem gry w necie od nowa grać? Chętnie pogram przez neta z kimś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tworzysz sobie konto, postać na battlenecie, z signla nie da sie przenieść. Jak pograsz troche dłużej to postać się uaktywni na stałe, jak nie to będzie wygasała po 10 dniach od ostatniego loga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 10:25, choper napisał:

Czy mógł mi wytłumaczyć dokładnie jak i co mam zrobić żeby zagrać w battle necie? Czy można
grać postacią z pojedyńczego trybu gry? I czy t postać się zapisuje, czy będzie za każdym razem
gry w necie od nowa grać? Chętnie pogram przez neta z kimś :)


Do tego co mówił Draxvoxdor mogę jeszcze dodać ,że chyba możesz grać swoją postacią z singla ,ale na otwartym battelnecie (radzę tam nie czitować ,bo może ci grozić ban na cd-key :P)...dodam ,że tam czitowsto się szerzy (więc lepiej grać na zamkniętym ;) ).Po przegraniu dwóch godzin nową postacią uaktywnia się ona ,ale gdy na nią nie wchodzisz około 2 miesięcy postać wygasa :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 11:01, Nertis napisał:

nową postacią uaktywnia się ona ,ale gdy na nią nie wchodzisz około 2 miesięcy postać wygasa
:P.


Dokładnie to po 3 miesiącach od ostatniego logowania wygasa.
W praktyce nie wiem o co chodzi z tym wygaśnięciem. Jak się zalogowałem na postać, która wygasła, to przywracała ona swój stan normalny i nie było problemów z graniem, limit się przedłużał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 11:31, Choinix napisał:

Dokładnie to po 3 miesiącach od ostatniego logowania wygasa.
W praktyce nie wiem o co chodzi z tym wygaśnięciem. Jak się zalogowałem na postać, która wygasła,
to przywracała ona swój stan normalny i nie było problemów z graniem, limit się przedłużał...


Ja sam nie wiem jak z tym dokładnie jest ;).Byłem przekonany ,że wygasa po dwóch miesiącach ,bo kumpel kiedyś nie wchodził na postać z 2,5 miesiąca i patrzy...postać mu wygasła i nie mógł już nią grać :P.Więc wolę nie ryzykować i przed drugim miesiącem zalogować się ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 12:05, Nertis napisał:

Ja sam nie wiem jak z tym dokładnie jest ;).Byłem przekonany ,że wygasa po dwóch miesiącach
,bo kumpel kiedyś nie wchodził na postać z 2,5 miesiąca i patrzy...postać mu wygasła i nie
mógł już nią grać :P.Więc wolę nie ryzykować i przed drugim miesiącem zalogować się ;).


Wy macie problemy :D . Ja tam loguje sie co powiedzmy 1 lub 2 godziny i gram 4 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludziska dajcie ten programik co robi że nie trzeba mieć płytki w napędzie bo wqrza mnie jak gram sobie na cbn i czasami lagi sa przez doczyty z płyty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 16:01, Iroks1 napisał:

ludziska dajcie ten programik co robi że nie trzeba mieć płytki w napędzie bo wqrza mnie jak
gram sobie na cbn i czasami lagi sa przez doczyty z płyty :/


Lagi się chyba pojawiają, bo muzyka musi się wczytać, najczęściej z dodatku, czy tak? Skopiuj plik d2xmusic z płyty rozszerzenia i wklej go do folderu z grą. Ja tak zrobiłem i nie miałem już lagów przez wczytywanie muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 16:01, Iroks1 napisał:

ludziska dajcie ten programik co robi że nie trzeba mieć płytki w napędzie bo wqrza mnie jak
gram sobie na cbn i czasami lagi sa przez doczyty z płyty :/


Hmmm, nie wiem dokładnie jak sie robi obraz płyty. W każdym razie potrzebujesz deamona. Z resztą... u mnie tam lagów nie ma ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 16:01, Iroks1 napisał:

ludziska dajcie ten programik co robi że nie trzeba mieć płytki w napędzie bo wqrza mnie jak
gram sobie na cbn i czasami lagi sa przez doczyty z płyty :/


Masz dwie możliwości:
1.Ściągasz z neta jakiegoś cracka no-cd których się roi na necie (ale będziesz grał bez muzy itp. :P)
2.Robisz sobie obraz w "Demonie" lub w "Alcoholem 120%" i cieszysz się grą ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem cracki to wywalaja cd-key więc gra na bn odpada :(
obraz płyty nie działa bo dalej woła płytke
zostało skopiowac pliki z muzą a co do doczytów to fakt w dodatku miałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować