Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 18.02.2008 o 12:03, Alien1981 napisał:

Czy jest jakaś komenda na BN umożliwiająca wysłanie wiadomości do innej osoby nie znając
jej acc tylko nazwę postaci?


A próbowałeś /m "nick" treśc wysyłana? Bo ja jakoś nigdy nie wpisywałem nazwy acc żeby z kimś się skontaktować. Przy przyjmowaniu do znajomych tak ,ale przy gadaniu wydaje mi się ,że nie xP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 17:03, Nertis napisał:

A próbowałeś /m "nick" treśc wysyłana? Bo ja jakoś nigdy nie wpisywałem nazwy acc żeby
z kimś się skontaktować. Przy przyjmowaniu do znajomych tak ,ale przy gadaniu wydaje
mi się ,że nie xP.


Nie próbowałem, nawet mi taka możliwośc do głowy nie przyszła :p Zawsze używam komendy /w *acc (no chyba że gadam ze znajomymi wtedy używam /f m) ale nie posiadam nazwy konta (znam tylko imię postaci) osoby z która chce sie skontaktowac a bardzo mi na tym zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem.
Zachciało mi sie zagrac w diablo 2 LoD a mój CD-key jest cały zamazany.
szukałem po necie ale jak wpisywałem CD-key to zawsze niewhodził.
Znacie jakąmś strone gdzie są CD-key do diablo 2 LoD albo tu byście napisali. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 12:36, galbaroquo napisał:

Mam taki problem.
Zachciało mi sie zagrac w diablo 2 LoD a mój CD-key jest cały zamazany.
szukałem po necie ale jak wpisywałem CD-key to zawsze niewhodził.
Znacie jakąmś strone gdzie są CD-key do diablo 2 LoD albo tu byście napisali. :/


jeden, jedyny Cd-key, którego możesz użyć znajduje się w pudełku, jeśli kupiłeś i kod był zamazany to idź i zgłoś reklamację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszperałem jeszcze po necie i znalazłem CD-keya ktury pasował
ale jest inny problem gdy wgrywam diablo 2 LoD zostało jeszcze mi 2 prostokąty do wgrania a tu wyskauje
"Prosze Włorzyc Expansion" a płyta była włorzona oco hodzi czemu tak sie dzieje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piractwo
propagowanie piractwa, a szczególnie oferowanie, udostępnianie bądź linkowanie do pirackich plików (gry, filmy, muzyka, programy, książki ... itp.) lub stron umożliwiających pobranie takich plików oraz inne działania które wprost lub nie-wprost mogą być uznane za propagowanie piractwa
wysyłanie zapytań dotyczących pirackich plików, a szczególnie wysyłanie zapytań odnośnie tego gdzie i jak pobierać pirackie pliki (gry, filmy, muzykę, programy... itp.), skąd pobrać tzw. "cracki" do gier oraz wszelkie inne zapytania związane z działaniem pirackich gier i innych plików


Użytkownikowi, który popełni jedno lub więcej z powyższych przewinień na FORUM grozi:
nieodwołalne pozbawienie możliwości wypowiadania się w serwisie gram.pl
powiadomienie właściwych instytucji lub organów o wykroczeniu/przestępstwie

BAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 14:14, Rzezim napisał:

BAN.

Zaraz ban ;p, a może poprostu jakiś 6 latek nie miał marnych 50 zł czy ile teraz to d2 kosztuje i zwyczjanie głupoty napisał, a teraz na serio popieram działania żadko wpadam na forum, ale czasem patrze ludzie pisac o szukaniu cd keya po necie Ban i tylko Ban dla tych panów;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 20:46, slfi napisał:

Zaraz ban ;p, a może poprostu jakiś 6 latek nie miał marnych 50 zł czy ile teraz to d2
kosztuje i zwyczjanie głupoty napisał, a teraz na serio popieram działania żadko wpadam
na forum, ale czasem patrze ludzie pisac o szukaniu cd keya po necie Ban i tylko Ban
dla tych panów;p


Szczerze nie wiem po jakiego czorta jest ten komentarz :P.W końcu od tego zajmują się moderatorzy i powinniśmy zostawić ich w spokoju w takich sprawach...chyba Rzezim wiedział ,że Ban się należał to po co powtarzasz za nim??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 13:10, Abomek napisał:

Zdarzylo mi sie... niechcacy... skasowac postac na cbn... Da się ją jakoś odzyskac? Nie smiejcie sie. :P


Tak po prostu samemu odzyskać na pewno się nie da. Możesz próbować pisać maile na support Blizzarda, może z backupów będą coś w stanie odtworzyć, ale prawdę mówiąc wątpię, żebyś cokolwiek zdziałał. Zamiast tracić czas i nerwy, lepiej zabieraj się za tworzenie nowej postaci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście.
Można poruszać się pomiędzy aktami. Nawet można część zadań wykonać później. Poruszać się mozesz za pomocą wp (way point-ów).

slfi - jak widze słowo rzadko napisane ''żadko" to bolą mnie zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 19:35, Rzezim napisał:

Oczywiście.
Można poruszać się pomiędzy aktami. Nawet można część zadań wykonać później. Poruszać
się mozesz za pomocą wp (way point-ów).


Właśnie widziałem możliwość przechodzenia z aktu trzeciego do drugiego i z drugiego do pierwszego (u Warra IV i jakiegoś marynarza), w akcie 4 nie widzę nikogo, kto by mógł mnie przetransportować z powrotem. Czy może to być wina niezainstalowanego patcha 1.12?
Jeśli tak, to po raz kolejny zadaję pytanie - czy jeśli w trakcie rozgrywki zainstaluję powyższą łatkę, to stracę postać?

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 19:56, Dincooo napisał:

Właśnie widziałem możliwość przechodzenia z aktu trzeciego do drugiego i z drugiego do
pierwszego (u Warra IV i jakiegoś marynarza), w akcie 4 nie widzę nikogo, kto by mógł
mnie przetransportować z powrotem.


Widze, że nie zrozumiałeś. way point czyli punkt nawigacyjny. Dzięki nim możesz się przemieszczać pomiędzy aktami.

>Czy może to być wina niezainstalowanego patcha 1.12?
Patcha 1.12 nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 20:04, Rzezim napisał:

Widze, że nie zrozumiałeś. way point czyli punkt nawigacyjny. Dzięki nim możesz się przemieszczać
pomiędzy aktami.


Rzeczywiście, nie zrozumiałem :). Gram już tyle w tę grę, a nie zauważyłem, że przy teleportach jest możliwość przeniesienia się do innych aktów..

Co do patcha, to chodziło mi ten o oznaczony numerkiem 1.11. Więc czy instalując go utracę postać?

Dziękuję za rady i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować