Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 12.03.2008 o 16:40, NomenNescio napisał:

PS Czy nadal grywasz w DII po batku i ewentualnie będzie się można z tobą umówić na jakieś
runy, trade itp?


Grywam grywam. Choć z różną częstotliwością. Ostatnio miałem faze, ale teraz grywam mniej.
Jeśli chodzi o handlowanie to ja niezbyt często coś kupuje (za biedny jestem, a to co mam mi wystarczy;-)

Dnia 12.03.2008 o 16:40, NomenNescio napisał:

Nie mam na razie zbyt wiele do zaoferowania więc może chociaż pomoc przy ładowaniu jakiś
śmieci na muły jak byś był przy okazji?


Jeśli będę to nie ma problemu moje acc to rzezim
Dla ścisłości gram na cbn ladderze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 18:22, Alien1981 napisał:

bo nikt tego nie wie :p Zasadniczo informacja o resecie pojawia się na kilka dni przed
nim.


No ja bym nie powiedział ,że kilka dni przed...przed ostanim restem ladera było wszystkim wiadomo z miesiąc wcześniej o nim ,więc te kilka dni to chyba za mało xP.

@RedSqll

Też chciałbym się dowiedzieć...jak ty będziesz wiedział to powiedz mi na bilardzie xP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie
chce pojsc z kumplem na uber tristram
po zabiciu baala mefa i diablo wyskocza 2 pochodnie (hellfire torch)???
bo obaj chcemy miec torcha XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 12:59, dawko1 napisał:

mam pytanie
chce pojsc z kumplem na uber tristram
po zabiciu baala mefa i diablo wyskocza 2 pochodnie (hellfire torch)???
bo obaj chcemy miec torcha XD


Nah, na jedne ubery wypada tylko jeden totch :) Będziecie musieli pobawić się dwa razy, o ile wypadnie torch dla waszych profesji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 12:59, dawko1 napisał:

mam pytanie
chce pojsc z kumplem na uber tristram
po zabiciu baala mefa i diablo wyskocza 2 pochodnie (hellfire torch)???
bo obaj chcemy miec torcha XD

To by było zbyt proste :p idąc w pełnym składzie (8 graczy) do Tristram i znaleźć 8 pochodni :D
Tak jak napisał Harvenar wypadnie tylko jeden torch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcieć to nie zawsze oznacza móc.

Pytanie czy macie odpowiednie postacie do Uber Tristram. Bo UT (i zdobycie organów) brutalnie obnażają niedoskonałości postaci i niedostatki w uzbrojeniu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Uber Tristram problemy sa tylko z Mefistem, Diablo i Baal to cieniasy!! Przynajmniej ja tak uwazam...
torcha mozna od kogos kupic albo sie wymienic jak wypadnie nie taki, najcenniejszy jest ten dla Pala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie :) czy diablo działa na Windows vista? bo pogram bym sobie ale na laptopie mam viste :) a nie mam jkak sprawdzić bo po gre musiał bym specjalnie do domu jechać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 16:37, Thorn123 napisał:

Mam pytanie :) czy diablo działa na Windows vista? bo pogram bym sobie ale na laptopie
mam viste :) a nie mam jkak sprawdzić bo po gre musiał bym specjalnie do domu jechać
:)

Kumpel grał na Viście. Po zezwoleniu grze na zapisywanie save''ów gra działała, ale... uruchamiała się około 5 minut :P

A tak BTW: czy szybkość broni jaką dostaje najemnik ma wpływa na szybkość jego ataków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 16:37, Thorn123 napisał:

Mam pytanie :) czy diablo działa na Windows vista? bo pogram bym sobie ale na laptopie
mam viste :) a nie mam jkak sprawdzić bo po gre musiał bym specjalnie do domu jechać
:)

ja gram pod vistą i chodzi bdb ale musisz zainstalować grę będąc na koncie na którym będziesz grać (ważne gdy na kompie jest więcej kont na najprostszych wersjach visty).
Jeśli masz wyższe wersje visty to zainstaluj grę z konta administratora (nie swojego konta o uprawnieniach administratora)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na jakiejś stronie o D2 przeczytałem, że Blizzard oprócz nad patchem do WoWa i Starcraftem 2 pracuje także nad patchem do naszego ukochanego hack and slasha :) Czy wiadomo komuś coś więcej na ten temat? News jest z 13 marca, więc jest dosyć świeży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 18:05, Yaquza napisał:

Ludzie wy sie znacie ;)Podajcie mi taktykę nekromantą na duriela please!!!


Podaj troche więcej danych :p Dla jakiego necro i na jakiego Duriela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować