Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Skoro forum się na nowo rozkręca to stanę się jednym z tych którzy zapoczątkują tematy do wymiany opinii sugestii oraz problemów. Jedna z nieśmiertelnych gier, mimo że mniej czasu będe miał na nią to jednak nadal ( mam nadzieje ) znajdzie się osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co się stało ze starymi postami o Diablo, wszystkie są skasowane? jeżeli tak, to bardzo szkoda. bo wiele informacji tam było przydatnych. Ja mam pytanko, a właściwie dwa:
1. Czy ma ktoś link do moda, który dodawał słowa runiczne 1.10 z BN i receptury z kostki na singla?
2. jaki wedłóg Was jest najlepszy Barb na singla (staty , skile, strategia itp - oczywiście mówienie o przedmiotach nie ma sensu, bo tu chodzi o singla).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znow rozkrecamy watek ;) Ale mimo wszystko szkoda starego poteznego topicu ;(
I od razu na wstepie chcialbym sie zapytac, jak proponujecie wymaxowac skile w smiterku? smite, fana podstawa. sw. tarcza? co jeszcze innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Abi Dalzim, zalezy z jakiego patcha/moda teraz korzystasz. Bo Blizzard, chociaż wypuszcza patche raz na ruski rok, to każdy z nich totalnie zmienia postacie, np. druid-wilkołak w 1.09 wymiatał, a 1.10 nikt jusz nim nie grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 16:26, greenol napisał:

Abi Dalzim, zalezy z jakiego patcha/moda teraz korzystasz. Bo Blizzard, chociaż wypuszcza patche raz na ruski rok, to każdy
z nich totalnie zmienia postacie, np. druid-wilkołak w 1.09 wymiatał, a 1.10 nikt jusz nim nie grał.


Ja grałem. Nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 16:05, Rayic napisał:

To znow rozkrecamy watek ;) Ale mimo wszystko szkoda starego poteznego topicu ;(

Ano, szkoda Mocium Panie~~.

Dnia 06.10.2005 o 16:05, Rayic napisał:

jak proponujecie wymaxowac skile w smiterku? smite, fana podstawa. sw. tarcza?

Smite, fana, św. tarcza, śmiałość, co zostanie to w szarżę.

I pamiętajcie obywatele, bądźcie wydajni i robotni~~.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle, fakt, ale w porównianiu z tym co się wilkołakiem wyprawiało w 1.09, to ten z 1.10 taki średni jest, niestety druid ele nad nim góruje (taka jest przynajmniej moja opinia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 16:43, greenol napisał:

Nie jest źle, fakt, ale w porównianiu z tym co się wilkołakiem wyprawiało w 1.09, to ten z 1.10 taki średni jest, niestety
druid ele nad nim góruje (taka jest przynajmniej moja opinia).


No ja jednak wole wilkołaka. I wedlug mnie jest OK. Grając HC w 1.10 doszedłem do 90lv bez stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 16:45, Halab napisał:

Grając HC w 1.10 doszedłem do 90lv bez stresu.


Nie odwazylbym sie nim grac na HC, mysl o dziewicy w sanktuarium jakos mnie przeraza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 16:52, Rayic napisał:

> Grając HC w 1.10 doszedłem do 90lv bez stresu.

Nie odwazylbym sie nim grac na HC, mysl o dziewicy w sanktuarium
jakos mnie przeraza...


Oj, tak :D Czasami po nocy mi się śni ta dziewica. Ale od czego są qmple? :)) Szczególnie czarodziejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 16:57, Halab napisał:

Szczególnie czarodziejki.


Sorce sa od tego, zeby robic tele w trakcie ktorego lapie sie laga i RIP :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 16:59, Rayic napisał:

> Szczególnie czarodziejki.

Sorce sa od tego, zeby robic tele w trakcie ktorego lapie sie laga i RIP :P


Jak ktoś ma słabe łącze, to może i tak :-P
Mówiłem żeby nie grać na modemach 28k ;ppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 16:12, Aragi napisał:

Z tego co mi wiadomo w tym dostępnym modzie do singla to były tylko słowa runiczne, natomiast nowej lokacji i super trójcy
nie ma?


Nie chodzi mi o mod do 1.11 ale do 1.10 - ten dający słowa z Close BN. Masz może link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 22:01, jadam napisał:

> Nie chodzi mi o mod do 1.11 ale do 1.10 - ten dający słowa z Close BN. Masz może link?
> > http://download10.vel.pl/diablo/VTestPatch.zip
- 1,96 MB


Dałeś mi link do moda, który dodaje NOWE receptury w kostce, Akara sprzedaje WSZYSTKIE runy itd.... A ja prosiłem tylko o taki, który daje słowa dostępne na BN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 08:34, Abi Dalzim napisał:

Dałeś mi link do moda, który dodaje NOWE receptury w kostce, Akara sprzedaje WSZYSTKIE runy itd.... A
ja prosiłem tylko o taki, który daje słowa dostępne na BN.


mod do singla ze slowami z BN? po co? przeciez na singlu w 1.10 dzialaja wszystkie slowa runiczne i wypadaja wszystkie przedmioty takie jak na ladder closed bn, nie ma tylko tego zdarzenia z uber diablo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 08:57, trollf napisał:

mod do singla ze slowami z BN? po co? przeciez na singlu w 1.10 dzialaja
wszystkie slowa runiczne i wypadaja wszystkie przedmioty takie jak na ladder closed bn, nie ma tylko tego zdarzenia z uber
diablo...


Nie prawda, część słów runicznych takich jak Duszek i pare innych działa tylko na grach ladderowych na CBN, na singlu ich nie ma. Jak nie wierzysz możesz sprawdzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować