Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2008 o 14:15, Draxvoxdor napisał:

Ja tam najemników nie brałem, jak grałem summonerem. Nie dość że słabszy od minionów,
dużo kosztuje to jeszcze exp zabiera;P.


Szkielety są dobre, ale czasami dobry merc może mieć dmg nawet 11 k . No więc czy jest gorszy? Chyba raczej nie. Wystarczy mu za sponsorować odpowiedni eq i będzie gites ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy grając bow amką opłaca się nosic buty Gore Rider? Chodzi mi o to czy statystyki z butów sumują się z critical strike. Doszukałem się informacji że critical nie sumuje się z deadly strikiem i teraz nie jestem pewny czy crushing blow i open wounds bedą spełniac swoją role (nie mogę się tego nigdzie doszukac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 20:14, Alien1981 napisał:

/.../

>i teraz nie jestem pewny czy crushing blow i open wounds bedą

Dnia 04.03.2008 o 20:14, Alien1981 napisał:

spełniac swoją role (nie mogę się tego nigdzie doszukac)


Według tego co pisze tutaj: http://www.battle.net/diablo2exp/items/magic.shtml CS i DS wykluczają się wzajemnie, ale część szansy z DS jest dodawana do CS według poniższego wzoru (jeśli masz 68 CS i 33 DS):

=CS + (DS/100)*(100-CS)
=68% + (33/100)*32%
=68% + 10.56%
=78.56%

Jeśli przy pozostałych statystykach nie pisze, że się wykluczają to się nie wykluczają ;)

Przy Crushing Blow sytuacja jest następująca (od patcha 1.10): najpierw przeprowadzany jest test na zadania CB, a następnie zadawane normalne obrażenia z ewentualnymi podwojonymi obrażeniami od CS lub DS.

Otwarcie ran to po prostu szansa na wywołanie efektu krwawienia, więc nie ma się z czym wykluczać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
> Według tego co pisze tutaj: http://www.battle.net/diablo2exp/items/magic.shtml CS i DS
> wykluczają się wzajemnie, ale część szansy z DS jest dodawana do CS według poniższego
> wzoru (jeśli masz 68 CS i 33 DS):

Dzięki za pomoc bo naprawde mi na tym zależało.
Wynika z tego że Gore trzeba nosic tylko w parze z Highlords Wrath by uzyskac powtórne losowanie o double dmg. Taka opcja całkowicie odpada dla mojej postaci.
Lord daje:
+1 all sk
20% ias
Ds based on character lvl
1-30 light dm
(oprócz skila i ias nie ma nic ciekawego), preferuje amulet The Cat''s Eye
30%frw - amka musi szybko biegac :p
25dex - robie dex amkę więc potrzebuję jak najwięcej tego atrybutu
20ias - tego nie muszę tłumaczyc :p
Kurka wodna muszę szukac innych bucików :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie highlord jest przereklamowany;-).

Ja osobiście wole dla postaci walczących pierścień i amulet anioła (daje gigantycznego kopa do AR)

Dzisiaj z kumplem zaliczyliśmy pierwszy uber (w sobote poszliśmy na organy a dzisiaj uber)
Ja Frenzy barbem a on paladynem.
Nie taki uber straszny jak go malują (dla dobrze zrobionej postaci i dobrego sprzętu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Dnia 04.03.2008 o 21:34, Alien1981 napisał:

Wynika z tego że Gore trzeba nosic tylko w parze z Highlords Wrath by uzyskac powtórne
losowanie o double dmg.


Nawet w takim układzie nie będziesz mieć powtórnego losowanie podwójnych obrażeń.
Jeśli połączysz Gore z 15DS i Lorda, który będzie Ci dawał 20DS to razem będziesz mieć 35DS, które zostanie dołączone do szansy na krytyczne uderzenie.
To że wartość DS w Lordzie zależy od poziomu niczego tu nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pewne pytanie poniewaz moj kolega gral juz kiedys w diablo ale pozniej je odinstalowal.
niedawno wziela go chec do zagrania w diablo wiec zainstalowal je i gdy wlaczal wyskoczyl napis
special error i ze potrzeba ,, direct draw".
moj kolega sciagal directx poniewaz nie wiedzial oco chodzi.
poszedl do kuzyna aby ten mu sciagnal directa drawa i udalo mu sie to
ale podczas instalacji potrzebny byl specjalny kod
nie wiemy co zrobic potrezbujemy szybkiej pomocy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 13:48, dawko1 napisał:

mam pewne pytanie poniewaz moj kolega gral juz kiedys w diablo ale pozniej je odinstalowal.
niedawno wziela go chec do zagrania w diablo wiec zainstalowal je i gdy wlaczal wyskoczyl
napis
special error i ze potrzeba ,, direct draw".
moj kolega sciagal directx poniewaz nie wiedzial oco chodzi.
poszedl do kuzyna aby ten mu sciagnal directa drawa i udalo mu sie to
ale podczas instalacji potrzebny byl specjalny kod
nie wiemy co zrobic potrezbujemy szybkiej pomocy !!!


Najlepiej wpisz tam ten kod, który masz z tyłu instrukcji czy gdzieś w pudełku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem. Na 40 lvlu samych szkieletów nie robiłem, ożywiałem także potwory. Taka armia bez problemu wszystko rozwalała;]. Śmiesznie to trochę wyglądało jak team się męczy, a ja sobie stoję z boku i od czasu do czasu potworka zrobię xD. A najemnik ciągle mi ginął i nie chciało mi się kasy wydawać na wskrzeszanie go xP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 22:09, Rzezim napisał:

Jak dla mnie highlord jest przereklamowany;-).

Zgadzam się z Tobą, większośc (zwłaszcza początkujący gracze) którzy potrzebują ias wybierają Lorda ze względu na 1 skill

Dnia 04.03.2008 o 22:09, Rzezim napisał:

Ja osobiście wole dla postaci walczących pierścień i amulet anioła (daje gigantycznego
kopa do AR)


Robię teraz amazonkę (pvp), głownym skilem będzie guided arrow (strzała kierowana) i tutaj nie potrzebuję ar, może od czasu do czasu puszczę kilka multiple shot (strzała seryjna) ale do tego będę miał wystarczający ar z dex i sc 3/xx/xx także biżuteria anioła nie jest potrzebna.

Dnia 04.03.2008 o 22:09, Rzezim napisał:

Dzisiaj z kumplem zaliczyliśmy pierwszy uber
Ja Frenzy barbem a on paladynem.
Nie taki uber straszny jak go malują (dla dobrze zrobionej postaci i dobrego sprzętu;-)


Dawno nie byłem na uberkach bo wszystkie moje charakterki mają torche, na uberki mam zrobione dwie postaci: Necro summonera i pala smite''ra.

Daimon_Frey doszukałem się informacji do patcha 1.10 i jeżeli nic się nie zmieniło w 1.11 to Lord w parze z Gore dają szansę na powtórne losowanie double dmg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześc Modest, odwiedzasz jeszcze to forum :> Całkiem przypadkiem odkryłem małą niezgodnośc między informacjami zawartymi w karczmie a tymi w imperium. Głównie chodzi o statystyki życia Nihlatkaka i to zaznaczyłem na załączonych obrazkach (ale nie tylko life się różni). Nie sprawdzałem statystyk innych bosów ani potworków. Teraz nie wiem za bardzo czym się sugerowac. Mógłbyś się tym zając :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 20:07, dawko1 napisał:

i chodzilo mi o instalacje directadrawa a nie gry XD


DirectDraw jest częścią składową pakietu graficznego DirectX i to właśnie ten pakiet trzeba zainstalować aby gry działały. Obecnie DirectX jest w wersji 9.0c dla windows XP i w wersji 10.0 dla Visty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 15:50, Alien1981 napisał:

Zgadzam się z Tobą, większośc (zwłaszcza początkujący gracze) którzy potrzebują ias wybierają
Lorda ze względu na 1 skill


Mój kolega ma barba w IK (skopany trochę) i na początku używał właśnie Lorda + jakieś pierścienie typu wiatr zgnilca i ravan. Miał spore wykradanie życia tylko co z tego skoro często nie trafiał. Zamienił lorda i jeden pierścień na Anioły i barb uzyskał nowo jakość;-)

Dnia 05.03.2008 o 15:50, Alien1981 napisał:

Dawno nie byłem na uberkach bo wszystkie moje charakterki mają torche, na uberki mam
zrobione dwie postaci: Necro summonera i pala smite''ra.


Ja kiedyś próbowałem podchodzić pod organy (paladynem - hammerem 90-91 - który niestety był skopany - tak to jest jak jedno postać rozwijają dwie osoby) pech chciał, że jak otwierałem portal do zdobycia organów to otwierało mi się siedlisko matrony, a hammerem raczej ciężko jest walczyć z Lilith(pokazała mi miejsce w szeregu).
Nie dawno stworzyłem frenzy barba i radzi sobie radzi;-) (poszedłem nim na organy na 84 lev + hammer na 91) i poradził sobie. Kumpel twierdził, że to jego zasługa i jego koncentracji, więc poszedłem sam na organy i dałem rade:D.

Barba mam ubranego w:
Hełm - upg Arreat (błąd obrona podskoczyła tylko o 19 lol!) sox klejnotem 15% zwiększone obrażenia
Zbroja - CoH w dusku -zapłaciłem poniżej 3 istów więc jestem zadowolony (obrona nie jest może największa, ale frenzy barb raczej nie jest nastawiony na gigantyczną obrone - takie jest moje zdanie)
pas - Sznur uszu (mam też eth verdungo) ale wole stringi zmniejszone obrażenia są przy małej obronie ważne.
rękawice - drakule (chwyt rządzi!) - bez nich nie ma co myśleć o uberach.
buty - upg Gore
amulet - anioł
ring - anioł, ravan (zamrożony frenzy barb to martwy barb - choć zauważyłem, że "Nie mozna zamrozić" nie działa gdy mamy do czynienia z umiejętnością Święty Chłód - np. UberDuriel)
Bronie - Bicz Burzy sox z perf skull (na postaci jest masa LL a nie ma wykradania many:O, chociaż podwójne uderzenie kosztuje mnie -3 many:D) oraz Gwiazda Baranara(musze ją na coś wymienić - może Młot Sheafer, lub może jakieś słowa runiczne)
anni+torch i 3xbo sk i jeszcze jeden to umiejętności bojowych czy jakoś tak. + masa różnych małych talików.


A pytanko - jak to jest z klejnotami, które zwiększają obrażenia. Bo wpakowałem jeden do hełmu i jakoś nie bardzo widze, żeby obrażenia były większe, bo jak jest w broni to widać odrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 22:48, Daimon_Frey napisał:

> i chodzilo mi o instalacje directadrawa a nie gry XD

DirectDraw jest częścią składową pakietu graficznego DirectX i to właśnie ten pakiet
trzeba zainstalować aby gry działały. Obecnie DirectX jest w wersji 9.0c dla windows
XP i w wersji 10.0 dla Visty.

ok ale jesli mu inne gry chodza a tylko przy diablo 2 mu ten blad wyskakuje??
co mamy zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 14:48, dawko1 napisał:

ok ale jesli mu inne gry chodza a tylko przy diablo 2 mu ten blad wyskakuje??
co mamy zrobic??


Spróbuj zmienić ustawienia graficzne. Po teście grafiki można wybrać dwie opcje 2D lub 3D (jak znam życie wybrane jest 3D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 14:51, Rzezim napisał:

> ok ale jesli mu inne gry chodza a tylko przy diablo 2 mu ten blad wyskakuje??
> co mamy zrobic??

Spróbuj zmienić ustawienia graficzne. Po teście grafiki można wybrać dwie opcje 2D lub
3D (jak znam życie wybrane jest 3D)

ok moze sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Dnia 06.03.2008 o 09:59, Rzezim napisał:

A pytanko - jak to jest z klejnotami, które zwiększają obrażenia. Bo wpakowałem jeden
do hełmu i jakoś nie bardzo widze, żeby obrażenia były większe, bo jak jest w broni to
widać odrazu.


Nigdy nie zwróciłem na to uwagi ale skoro masz jewel 15ed (jest to czyste ed czy ed np w walce z demonami?) to nie jest to zbyt dużo i róznica jest mało widoczna. Możliwe jest też że jest to jakiś bug tak jak z griefem czy z Forti u smitera, obrażenia są zwiększone ale w statystykach tego nie widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, pomóżcie. Mi już ręce opadają...... Czemu często gdy chce odpalić diablo pisze że nie ma płyty chociaż ona jest? Tak sie dzieje dosyć często. Wie ktoś może dlaczego? I co robić? Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować