Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 15.02.2008 o 22:38, Nertis napisał:

> A po co? :>

Dla satysfakcji xD.

Dla satysfakcji to ja gram na singlu ale jeszcze nigdy nie przeszedłem Baala na helu :p

Dnia 15.02.2008 o 22:38, Nertis napisał:

Nikt jeszcze niczego nie miał i było spoko ;)

Z tego powodu również gram na singlu, do wszystkiego trzeba dojśc samemu (nie używam modów)
Tak jak pisałem powyżej na BN gram głównie PvP (na Diabełka skocze od czasu do czasu z nudów,a nóż rzuci sk 45 life :P) i do tego celu wystarcza mi zupełnie opcja nld.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 10:24, Silveren napisał:

Kto jest uważany za dobrego gracza na BN, jakie musi spełniać warunki? Siekać graczy
czy potwory?

Ja sądzę że i to i to powinien siekać :)
A, i dobry gracz to musi być uczciwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak moge wrocic swoje postacie na singlu? musialem przeinstalowac d2 wiec skopiowalem folder save, teraz go wracam ale nie ma w grze tych postaci:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 14:02, żyrafa napisał:

jak moge wrocic swoje postacie na singlu? musialem przeinstalowac d2 wiec skopiowalem
folder save, teraz go wracam ale nie ma w grze tych postaci:/

Zainstaluj patch, który miałeś wcześniej. Domyślam, że masz teraz starszą wersję i dlatego nie widzi Ci gra postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 17:10, blood2 napisał:

> jak moge wrocic swoje postacie na singlu? musialem przeinstalowac d2 wiec skopiowalem

> folder save, teraz go wracam ale nie ma w grze tych postaci:/
Zainstaluj patch, który miałeś wcześniej. Domyślam, że masz teraz starszą wersję i dlatego
nie widzi Ci gra postaci.


gralem nimi ostatnio pol roku temu.Niedawno mailem reinstal systemu i nie wykrywalo mi z plytki d2 wiec musialem przeinstalowac.No i teraz przy okazji sciagnelo mi nowego patcha.Czyli musze wrocic do starego zeby grac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 18:06, żyrafa napisał:

gralem nimi ostatnio pol roku temu.Niedawno mailem reinstal systemu i nie wykrywalo mi
z plytki d2 wiec musialem przeinstalowac.No i teraz przy okazji sciagnelo mi nowego patcha.Czyli
musze wrocic do starego zeby grac?

Jak te postacie były ze starszego patcha powinny być widziane bez problemu, więc nie wiem czemu Ci ich nie widzi.
Może ktoś inny Ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 18:06, żyrafa napisał:

gralem nimi ostatnio pol roku temu.Niedawno mailem reinstal systemu i nie wykrywalo mi
z plytki d2 wiec musialem przeinstalowac.No i teraz przy okazji sciagnelo mi nowego patcha.Czyli
musze wrocic do starego zeby grac?


Jeśli masz najnowszego patcha to postacie powinny być dostępne. Nie można postaci stworzonych pod nowszym patchem używać na kompie ze starszą wersją.
Innym problemem może być możliwość, że miałeś wcześniej zainstalowane jakieś mody wpływające na możliwości gry a teraz ich nie dodałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem już w 3 rozdziale. Chcę spatchować grę, ale nie wiem, czy będę musiał grać od początku?

I jeszcze pytanie: co to jest 'promień światła'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...może małe wymagania sprzętowe, może to, że mimo sędziwego wieku w Diablo gra nadal wielu ludzi, ogrom przedmiotów i potworów, dużo umiejętności co pozwala stworzyć niepowtarzalną postac ;].
@Dincooo
Promien swiatla to obszar rozjasniony w okol twojej postaci. Im wiekszy promien tym wiekszy obszar mozesz zobaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 21:22, jadam napisał:

.


Gram druidem, i mam co do niego niego kilka pytań:

1. Jak rozdawać atrybuty (jak np. zwinność, siła).
2. Jaką broń wybrać?
3. Opłaca się brać dębowego mędrca (i potem ewentualnie dalej), czy lepiej zostać tylko przy krukach, wilkach i niedzwedziach?
4. Jaki byłby najlepszy build dla Druida Ele-Summon?

Dzięki z góry za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 14:04, marcin1930 napisał:

> .

Dnia 17.02.2008 o 14:04, marcin1930 napisał:

1. Jak rozdawać atrybuty (jak np. zwinność, siła).

Jako że ma to być ele dru to w siłe jak najmniej, tzn daj tylko tyle byś mógł nosić przedmioty- więcej sie nie opłaca bo i tak dmg z czarów. W zręczność tak by mieć max blok.

Dnia 17.02.2008 o 14:04, marcin1930 napisał:

2. Jaką broń wybrać?

Najlepszym rozwiązaniem było by Hoto (słowo runiczne Heart of the oak - serce dębu)

Dnia 17.02.2008 o 14:04, marcin1930 napisał:

3. Opłaca się brać dębowego mędrca (i potem ewentualnie dalej), czy lepiej zostać tylko
przy krukach, wilkach i niedzwedziach?

W kruki nie warto dawać więcej niż 1 punkt (pozostałe punkty otrzymasz z przedmiotów), nie zadają one zbyt wiele obrażeń i służa tylko jako mięsko armatnie to samo tyczy się wilków. Najmocnejszym zwierzakiem jest niedzwiedź i w niego warto jest imo dać kilka punktów (ale sam nie grałem nigdy ele dru i nie wiem ile punktów potrzebuje taki druid w tornado i synergie więc nie powiem ile warto dokładnie dać w Grizzly)

Dnia 17.02.2008 o 14:04, marcin1930 napisał:

4. Jaki byłby najlepszy build dla Druida Ele-Summon?

Poczytaj strategie i sam sobie coś wybierz ;) http://diablo.phx.pl/czytaj/strategie-druid

Edit: literówki ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gram druidem, i mam co do niego niego kilka pytań:
> 1. Jak rozdawać atrybuty (jak np. zwinność, siła).
> 2. Jaką broń wybrać?
> 3. Opłaca się brać dębowego mędrca (i potem ewentualnie dalej), czy lepiej zostać tylko
> przy krukach, wilkach i niedzwedziach?
> 4. Jaki byłby najlepszy build dla Druida Ele-Summon?

Niestety nigdy nie zrobiłem wysokopoz. druida.
Ja poleciłbym Ci druida na żywioły a nie przywołania. Pod linkiem http://diablo2.pl/index.php?akcja=commentskolumns&id=101 znajduje się build, którego autorem jest Modest-Vermin . Niestety aby ta postać była dobra trzeba być bogatym.


Jeśli będziesz grać summonem to oprócz przywołańców będziesz pewnie też ciężko walczyć wręcz a więc sam musisz być mocny. Trudno mi podać konkretne wartości w statach bo to zależy głównie od posiadanych itemów ale walcząc wręcz ważne u ciebie są siła zręczność i życie.
Ja proponuję umiejętności następujące:
- 1 arkt. podmuch
- 20 zbroja cyklonu (maksować na końcu) - absorbcja obrażeń od ognia, zimna, elektryczności
--
- 1 kruk
- 20 duch wilka
- 20 upiór wilka
- 20 grizzli
- 20 dębowy mędrzec (maksować na końcu ze zbr.)
---------

Siłę proponuję na ok. 150 ( reszta z przedmiotów)

Zręczność robić pod blok aby mieć 75% (niestety druid ma słabe wskaźniki - inne postacie są bardziej skuteczne)
reszta w życie.
--------

Jakie przedmioty?:
mogę Ci podać enigmy itd. ale jeśli byś je posiadał pewnie nie pytałbyś mnie o takie porady - byś wiedział.
ja proponuję: (oba słowa tylko BN ranking)
- Duch w tarczy-monarch - runy łatwe do znalezienia, trudniej o dobrą tarczę z dziurami
- Ostrze w broni pociskowej - 3 niskie runy, słowo dające m.in. 15 poz - aury ciernie.

Broń - na tym etapie zależy od tego co znajdziesz. Jak się otrzaskasz z tą postacią to na wyższych poziomach będziesz wiedział czego szukasz.

---------
Jeśli znajdzie się fachman od takiej postaci na pewno wiele poprawi ale początek można zrobić.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 14:04, marcin1930 napisał:

Gram druidem, i mam co do niego niego kilka pytań:


Jakiś czas temu zrobiłem sobie ele dru bardzo fajna postać.

Dnia 17.02.2008 o 14:04, marcin1930 napisał:

1. Jak rozdawać atrybuty (jak np. zwinność, siła).


Siła tak by z anni oraz torchem było 156 (w przypadku gdy używasz słowo runiczne Duch w tarczy monarcha - a to najlepsza tarcza dla postaci czarującej ma tylko jedno wade - duźe wymaganie siły)
Jeśli masz enigme to będziesz użyjesz mniej. Jeśli nie masz enigmy to w siłe pakuj kosztem zręczności.

Dnia 17.02.2008 o 14:04, marcin1930 napisał:

2. Jaką broń wybrać?

Dla zamożnych Hoto, dla średno zamożnych Duch w przypadku braków w resach kolec czarodzieja.

Dnia 17.02.2008 o 14:04, marcin1930 napisał:

3. Opłaca się brać dębowego mędrca (i potem ewentualnie dalej), czy lepiej zostać tylko
przy krukach, wilkach i niedzwedziach?


Drzewko żywiołów zakładając, że wybrałeś tornado/huragan to 81 punktów.
Moim zdaniem nie warto pakować wiecej jak jeden punkt w kruki, wilki.
Dębowy mędrzec to podstawa (moim zdaniem lepiej jest maksować go niż niedźwiedza)

Dnia 17.02.2008 o 14:04, marcin1930 napisał:

Dzięki z góry za pomoc :)

Proszę bardzo.


Jak pisałem tego posta to miałem odpalonego diablo i pojawił się licznik kamieni jordana i wywaliło mnie z gry (a nie była zasejfowana:{)

jadam - ta Twoja porada jest dość kontrowersyjna. 150 siły :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gamoń ze mnie!
Nie przeczytałem zbyt dokładnie pytania marcina
Ubrdało mi się że chce on aby podstawą byli przywołańcy a nie żywioły i chce walczyć wręcz. Sorry za gapiostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować